Hoofdmenu openen

Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2016 – Klasse tot 57 kilogram vrije stijl mannen

sportevenement op de Olympische Spelen

Het worsteltoernooi in de klasse tot 57 kilogram vrije stijl voor mannen op de Olympische Zomerspelen 2016 vond plaats op vrijdag 19 augustus 2016. Er werd geworsteld in een knock-outsysteem, met naast de finale ook herkansingen voor twee bronzen medailles.

tot 57 kg vrije stijl mannen
Gehouden in Vlag van Brazilië Rio de Janeiro
Jaar 2016
Data 19 augustus
Sport Worstelen
Accommodatie(s) COT
Deelnemers 20 atleten uit 20 landen
Medailles
Goud  Vladimer Khinchegasjvili  Vlag van Georgië Georgië
Zilver  Rei Higuchi  Vlag van Japan Japan
Brons  Haji Aliyev  Vlag van Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Brons  Hassan Rahimi  Vlag van Iran Iran
Vorige: 2012     Volgende: 2020
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen
Worstelen op de
Olympische Zomerspelen 2016
Worstelen pictogram
Vrije stijl
Mannen Vrouwen
–57 kg –48 kg
–65 kg –53 kg
–74 kg –58 kg
–86 kg –63 kg
–97 kg –69 kg
–125 kg –75 kg
Grieks-Romeins
Mannen
–59 kg –85 kg
–66 kg –98 kg
–75 kg –130 kg

ToernooischemaBewerken

Laatste vierBewerken

  Halve finale Finale
             
 
   Vladimer Khinchegasjvili 8  
   Vladimir Dubov 4    
       Vladimer Khinchegasjvili 4
       Rei Higuchi 3
   Hassan Rahimi 5
   Rei Higuchi 10  

HerkansingenBewerken

  Herkansing Bronzen medaille
   Nurislam Sanayev 8  
   Haji Aliyev 10        Haji Aliyev 5
            Vladimir Dubov 4
      
  Herkansing Bronzen medaille
   Yang Kyong-il 1  
   Yowlys Bonne 11        Yowlys Bonne 0
            Hassan Rahimi 9F
      

Bovenste helftBewerken

  Eerste ronde Tweede ronde Kwartfinale Halve finale
      
            Vladimer Khinchegasjvili 4  
            Nurislam Sanayev 3  
              Vladimer Khinchegasjvili 5  
              Haji Aliyev 3  
            Haji Aliyev 12  
            Yun Jun-sik 2  
              Vladimer Khinchegasjvili 8
              Vladimir Dubov 4
            Vladimir Dubov 11  
            Daniel Dennis 0  
              Vladimir Dubov 10F  
              Ivan Guidea 0  
            Süleyman Atlı 3       
            Ivan Guidea 8       
      

Onderste helftBewerken

  Eerste ronde Tweede ronde Kwartfinale Halve finale
      
            Hassan Rahimi 13  
            Garnik Mnatsakanyan 0  
              Hassan Rahimi 6  
              Viktor Lebedev 1  
            Viktor Lebedev 7  
            Sandeep Tomar 3  
              Hassan Rahimi 5
   Chakir Ansari 4          Rei Higuchi 10
   Asadulla Latsjinov 14        Asadulla Latsjinov 0  
   Rei Higuchi 12        Rei Higuchi 10  
   Yang Kyong-il 2          Rei Higuchi 8  
   Yowlys Bonne 10          Yowlys Bonne 4  
   Abbos Rakhmonov 0        Yowlys Bonne 7       
   Adama Diatta 3        Adama Diatta 4       
   Erdenebatyn Bekhbayar 3