Saturday Night Fever (film): verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Regel 74:
===Nummers===
{| class="wikitable"
# "[[Stayin' Alive]]" - Bee Gees▼
! Nummer !! Titel !! Artiest(en) !! Duur
# "[[How Deep Is Your Love (Bee Gees)|How Deep Is Your Love]]" - Bee Gees▼
|-
|-
# "If I Can't Have You" - [[Yvonne Elliman]]▼
# "A Fifth Of Beethoven" - [[Walter Murphy]]▼
|-
# "More Than a Woman" - [[Tavares (band)|Tavares]]▼
# "Manhattan Skyline" - [[David Shire]]▼
|-
# "Calypso Breakdown" - [[Ralph McDonald]]▼
| 4 || "[[More Than a Woman (Bee Gees)|More Than A Woman]]" || Bee Gees ||
# "Night On Disco Mountain" - David Shire▼
|-
# "Open Sesame" - [[Kool & The Gang]]▼
# "Jive Talkin'" - Bee Gees▼
|-
# "You Should Be Dancing" - Bee Gees▼
# "Boogie Shoes" - [[KC and The Sunshine Band]]▼
|-
# "Salsation" - David Shire▼
# "K-Jee" - [[M.F.S.B.]]▼
|-
# "Disco Inferno" - [[The Trammps]]▼
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|}
==Vervolg==
|