Hoofdmenu openen

Biatlon op de Olympische Winterspelen 2014 - Estafette mannen

sportevenement op de Olympische Spelen

De 4×7,5 kilometer estafette voor mannen tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vond plaats op 22 februari 2014 in het Laura langlauf & biatloncentrum in Krasnaja Poljana. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen.

4×7,5 km estafette mannen
Gehouden in Vlag van Rusland Sotsji
Jaar 2014
Data 22 februari
Sport Biatlon
Accommodatie(s) Laura langlauf & biatloncentrum
Deelnemers 76 atleten uit 19 landen
Medailles
Goud  Aleksej Volkov
 Jevgeni Oestjoegov
 Dmitri Malysjko
 Anton Sjipoelin
 Vlag van Rusland Rusland
Zilver  Erik Lesser
 Daniel Böhm
 Arnd Peiffer
 Simon Schempp
 Vlag van Duitsland Duitsland
Brons  Christoph Sumann
 Daniel Mesotitsch
 Simon Eder
 Dominik Landertinger
 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk
Vorige: 2010     Volgende: 2018
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen
Biatlon
op de
Olympische Winterspelen 2014
Pictogram biatlon
Individueel mannen vrouwen
Sprint mannen vrouwen
Achtervolging mannen vrouwen
Massastart mannen vrouwen
Estafette mannen vrouwen
gemengd

TijdschemaBewerken

Datum Lokale tijd MET
22 februari 17:30 14:30

UitslagBewerken

# Bib Land
Namen
Tijd Straf (L+S) Verschil
  4   Rusland
Aleksej Volkov
Jevgeni Oestjoegov
Dmitri Malysjko
Anton Sjipoelin
1:12:15.9
17:19.5
18:15.9
18:04.8
18:35.7
0+4 0+4
0+1 0+1
0+1 0+2
0+0 0+1
0+2 0+0
  1   Duitsland
Erik Lesser
Daniel Böhm
Arnd Peiffer
Simon Schempp
1:12:19.4
17:13.7
18:17.4
17:54.5
18:53.8
0+1 0+1
0+0 0+0
0+0 0+1
0+0 0+0
0+1 0+0
+3.5
  3   Oostenrijk
Christoph Sumann
Daniel Mesotitsch
Simon Eder
Dominik Landertinger
1:12:45.7
17:26.7
18:11.4
18:04.1
19:03.5
0+4 0+3
0+1 0+0
0+2 0+0
0+0 0+2
0+1 0+1
+29.8
4 5   Noorwegen
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
Ole Einar Bjørndalen
Emil Hegle Svendsen
1:13:10.3
17:03.4
18:07.6
18:12.6
19:46.7
0+2 1+3
0+0 0+0
0+1 0+0
0+0 0+0
0+1 1+3
+54.4
5 16   Italië
Christian De Lorenzi
Dominik Windisch
Markus Windisch
Lukas Hofer
1:13:15.5
17:36.0
18:01.4
18:54.2
18:43.9
0+4 0+7
0+0 0+2
0+2 0+1
0+2 0+2
0+0 0+2
+59.6
6 9   Slovenië
Peter Dokl
Jakov Fak
Klemen Bauer
Janez Marič
1:13:43.1
18:04.4
17:33.3
18:03.9
20:01.5
0+1 0+4
0+0 0+0
0+0 0+0
0+1 0+1
0+0 0+3
+1:27.2
7 12   Canada
Jean-Philippe Leguellec
Scott Perras
Brendan Green
Nathan Smith
1:13:46.2
17:47.2
18:04.3
18:24.4
19:30.3
0+4 1+6
0+0 1+3
0+1 0+0
0+1 0+1
0+2 0+2
+1:30.3
8 6   Frankrijk
Alexis Bœuf
Jean-Guillaume Béatrix
Simon Desthieux
Martin Fourcade
1:13:46.4
17:35.4
18:13.0
18:42.9
19:15.1
0+3 0+4
0+0 0+0
0+1 0+2
0+0 0+2
0+2 0+0
+1:30.5
9 10   Oekraïne
Dmytro Pidruchnyi
Andrij Deryzemlja
Artem Pryma
Serhij Semenov
1:14:21.1
17:35.4
18:17.4
18:59.9
19:28.4
0+6 0+1
0+2 0+0
0+2 0+1
0+1 0+0
0+1 0+0
+2:05.2
10 2   Zweden
Tobias Arwidson
Björn Ferry
Fredrik Lindström
Carl Johan Bergman
1:14:32.0
18:02.6
18:18.2
18:52.9
19:18.3
0+4 0+1
0+0 0+0
0+0 0+0
0+3 0+0
0+1 0+1
+2:16.1
11 7   Tsjechië
Michal Krčmář
Jaroslav Soukup
Tomáš Krupčík
Ondřej Moravec
1:15:11.9
17:37.1
18:14.8
19:54.3
19:25.7
0+3 0+2
0+0 0+0
0+1 0+1
0+2 0+1
0+0 0+0
+2:56.0
12 11   Slowakije
Pavol Hurajt
Tomas Hasilla
Miroslav Matiaško
Matej Kazár
1:15:23.8
17:33.4
18:37.8
19:21.0
19:51.6
0+3 1+6
0+0 0+0
0+0 0+2
0+1 0+1
0+2 1+3
+3:07.9
13 17   Wit-Rusland
Sergej Novikov
Vladimir Tsjepelin
Joeri Ljadov
Jevgeni Abramenko
1:16:02.3
18:21.3
18:52.2
19:01.8
19:47.0
0+1 0+4
0+0 0+1
0+1 0+0
0+0 0+1
0+0 0+2
+3:46.4
14 8   Zwitserland
Claudio Böckli
Ivan Joller
Serafin Wiestner
Benjamin Weger
1:16:15.8
18:28.3
19:11.6
18:50.0
19:45.9
0+3 0+7
0+0 0+3
0+0 0+3
0+3 0+0
0+1 0+1
+3:59.9
15 13   Bulgarije
Michail Kletcherov
Ivan Zlatev
Vladimir Iliev
Krasimir Anev
1:17:38.4
18:25.9
20:40.4
19:14.9
19:17.2
0+3 2+5
0+0 0+1
0+1 2+3
0+2 0+1
0+0 0+0
+5:22.5
16 18   Verenigde Staten
Lowell Bailey
Russell Currier
Sean Doherty
Leif Nordgren
1:17:39.1
17:20.7
20:11.3
19:37.3
20:29.8
3+8 0+4
0+0 0+0
3+3 0+2
0+3 0+0
0+2 0+2
+5:23.2
17 14   Estland
Daniil Steptšenko
Kalev Ermits
Kauri Kõiv
Roland Lessing
LAP
18:05.5
20:08.4
19:31.2
LAP
2+7 1+5
0+1 0+0
0+0 1+3
1+3 0+0
1+3 0+2
18 15   Kazachstan
Anton Pantov
Sergej Naoemik
Aleksandr Trifonov
Dias Kenesjev
LAP
18:13.3
19:18.0
20:02.4
LAP
0+4 0+6
0+0 0+3
0+3 0+1
0+0 0+0
0+1 0+2
19 19   Polen
Krzysztof Pływaczyk
Łukasz Szczurek
Łukasz Słonina
Rafał Lepel
LAP
17:53.7
21:29.1
20:57.5
LAP
1+7 1+5
0+0 0+0
1+3 1+3
0+2 0+0
0+2 0+2

BronvermeldingBewerken