Hoofdmenu openen

Het ATP-tennistoernooi van Antalya (officieel de Antalya Open) van 2019 vond plaats van 23 juni tot en met 29 juni in het Turkse Antalya. Er werd gespeeld op een ondergrond van gras.

ATP-toernooi van Antalya 2019
Officiële naam Antalya Open
Editie 2019
Stad, land Vlag van Turkije Antalya, Turkije
Datum 23 juni - 29 juni
Auspiciën ATP
Categorie ATP Tour 250
Prijzengeld 445.690
Deelnemers 28 enkel, 16 kwal. / 16 dubbel
Ondergrond Gras, buiten
Winnaar enkel Vlag van Italië Lorenzo Sonego
Winnaars dubbel Vlag van Israël Jonathan Erlich
Vlag van Nieuw-Zeeland Artem Sitak
Vorige: 2018     Volgende: 2020
Portaal  Portaalicoon   Tennis

EnkelspelBewerken

Geplaatste spelersBewerken

Nr. Speler Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1   Benoît Paire 28 Tweede ronde   Viktor Troicki
2   Adrian Mannarino 34 Kwartfinale   Lorenzo Sonego
3   Jordan Thompson 46 Halve finale   Miomir Kecmanović
4   Pablo Carreño Busta 58 Halve finale   Lorenzo Sonego
5   Damir Džumhur 62 Kwartfinale   Jordan Thompson
6   Ugo Humbert 64 Tweede ronde   Miomir Kecmanović
7   Andreas Seppi 68 Eerste ronde   Bernard Tomic
8   João Sousa 71 Eerste ronde   Lorenzo Sonego

Prijzengeld en ATP-puntenBewerken

Resultaat Prijzengeld ATP-punten
Winnaar $ 76.840 250
Runner-up $ 41.540 150
Halve finale $ 22.950 90
Kwartfinale $ 13.035 45
Tweede ronde $ 7.490 20
Eerste ronde $ 4.490 0

ToernooischemaBewerken

FinaleBewerken

Finale
         
   Miomir Kecmanović 7 65 1
   Lorenzo Sonego 65 7 6

Bovenste helftBewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
 
    1    Benoît Paire 64 65  
Q    Viktor Troicki 7 6     Q    Viktor Troicki 7 7  
PR    Jozef Kovalík 63 4       Q    Viktor Troicki 3 4  
   Miomir Kecmanović 6 6          Miomir Kecmanović 6 6  
     Jaume Munar 4 3          Miomir Kecmanović 6 7
   Federico Delbonis 3 5     6    Ugo Humbert 4 5  
6    Ugo Humbert 6 7          Miomir Kecmanović 65 7 7
      3    Jordan Thompson 7 65 61
    3    Jordan Thompson 7 6  
   Bradley Klahn 6 6          Bradley Klahn 67 3  
Q    Steve Darcis 3 2         3    Jordan Thompson 7 1
   Ernests Gulbis 3 6 4       5    Damir Džumhur 5 0 r  
WC    Altuğ Çelikbilek 6 4 6     WC    Altuğ Çelikbilek 3 6 3
   Matthew Ebden 4 5     5    Damir Džumhur 6 4 6  
5    Damir Džumhur 6 7  

Onderste helftBewerken

Eerste ronde   Tweede ronde   Kwartfinale   Halve finale
7    Andreas Seppi 6 4 4  
   Bernard Tomic 4 6 6        Bernard Tomic 7 6  
WC    Ergi Kırkın 3 7 2        Peter Gojowczyk 63 3  
   Peter Gojowczyk 6 63 6          Bernard Tomic 7 4 4  
Q    Kevin Krawietz 6 6       4    Pablo Carreño Busta 67 6 6  
WC    Cem İlkel 4 4     Q    Kevin Krawietz 66 4  
    4    Pablo Carreño Busta 7 6    
      4    Pablo Carreño Busta 3 62
8    João Sousa 3 611          Lorenzo Sonego 6 7
   Lorenzo Sonego 6 7        Lorenzo Sonego 63 6 7  
   Prajnesh Gunneswaran 6 7          Prajnesh Gunneswaran 7 0 5  
PR    Janko Tipsarević 0 66            Lorenzo Sonego 3 7 6
Q    Juan Cruz Aragone 4 62       2    Adrian Mannarino 6 63 3  
     Roberto Carballés Baena 6 7        Roberto Carballés Baena 6 1 5
    2    Adrian Mannarino 3 6 7  
 

DubbelspelBewerken

Geplaatste spelersBewerken

Nr. Spelers Ranking Prestatie Uitgeschakeld door
1.   Kevin Krawietz
  Andreas Mies
43 Eerste ronde   Jonathan Erlich
  Artem Sitak
2.   Marcelo Demoliner
  Divij Sharan
95 Kwartfinale   Denis Moltsjanov
  Igor Zelenay
3.   Santiago González
  Aisam-ul-Haq Qureshi
109 Eerste ronde   Ivan Dodig
  Filip Polášek
4.   Roman Jebavý
  Philipp Oswald
119 Halve finale   Jonathan Erlich
  Artem Sitak

Prijzengeld en ATP-puntenBewerken

Resultaat Prijzengeld ATP-punten
Winnaars $ 25.200 250
Runners-up $ 12.910 150
Halve finale $ 7.000 90
Kwartfinale $ 4.000 45
Eerste ronde $ 2.350 0

ToernooischemaBewerken

Eerste ronde   Kwartfinale   Halve finale   Finale
1    Kevin Krawietz
   Andreas Mies
3 63  
     Jonathan Erlich
   Artem Sitak
6 7        Jonathan Erlich
   Artem Sitak
6 5 [10]  
   Damir Džumhur
   Matthew Ebden
66 3      Robert Lindstedt
   Tim Pütz
4 7 [6]  
   Robert Lindstedt
   Tim Pütz
7 6          Jonathan Erlich
   Artem Sitak
6 6  
4    Roman Jebavý
   Philipp Oswald
6 6         4    Roman Jebavý
   Philipp Oswald
4 4  
WC    Sarp Ağabigün
   Yankı Erel
2 1       4    Roman Jebavý
   Philipp Oswald
7 6
     Sander Arends
   Matwé Middelkoop
3 4      Leander Paes
   Benoît Paire
611 4  
   Leander Paes
   Benoît Paire
6 6          Jonathan Erlich
   Artem Sitak
6 6
   Hsieh Cheng-peng
   Christopher Rungkat
3 4          Ivan Dodig
   Filip Polášek
3 4
   Luke Saville
   Jordan Thompson
6 6        Luke Saville
   Jordan Thompson
1 2  
   Ivan Dodig
   Filip Polášek
7 6      Ivan Dodig
   Filip Polášek
6 6  
3    Santiago González
   Aisam-ul-Haq Qureshi
64 4          Ivan Dodig
   Filip Polášek
4 7 [10]
   Denis Moltsjanov
   Igor Zelenay
7 63 [10]          Denis Moltsjanov
   Igor Zelenay
6 62 [6]  
     Andrés Molteni
   Joran Vliegen
65 7 [3]          Denis Moltsjanov
   Igor Zelenay
6 7
WC    Tuna Altuna
   Cem İlkel
5 2   2    Marcelo Demoliner
   Divij Sharan
2 5  
2    Marcelo Demoliner
   Divij Sharan
7 6