Hoofdmenu openen

ATP-toernooi van Tokio Indoor 1990

Het ATP-toernooi van Tokio Indoor (officieel het Seiko Super Tennis) van 1990 vond plaats van 8 tot en met 14 oktober in het Japanse Tokio. Er werd gespeeld op indoor tapijtbanen in het Ariake Colosseum.

ATP-toernooi van Tokio Indoor 1990
Officiële naam Seiko Super Tennis
Editie 1990
Stad, land Tokio, Japan
Datum 8 - 14 oktober
Auspiciën ATP
Categorie ATP Championship Series
Prijzengeld $ 750.000
Deelnemers 48 enkel / 24 dubbel
Ondergrond Tapijt, indoor
Winnaar enkel Vlag van Tsjecho-Slowakije Ivan Lendl
Winnaars dubbel Vlag van Frankrijk Guy Forget
Vlag van Zwitserland Jakob Hlasek
Vorige: 1989     Volgende: 1991
Portaal  Portaalicoon   Tennis

EnkelspelBewerken

Geplaatste spelersBewerken

Nr. Speler Rank Prestatie Uitgeschakeld door Nr. Speler Rank Prestatie Uitgeschakeld door
1.   Stefan Edberg 1 Halve finale   Ivan Lendl 9.   Jakob Hlasek 26 Kwartfinale   Stefan Edberg
2.   Boris Becker 2 Runner-up   Ivan Lendl 10.   Andrei Tsjerkasov 28 Kwartfinale   Boris Becker
3.   Ivan Lendl 3 Winnaar 11.   Richey Reneberg 31 Halve finale   Boris Becker
4.   Andrés Gómez 5 Tweede ronde   Thomas Högstedt 12.   David Wheaton 33 Derde ronde   Scott Davis
5.   Aaron Krickstein 13 Tweede ronde   Scott Davis 13.   Wally Masur 35 Derde ronde   Ivan Lendl
6.   Guy Forget 15 Derde ronde   Richey Reneberg 14.   Carl-Uwe Steeb 36 Tweede ronde   Eric Jelen
7.   Michael Chang 16 Tweede ronde   Pat Cash 15.   Tim Mayotte 40 Tweede ronde   Todd Witsken
8.   Richard Fromberg 25 Tweede ronde   Brian Garrow 16.   Darren Cahill 45 Derde ronde   Stefan Edberg

FinalesBewerken

  Halve finale Finale
                         
  1    Stefan Edberg 5 3    
3    Ivan Lendl 7 6    
  3    Ivan Lendl 4 6 7
  2    Boris Becker 6 3 6
11    Richey Reneberg 6 2  
  2    Boris Becker 7 6    

Bovenste HelftBewerken

Deel 1Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    1    S Edberg 6 6    
     T Woodbridge 6 7            T Woodbridge 3 1    
WC    E Furusho 3 6         1    S Edberg 6 6    
Q    S Youl 3 6         16    D Cahill 4 2    
     P Kühnen 6 7            P Kühnen 4 3  
    16    D Cahill 6 6    
      1    S Edberg 6 3 7
      9    J Hlasek 4 6 6
    9    J Hlasek 4 6 6  
     J Grabb 3 4            P Haarhuis 6 0 3  
     P Haarhuis 6 6         9    J Hlasek 6 6  
     K Evernden 3 4         Q    B Garrow 4 4    
Q    B Garrow 6 6       Q    B Garrow 3 6 7
    8    R Fromberg 6 3 6  
 

Deel 2Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    3    I Lendl 6 7    
WC    S Matsuoka 7 6 r          M Woodforde 2 6    
     M Woodforde 6 7         3    I Lendl 6 3 6  
     D Rostagno 7 6         13    W Masur 4 6 3  
     G Connell 6 4            D Rostagno 4 4  
    13    W Masur 6 6    
      3    I Lendl 7 6  
           S Davis 6 2  
    12    D Wheaton 7 6    
     P Chamberlin 5 2       Q    A Rahunen 5 4    
Q    A Rahunen 7 6         12    D Wheaton 4 6  
     S Davis 7 7              S Davis 6 7    
     M Kratzmann 5 6            S Davis 6 6  
    5    A Krickstein 3 1    
 

Onderste HelftBewerken

Deel 3Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    6    G Forget 6 6 6  
     B Pearce 6 6 6          B Pearce 7 3 3  
     D Goldie 7 4 3       6    G Forget 6 6    
     J Stoltenberg 4           11    R Reneberg 7 7    
     P Lundgren 3 r            J Stoltenberg 1 4  
    11    R Reneberg 6 6    
      11    R Reneberg 6 6  
      Q    T Högstedt 3 2  
    14    C-U Steeb 3 6 5  
     K Jones 4 4            E Jelen 6 3 7  
     E Jelen 6 6              E Jelen 6 4 2
Q    T Högstedt 7 7         Q    T Högstedt 4 6 6  
     B Shelton 6 6       Q    T Högstedt 6 6  
    4    A Gómez 4 4    
 

