Hoofdmenu openen

ATP-toernooi van Sydney (indoor) 1990

Het ATP-toernooi van Sydney (indoor) van 1990, met als officiële naam Australian Indoor Tennis Championship, werd gespeeld van 1 tot en met 7 oktober 1990. Er werd gespeeld op indoor hardcourtbanen in het Sydney Entertainment Centre in Australische stad Sydney.

ATP-toernooi van Sydney Indoor 1990
Officiële naam Australian Indoor Tennis Championship
Editie 1990 (18e editie)
Stad, land Sydney, Australië
Locatie Sydney Entertainment Centre
Datum 1 - 7 oktober
Auspiciën ATP
Categorie ATP Championship Series
Prijzengeld $ 750.000
Deelnemers 48 enkel / 24 dubbel
Ondergrond Hardcourt, indoor
Winnaar enkel Vlag van Duitsland Boris Becker
Winnaars dubbel Vlag van Australië Broderick Dyke
Vlag van Zweden Peter Lundgren
Vorige: 1989     Volgende: 1991
Portaal  Portaalicoon   Tennis

EnkelspelBewerken

Geplaatste spelersBewerken

Nr. Speler Rank Prestatie Uitgeschakeld door Nr. Speler Rank Prestatie Uitgeschakeld door
1.   Stefan Edberg 1 Runner-up   Boris Becker 9.   David Wheaton 32 Kwartfinale   Stefan Edberg
2.   Boris Becker 2 Winnaar 10.   Wally Masur 34 Derde ronde   Richey Reneberg
3.   Ivan Lendl 3 Halve finale   Stefan Edberg 11.   Carl-Uwe Steeb 42 Tweede ronde   Peter Lundgren
4.   Brad Gilbert 9 Tweede ronde   Todd Woodbridge 12.   Derrick Rostagno 43 Tweede ronde   Paul Haarhuis
5.   Aaron Krickstein 13 Tweede ronde   Grant Connell 13.   Darren Cahill 44 Tweede ronde   Brad Pearce
6.   Michael Chang 15 Derde ronde   Peter Lundgren 14.   Jim Grabb 51 Tweede ronde   Scott Davis
7.   Richard Fromberg 25 Tweede ronde   Patrik Kühnen 15.   Mark Kratzmann 53 Derde ronde   Stefan Edberg
8.   Richey Reneberg 29 Kwartfinale   Boris Becker 16.   Kelly Evernden 54 Derde ronde   Boris Becker

FinalesBewerken

  Halve finale Finale
                         
  1    Stefan Edberg 3 7 6  
3    Ivan Lendl 6 6 3  
  1    Stefan Edberg 6 4 4
  2    Boris Becker 7 6 6
     Todd Woodbridge 5 4  
  2    Boris Becker 7 6    

Bovenste helftBewerken

Deel 1Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    1    S Edberg 6 6    
WC    L-A Wahlgren 3 3            N Kroon 3 2    
     N Kroon 6 6         1    S Edberg 6 7    
Q    S Youl 6 6         15    M Kratzmann 2 6    
     T Högstedt 1 4       Q    S Youl 3 6 3
    15    M Kratzmann 6 3 6  
      1    S Edberg 6 7  
      9    D Wheaton 2 6  
    9    D Wheaton 4 6 6  
     P Chamberlin 3 3       Q    S Stolle 6 0 2  
Q    S Stolle 6 6         9    D Wheaton 7 3 6
     P Kühnen 6 6              P Kühnen 5 6 3  
     E Jelen 3 0            P Kühnen 7 6  
    7    R Fromberg 6 2    
 

Deel 2Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    3    I Lendl 6 3 6  
     A Rahunen 6 6            A Rahunen 0 6 3  
     J Stoltenberg 4 4         3    I Lendl 7 4 6  
     S Davis 6 6 6            S Davis 6 6 3  
Q    S Matsuoka 7 3 4          S Davis 3 6 6
    14    J Grabb 6 3 3  
      3    I Lendl 6 7  
           P Lundgren 2 6  
    11    C-U Steeb 5 3    
     P Lundgren 6 6            P Lundgren 7 6    
     D Goldie 2 4              P Lundgren 6 6  
Q    T Nelson 3 6 4       6    M Chang 2 4    
     T Witsken 6 2 6          T Witsken 6 1 4
    6    M Chang 4 6 6  
 

Onderste helftBewerken

Deel 3Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    5    A Krickstein 6 0    
     G Connell 7 6            G Connell 7 6    
Q    C Eagle 6 4              G Connell 5 7 6  
     P Haarhuis 6 6 6            P Haarhuis 7 5 4  
     A Järryd 7 2 3          P Haarhuis 7 6  
    12    D Rostagno 6 4    
           G Connell 6 6 1
           T Woodbridge 7 2 6
    13    D Cahill 4 1    
     B Pearce 2 6 7          B Pearce 6 6    
Q    D Engel 6 1 5            B Pearce 3 6 3
     K Jones 4 0              T Woodbridge 6 4 6  
     T Woodbridge 6 6            T Woodbridge 7 6  
    4    B Gilbert 6 3    
 

