Hoofdmenu openen

Aguardiente Néctar-Selle Italia/2000

Deze pagina geeft een overzicht van de Aguardiente Néctar-Selle Italia-wielerploeg in 2000.

AlgemeenBewerken

Sponsors: Aguardiente Néctar (alcoholmerk), Selle Italia (fietsmerk)
Ploegleiders: Gianni Savio, José López, Fabio Becherini, Genaro Soler
Fietsen: Daccordi

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 1999
Fortunato Baliani 06-07-1974   Italië
Elkin Barrera 06-07-1971   Colombia Onbekend
Hernán Buenahora 18-031-1967   Colombia Vitalicio Seguros-Grupo General
Mychajlo Chalilov 03-07-1975   Oekraïne Stagiair
Jamie Drew 12-07-1973   Australië
Juan Carlos Fonseca 16-09-1970   Colombia Neo
Vladimir Forero 29-10-1977   Colombia
John Freddy García 25-05-1974   Colombia Neo
Alessio Girelli 25-01-1972   Italië
Freddy González 18-06-1975   Colombia Aguardiente Néctar Cundimarca
Chepe González 28-07-1968   Colombia Kelme-Costa Blanca
César Goyeneche 26-08-1974   Colombia
Álvaro Lozano 14-05-1964   Colombia
Ruber Marín 07-06-1968   Colombia Aguardiente Néctar Cundimarca
Raúl Montaña 22-09-1971   Colombia Aguardiente Néctar Cundimarca
Andris Naudužs 05-11-1974   Letland
Bruno Nella 04-10-1969   Canada Neo
Libardo Niño 26-09-1968   Colombia Aguardiente Néctar Cundimarca
Israel Ochoa 26-08-1964   Colombia Sol-Benotto
Andrea Paluan 17-02-1966   Italië Mobilvetta Design-Northwave
Francesco Pasquini 10-04-1974   Italië Neo
Dimitri Pavi Degl'Innocenti 04-04-1975   Italië KRKA-Telekom Slovenije
Jairo Pérez 24-03-1974   Colombia Aguardiente Néctar Cundimarca
Leonardo Scarselli 29-04-1975   Italië Neo
Álvaro Sierra 04-04-1967   Colombia Aguardiente Néctar Cundimarca
Csaba Szekeres 30-01-1977   Hongarije
Gianluca Tonetti 21-04-1967   Italië
Guido Trombetta 28-01-1971   Italië Mobilvetta Design-Northwave
Russell Van Hout 15-06-1976   Australië Neo
José Luis Vanegas 26-05-1970   Colombia Aguardiente Néctar Cundimarca

OverwinningenBewerken

Melbourne-Sorrento
Jamie Drew
Nationale kampioenschappen
Australië - wegrit: Jamie Drew
Colombia - tijdrit: Israel Ochoa
Ronde van Táchira
10e etappe: Ruber Marín
11e etappe: Jairo Pérez
Ronde van Langkawi
2e etappe: Jamie Drew
Ronde van Valle del Cauca
Eindklassement: John Freddy García
Ronde van Colombia
1e etappe: Andris Naudužs
2e etappe: Andris Naudužs
3e etappe: Andris Naudužs
4e etappe: Andris Naudužs
6e etappe: Raúl Montaña
9e etappe: Jairo Pérez
10e etappe: John Freddy García
13e etappe: Ruber Marín
14e etappe: Jairo Pérez
15e etappe: Raúl Montaña
Clásico RCN
Proloog: Libardo Niño
3e etappe: John Freddy García
4e etappe: John Freddy García
7e etappe: Elkin Barrera
Ronde van Burkina Faso
1e etappe: Dimitri Pavi Degl'Innocenti
2e etappe: Mychajlo Chalilov
3e etappe: Mychajlo Chalilov
4e etappe: Dimitri Pavi Degl'Innocenti
5e etappe: Csaba Szekeres
6e etappe deel A: Guido Trombetta
8e etappe: Mychajlo Chalilov
10e etappe: Mychajlo Chalilov
11e etappe: Mychajlo Chalilov
Eindklassement: Mychajlo Chalilov