Alkmaarse Mixed Hockey Club

veldhockey-vereniging uit Nederland

De Alkmaarse Mixed Hockey Club is een Nederlandse hockeyclub uit Alkmaar.

Alkmaar
Volledige naam Alkmaarsche Mixed Hockey Club
Opgericht 16 november 1912
Plaats Vlag van Nederland Alkmaar
Leden 1021[1]
Velden 1 waterveld, 2 semi water, 1 zand, en 0,5 jeugdveld. De vereniging is drager van de Koninklijke Erepenning.
Thuis
Uit
Portaal  Portaalicoon   Sport

De club is opgericht op 16 november 1912. Op vrijdag 16 november 2012 werd aan de club de koninklijke erepenning toegekend tgv. haar 100-jarig bestaan.

Alkmaar is bekend, omdat hier ooit international Teun de Nooijer begonnen is met hockey.

Heren I en Dames l spelen in het seizoen 2017-2018 in de 1e Klasse.


Externe linkBewerken

Bondscompetities heren – seizoen 2021/2022
Hoofdklasse:Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · HGC · Hurley · Kampong · Klein Zwitserland · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg

Promotieklasse:Almere · Cartouche · HBS · hdm · HIC · Laren · Nijmegen · Qui Vive · Schaerweijde · Victoria · Voordaan · Were Di

Overgangsklasse A:Berkel Enschot · Berkel Rodenrijs · Ede · Gooische · Groningen · Hattem · IJsseloever · Leiden · Phoenix · Union · Upward · Zwart-Wit
Overgangsklasse B:Alecto · Breda · Helmond · Hilversum · Huizen · Leonidas · Naarden · Push · Reigers · Ring Pass Delft · Xenios · Zwolle

1e klasse A:Alkmaar · Alliance · Alphen · AMVJ · Bennebroek · Fletiomare · Houten · Myra · Overbos · Rood-Wit · Terriërs · VVV
1e klasse B:Amersfoort · Apeldoorn · Bully · EHV · GCHC · GHBS · Kromhouters · Leusden · Oss · QZ · Shinty · USHC
1e klasse C:Basko · Best · Delta Venlo · Eindhoven · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · Maastricht · MEP · Weert
1e klasse D:DSHC · Etten-Leur · Forescate · HUDITO · IJssel · Ommoord · Pollux · Rijswijk · Roomburg · Schiedam · Warande · Zoetermeer

2e klasse A:Abcoude · Amstelveen · FIT · Haarlem · WFHC Hoorn · Kikkers · Maarssen · Noordwijk · Purmerend · Spandersbosch · Weesp · Westerpark
2e klasse B:Barendrecht · Derby · DES · Dordrecht · Drunen · Goirle · Groen-Geel · HDS · Pelikaan · Pijnacker · Shot · Westland
2e klasse C:Apeliotes · Bemmel · Beuningen · Concordia · Gemert · Heeze · Nuenen · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Uden · Venray
2e klasse D:Almelo · Baarn · Barneveld · Deventer · Doetinchem · Eelde · Gron.Studs · HCM · Leeuwarden · Mezen · Wageningen · Zevenaar

3e klasse A:Ares · Arnhem · Drienerlo · Flevoland · Graspiepers · Nijkerk · PW · Roden · Soest · Twente · Westerduiven · Zutphen
3e klasse B:AthenA · Castricum · Hisalis · Kieviten · Kraaien · Nieuwegein · Nieuwkoop · Rijnvliet · Strawberries · Waddinxveen · Woerden · Zwaluwen
3e klasse C:Bommelerwaard · Boxmeer · Civicum · Deurne · Don Quishoot · HOCO · Horst · Liberty · MOP · Oirschot · Waalwijk · Wijchen
3e klasse D:Capelle · Dopie · Feijenoord · Gouda · Hoeksche Waard · Krimpen · Prinsenbeek · Scoop Delft · Souburgh · Tempo · Voorne · Ypenburg

