Venus (Shocking Blue): verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
→Evergreen Top 1000: geen notering in 2018 |
|||
Regel 154:
==== Evergreen Top 1000 ====
{| class="wikitable"
! colspan="
|-
!Jaar !! 2008 !! 2009 !! 2010 !! 2011 !! 2012 !! 2013 !! 2014 !! 2015 !! 2016 !! 2017 !! 2018
|-
! Positie
| - || - || - || - || - || 285 || 215 || 231 || 131 || '''127''' || -
|}
|