Hoofdmenu openen

Wereldkampioenschappen triatlon 1992

sportseizoen van een triatloncompetitie

Het ITU wereldkampioenschap triatlon 1992 werd gehouden op 12 september 1992 in Huntsville, Canada. De wedstrijd werd georganiseerd door de International Triathlon Union. Het parcours bestond uit 1,5 km zwemmen, 40 km fietsen en 10 km hardlopen.

Inhoud

UitslagenBewerken

MannenBewerken

Rang Naam Land Zwemtijd Fietstijd Looptijd Totaaltijd
  Simon Lessing   GBR 00:17:31 00:59:39 00:31:53 01:49:03
  Rainer Müller-Hörner   GER 00:18:53 00:58:19 00:32:15 01:49:29
  Rob Barel   NED 00:18:02 00:59:04 00:32:36 01:49:43
4 Stephen Foster   AUS 00:18:54 00:58:08 00:32:59 01:50:02
5 Brad Keams   USA 00:18:57 00:58:02 00:33:12 01:50:13
6 Thomas Hellriegel   GER 00:19:05 00:57:54 00:33:18 01:50:18
7 Mark Bates   CAN 00:18:22 00:58:37 00:33:20 01:50:19
8 Wes Hobson   USA 00:17:49 00:59:01 00:33:35 01:50:28
9 Tomas Kocar   CZE 00:17:22 00:59:46 00:33:20 01:50:29
10 Andrew Macmartin   CAN 00:18:00 00:59:04 00:33:30 01:50:36
11 Gareth McCarthy   IRL 00:17:23 00:59:00 00:34:20 01:50:44
12 Bernardo Zetina   MEX 00:19:15 00:59:02 00:32:29 01:50:47
13 Jeff Devlin   USA 00:19:03 00:59:22 00:32:24 01:50:50
14 Frank Clarke   CAN 00:19:04 00:58:13 00:33:45 01:51:01
15 Didier Volckaert   BEL 00:18:36 00:58:27 00:34:06 01:51:09
16 Glenn Cook   GBR 00:17:45 00:00:00 00:00:00 01:51:14
17 Leandro Macedo   BRA 00:20:42 00:57:54 00:32:37 01:51:17
18 Olivier Bernhard   SUI 00:19:16 00:59:04 00:33:04 01:51:23
19 Oscar Galindez   ARG 00:20:00 00:58:43 00:32:42 01:51:25
20 John Hellemans   NZL 00:18:26 00:59:24 00:33:39 01:51:28
21 Philippe Methlon   FRA 00:18:25 00:58:37 00:34:31 01:51:34
22 Mark Dragan   AUS 00:18:51 00:59:04 00:33:57 01:51:51
23 Rick Wells   NZL 00:17:06 01:00:01 00:34:52 01:51:59
24 Mike Pigg   USA 00:17:59 00:59:14 00:34:46 01:52:00
25 Jim Riccitello   USA 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:52:08
26 Shane Johnson   AUS 00:18:57 00:59:19 00:33:58 01:52:15
27 Tony O'Hagan   NZL 00:19:09 00:59:05 00:34:04 01:52:19
28 Helge Lorenz   AUT 00:18:32 00:58:21 00:35:37 01:52:32
29 Ulrich Ghisler   DEN 00:19:01 00:59:20 00:34:16 01:52:39
30 Michal Adamec   CZE 00:18:48 00:59:28 00:34:33 01:52:49

VrouwenBewerken

Rang Naam Land Zwemtijd Fietstijd Looptijd Totaaltijd
  Michellie Jones   AUS 00:20:01 01:05:27 00:36:39 02:02:07
  Joanne Ritchie   CAN 00:19:46 01:06:12 00:37:22 02:03:21
  Melissa Mantak   USA 00:21:09 01:07:05 00:36:12 02:04:26
4 Donna Peters   USA 00:22:33 01:02:57 00:39:07 02:04:38
5 Joy Hansen   USA 00:20:02 01:08:26 00:36:44 02:05:15
6 Karen Smyers   USA 00:22:39 01:05:34 00:37:38 02:05:54
7 Dorothy Cribb Fiona   CAN 00:20:09 01:07:33 00:38:25 02:06:08
8 Sue Schlatter   CAN 00:21:23 01:06:48 00:38:04 02:06:16
9 Isabelle Mouthon-Michellys   FRA 00:20:22 01:07:29 00:38:38 02:06:27
10 Jenny Rose   NZL 00:19:57 01:07:37 00:38:58 02:06:33
11 Anette Petersen   DEN 00:20:47 01:07:26 00:39:05 02:07:19
12 Suzanne Nielsen   DEN 00:20:25 01:08:43 00:38:18 02:07:27
13 Jeasnnine De Ruysscher   BEL 00:20:30 01:08:01 00:38:54 02:07:29
14 Mary Cook   USA 00:20:45 01:07:46 00:38:54 02:07:30
15 Lone Larsen   DEN 00:20:18 01:07:21 00:40:19 02:08:01
16 Sophie Delemer   FRA 00:21:00 01:06:46 00:40:54 02:08:42
17 Annemie Suys   BEL 00:20:29 01:08:01 00:40:29 02:09:00
18 Carolyn Hubbard-Brougham   CAN 00:21:57 01:09:12 00:38:22 02:09:30
19 Alison Hamilton   IRL 00:21:49 01:09:28 00:38:25 02:09:43
20 Maureen Cummings   AUS 00:20:29 01:11:18 00:38:10 02:09:58
21 Simone Mortier   GER 00:23:07 01:03:21 00:41:35 02:10:33
22 Colleen Cannon   USA 00:20:51 01:09:33 00:40:16 02:10:43
23 Terri Smith   CAN 00:20:45 01:11:37 00:38:41 02:11:05
24 Marie-Josee Cossette   CAN 00:19:52 01:13:24 00:38:26 02:11:44
25 Jill Westenra   NZL 00:22:07 01:10:25 00:39:17 02:11:51
26 Bianka van Woesik   AUS 00:20:57 01:10:11 00:40:49 02:12:01
27 Ute Schaefer   GER 00:21:48 01:08:59 00:41:16 02:12:03
28 Catherine Davis   ESP 00:20:55 01:11:02 00:40:16 02:12:14
29 Heather Fuhr   CAN 00:22:00 01:13:14 00:37:10 02:12:27
30 Hannele Steyn   RSA 00:21:46 01:10:39 00:40:03 02:12:29
31 Martha Sorensen   USA 00:21:59 01:10:08 00:40:24 02:12:31

Junior mannenBewerken

Rang Naam Land
  Spencer Smith   GBR
  Cameron Brown   NZL
  Mathew Belfield   GBR
4 Olivier Marceau   FRA
5 Brett Riccini   AUS
6 Bryan Rhodes   NZL
7 Oliver Hufschmid   SUI
8 Stephane Sansorgne   FRA
9 Abe Rogers   USA
10 Stephane Becue   FRA

Junior vrouwenBewerken

Rang Naam Land
  Sonja Krolik   GER
  Ali Harrison   GBR
  Kirstie Otto   CAN
4 Alexandra Laws   AUS
5 Astrid Perathoner   ITA
6 Heidi Alexander   NZL
7 Natalya Orchard   AUS
8 Helena Edmonston   AUS
9 Jody Radkewich   USA
10 Gyorgyi Staubinger   HUN