Deel 4Bewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde   Kwartfinale
 
    7    M Chang 6 6 4  
     P Cash 6 7            P Cash 3 7 6  
     N Kroon 2 6              P Cash 6 3    
Q    R Leach 7 7         10    A Tsjerkasov 7 6    
Q    D Pate 6 6       Q    R Leach 1 4  
    10    A Tsjerkasov 6 6    
      10    A Tsjerkasov 4 4  
      2    B Becker 6 6  
    15    T Mayotte 6 6 4  
WC    K Masuda 2 3            T Witsken 2 7 6  
     T Witsken 6 6              T Witsken 2 3  
WC    R Tsujino 2 7 6       2    B Becker 6 6    
     J Rive 6 6 4     WC    R Tsujino 4 6  
    2    B Becker 6 7    
 

DubbelspelBewerken

Geplaatste spelersBewerken

Nr. Spelers Ranking Prestatie Uitgeschakeld door Nr. Spelers Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1.   Rick Leach
  Jim Pugh
7 Tweede ronde   Andrés Gómez
  Ivan Lendl
5.   Darren Cahill
  Mark Kratzmann
26 Kwartfinale   Guy Forget
  Jakob Hlasek
2.   Grant Connell
  Glenn Michibata
15 Halve finale   Scott Davis
  David Pate
6.   Jorge Lozano
  Todd Witsken
31 Kwartfinale   Scott Davis
  David Pate
3.   Guy Forget
  Jakob Hlasek
21 Winnaars 7.   Jason Stoltenberg
  Todd Woodbridge
58 Tweede ronde   Boris Becker
  Eric Jelen
4.   Scott Davis
  David Pate
25 Runners-up   Guy Forget
  Jakob Hlasek
8.   Kelly Evernden
  Kelly Jones
79 Halve finale   Guy Forget
  Jakob Hlasek

FinalesBewerken

Finale
         
3    Guy Forget
   Jakob Hlasek
7 7  
4    Scott Davis
   David Pate
6 5  

Bovenste helftBewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
 
    1    R Leach
   J Pugh
6 7 6  
     A Gómez
   I Lendl
7 4 6          A Gómez
   I Lendl
7 6 7  
     P Chamberlin
   R Van't Hof
6 6 3            A Gómez
   I Lendl
6 6    
     W Masur
   D Wheaton
            8    K Evernden
   K Jones
7 7    
WC    E Furusho
   R Tsujino
DEF         WC    E Furusho
   R Tsujino
3 2  
    8    K Evernden
   K Jones
6 6    
      8    K Evernden
   K Jones
6 2  
      3    G Forget
   J Hlasek
7 6  
    3    G Forget
   J Hlasek
6 6    
     P Doohan
   L Warder
4 7 6          J Canter
   B Derlin
4 1    
     J Canter
   B Derlin
6 6 7       3    G Forget
   J Hlasek
7 6 6
LL    N Kroon
   D Rostagno
6 6         5    D Cahill
   M Kratzmann
6 7 3  
     K Kinnear
   B Pearce
4 3       LL    N Kroon
   D Rostagno
4 5  
    5    D Cahill
   M Kratzmann
6 7    
 

Onderste helftBewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
 
    6    J Lozano
   T Witsken
6 6 7  
     J Rive
   S Youl
5 7 6          J Rive
   S Youl
7 2 5  
Q    T Bogtstra
   P Haarhuis
7 5 2       6    J Lozano
   T Witsken
5 1    
     N Borwick
   P Wekesa
4 2         4    S Davis
   D Pate
7 6    
     S Salumaa
   K Thorne
6 6            S Salumaa
   K Thorne
2 6 2
    4    S Davis
   D Pate
6 4 6  
      4    S Davis
   D Pate
7 6  
      2    G Connell
   G Michibata
5 3  
    7    J Stoltenberg
   T Woodbridge
4 4    
     B Becker
   E Jelen
1 6 7          B Becker
   E Jelen
6 6    
     J Grabb
   R Reneberg
6 3 6            B Becker
   E Jelen
6 6  
WC    S Matsuoka
   B Shelton
            2    G Connell
   G Michibata
7 7    
     J Fitzgerald
   M Woodforde
w/o              J Fitzgerald
   M Woodforde
3 4  
    2    G Connell
   G Michibata
6 6    
 

Externe linksBewerken