Deel 4Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    8    R Reneberg 6 6    
     D Pate 6 6            D Pate 2 3    
     B Shelton 2 3         8    R Reneberg 7 6    
WC    J Fitzgerald 7 6 2       10    W Masur 5 3    
     P Cash 6 7 6          P Cash 6 4 3
    10    W Masur 4 6 6  
      8    R Reneberg 4 4  
      2    B Becker 6 6  
    16    K Evernden 6 2 7  
     J Rive 7 6            J Rive 3 6 6  
WC    J Anderson 6 3         16    K Evernden 4 3  
WC    M Wilander 6 6         2    B Becker 6 6    
     M Woodforde 3 4       WC    M Wilander 2 5  
    2    B Becker 6 7    
 

DubbelspelBewerken

Geplaatste spelersBewerken

Nr. Spelers Ranking Prestatie Uitgeschakeld door Nr. Spelers Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1.   Grant Connell
  Glenn Michibata
15 Tweede ronde   Boris Becker
  Eric Jelen
5.   Jason Stoltenberg
  Todd Woodbridge
67 Tweede ronde   Todd Nelson
  Bryan Shelton
2.   Scott Davis
  David Pate
24 Tweede ronde   John Fitzgerald
  Mark Woodforde
6.   Kelly Evernden
  Kelly Jones
76 Tweede ronde   Stefan Edberg
  Ivan Lendl
3.   Darren Cahill
  Mark Kratzmann
25 Kwartfinale   Stefan Edberg
  Ivan Lendl
7.   Jim Grabb
  Richey Reneberg
79 Kwartfinale   John Fitzgerald
  Mark Woodforde
4.   Jorge Lozano
  Todd Witsken
31 Halve finale   Broderick Dyke
  Peter Lundgren
8.   Broderick Dyke
  Peter Lundgren
105 Winnaars

FinalesBewerken

Finale
         
8    Broderick Dyke
   Peter Lundgren
6 6  
     Stefan Edberg
   Ivan Lendl
2 4  

Bovenste helftBewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
 
    1    G Connell
   G Michibata
6 4    
WC    P Kühnen
   L-A Wahlgren
7 4 6          B Becker
   E Jelen
7 6    
     B Becker
   E Jelen
5 6 7            B Becker
   E Jelen
3 4    
     M Davis
   J Rive
6 7         8    B Dyke
   P Lundgren
6 6    
     B Pearce
   K Thorne
4 5            M Davis
   J Rive
4 3  
    8    B Dyke
   P Lundgren
6 6    
      8    B Dyke
   P Lundgren
7 2 6
      4    J Lozano
   T Witsken
5 6 3
    4    J Lozano
   T Witsken
6 6    
Q    M Brown
   A Kratzmann
6 3 6          M Brown
   A Kratzmann
3 3    
     P Doohan
   S Youl
4 6 3       4    J Lozano
   T Witsken
6 6  
     T Nelson
   B Shelton
6 2 7            T Nelson
   B Shelton
4 1    
     P Cash
   W Masur
4 6 6          T Nelson
   B Shelton
6 7  
    5    J Stoltenberg
   T Woodbridge
4 6    
 

Onderste helftBewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Vierde ronde
 
    6    K Evernden
   K Jones
6 7 3  
     D Engel
   D Rostagno
2 0            S Edberg
   I Lendl
7 6 6  
     S Edberg
   I Lendl
6 6              S Edberg
   I Lendl
6 3 7  
     T Bogtstra
   P Haarhuis
6 6 6       3    D Cahill
   M Kratzmann
2 6 6  
WC    R Rasheed
   S Stolle
7 4 4          T Bogtstra
   P Haarhuis
4 6  
    3    D Cahill
   M Kratzmann
6 7    
           S Edberg
   I Lendl
6 3 7
           J Fitzgerald
   M Woodforde
4 6 6
    7    J Grabb
   R Reneberg
6 7    
     B Drewett
   R Fromberg
7 6            B Drewett
   R Fromberg
2 6    
     P Chamberlin
   R Van't Hof
5 3         7    J Grabb
   R Reneberg
2 6 6
     B Garrow
   S Salumaa
5 2              J Fitzgerald
   M Woodforde
6 4 7  
     J Fitzgerald
   M Woodforde
7 6            J Fitzgerald
   M Woodforde
6 3 7
    2    S Davis
   D Pate
4 6 6  
 

Externe linksBewerken