Team Gerolsteiner/2002

Deze pagina geeft een overzicht van de renners en de prestaties van de Duitse wielerploeg Team Gerolsteiner in 2002.

AlgemeenBewerken

Sponsor
Algemeen manager
Ploegleider
Assistenten
Fietsmerk

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2001
Patrick Betz[1] 13-10-1982   Duitsland -
Daniele Contrini 15-08-1974   Italië Liquigas
Gianni Faresin 16-07-1965   Italië Liquigas
Uwe Hardter 14-01-1977   Duitsland
René Haselbacher 15-09-1977   Oostenrijk
Sven Krauß[1] 06-01-1983   Duitsland
Sebastian Lang 15-09-1979   Duitsland beloften
Nicolai Bo Larsen 10-11-1971   Denemarken Team CSC
Federico Morini 29-07-1976   Italië
Volker Ordowski 09-11-1973   Duitsland
Uwe Peschel 04-11-1968   Duitsland
Olaf Pollack 20-09-1973   Duitsland
Ellis Rastelli 18-01-1975   Italië Liquigas
Davide Rebellin 09-08-1971   Italië Liquigas
Michael Rich 23-09-1969   Duitsland
Saulius Ruškys 18-04-1974   Litouwen
Torsten Schmidt 18-02-1972   Duitsland
Ronny Scholz 24-04-1978   Duitsland
Tobias Steinhauser 21-01-1971   Duitsland
Marcel Strauss 15-08-1976   Zwitserland
Georg Totschnig 25-05-1971   Oostenrijk
Fabian Wegmann 20-06-1980   Duitsland beloften
Steffen Weigold 09-04-1979   Duitsland
Peter Wrolich 30-05-1974   Oostenrijk

OverwinningenBewerken

Winnaar: Peter Wrolich
2e etappe: Saulius Ruškys
2e etappe: Olaf Pollack
3e etappe: Olaf Pollack
4e etappe (b): Michael Rich
Eindklassement: Olaf Pollack
1e etappe: Olaf Pollack
2e etappe: Olaf Pollack
3e etappe: Olaf Pollack
1e etappe (b): Michael Rich
Eindklassement: Michael Rich
4e etappe: Michael Rich
3e etappe: René Haselbacher
9e etappe: Tobias Steinhauser
Duitsland (tijdrit): Uwe Peschel
Oostenrijk (tijdrit): Georg Totschnig
Oostenrijk (weg): René Haselbacher
5e etappe: Peter Wrolich
Winnaars: Uwe Peschel en Michael Rich
Winnaar: Davide Rebellin
5e etappe: Olaf Pollack
Winnaar: Olaf Pollack
4e etappe (a): Michael Rich
1e etappe: Olaf Pollack
4e etappe (b): Uwe Peschel
Eindklassement: Uwe Peschel
4e etappe: Sven Krauß
1e etappe: Sebastian Lang
4e etappe: Sebastian Lang
Eindklassement: Ronny Scholz
Winnaar: Davide Rebellin
Winnaar: Uwe Peschel
Winnaar: Michael Rich

TeamsBewerken

  Ronde van de Middellandse ZeeBewerken

13 februari–17 februari

  Tirreno-AdriaticoBewerken

14 maart–20 maart

  Milaan-San RemoBewerken

23 maart

  Ronde van VlaanderenBewerken

7 april

  Ronde van ItaliëBewerken

11 mei–2 juni

  Ronde van DuitslandBewerken

3 juni–9 juni

  Ronde van ZwitserlandBewerken

18 juni–27 juni

  Ronde van LombardijeBewerken

19 oktober