4e klasse A:Daring · Dash · Hardenberg · Harlingen · HVA · Quick Stick · Sneek · Steenwijk
4e klasse B:Alkemade · Buitenhout · Catwijck · Heerhugowaard · IJburg · Lelystad · Mijdrecht · Saxenburg · UNO · Voorhout · Zandvoort · Zeewolde
4e klasse C:Avanti · Culemborg · Dieren · Doorn · Druten · Eemvallei · Haackey · Lochem · Overbetuwe · Spitsbergen · Vianen
4e klasse D:Bleiswijk · DDHC · Gilze-Rijen · Goes · Olympia · Rapid · Spijkenisse · Tempo '34 · Teteringen · Wateringse Veld · Zevenbergen
4e klasse E:Berlicum · Dommel · Eersel · Meerssen · Mierlo · Peel en Maas · Son · Vlijmen
Bondscompetities dames – seizoen 2021/2022
Hoofdklasse:Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Hurley · Kampong · Klein Zwitserland · Oranje-Rood · Pinoké · SCHC · Victoria

Promotieklasse:Groningen · HBS · HIC · Huizen · Laren · Leonidas · MOP · Nijmegen · Rotterdam · Terriërs · Tilburg · Were Di

Overgangsklasse A:Alecto · Beuningen · Breda · Eindhoven · Fletiomare · Gooische · Helmond · Leiden · Push · Voordaan · Wageningen · Zwolle
Overgangsklasse B:Alliance · Almere · Amstelveen · Cartouche · Oss · QZ · Ring Pass Delft · Rood-Wit · Schaerweijde · Schiedam · Union · Xenios

1e klasse A:Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · WFHC Hoorn · Myra · Naarden · Overbos · Qui Vive · USHC · VVV · Westerpark
1e klasse B:Alphen · Craeyenhout · DES · DSHC · Etten-Leur · HUDITO · IJsseloever · Rijswijk · Warande · Westland · Zoetermeer · Zwart-Wit
1e klasse C:Berkel Enschot · Best · Delta Venlo · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · Maastricht · MEP · Rosmalen · Weert
1e klasse D:Amersfoort · Apeliotes · Bully · Civicum · Ede · EHV · GCHC · GHBS · Gron.Studs · Houten · Phoenix · Upward

2e klasse A:Bennebroek · Castricum · Gouda · Hilversum · Leusden · Nieuwegein · Reigers · Soest · Spandersbosch · Strawberries · Weesp · Zwaluwen
2e klasse B:Berkel Rodenrijs · Dopie · Dordrecht · Forescate · Groen-Geel · IJssel · Kieviten · Pelikaan · Pollux · Rapid · Roomburg · Ypenburg
2e klasse C:Boxmeer · Drunen · Goirle · HOCO · Horst · Nova · Nuenen · Oedenrode · Oirschot · Scoop · Son · Waalwijk
2e klasse D:Almelo · Apeldoorn · Ares · Arnhem · Bemmel · Deventer · HCM · Kromhouters · PW · Uden · Wijchen · Zevenaar

3e klasse A:Abcoude · Baarn · Eemvallei · FIT · Hisalis · Loenen · Maarssen · Purmerend · Shinty · Spitsbergen · Uitgeest · IJburg
3e klasse B:Barendrecht · Bleiswijk · Catwijck · Derby · HDS · Noordwijk · Ommoord · Pijnacker · Rapide · Spijkenisse · Tempo '34 · Voorne
3e klasse C:Basko · Boekel · Concordia · Don Quishoot · DVS · Gemert · Heeze · Liberty · Meerssen · Shot · Sjinborn · Venray
3e klasse D:Barneveld · Dieren · Eelde · Flevoland · Goor · Graspiepers · Haackey · Mezen · Steenwijk · Twente · Westerduiven · Zutphen