Roel Janssen (voetballer, 1990): verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 140:
|—
|'''23'''
|'''0'''
|-
| [[VVV-Venlo in het seizoen 2019/20|2019/20]]
|0
|0
|0
|0
|—
|—
|'''0'''
|'''0'''
|-
|