Station Amsterdam Bijlmer ArenA: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
→Busstation: 1x linken voldoende |
|||
Regel 127:
! Lijn
! Route
! Vervoerder
! Opmerkingen
|-
| colspan="
|-
| 44
| ''Station Bijlmer ArenA'' - [[Station Diemen Zuid]] - [[Station Diemen]] - Diemen Noord
| GVB
|
|-
| 47
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Gaasperplas - Holendrecht
| GVB
|
|-
| 49
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Gaasperplas - Weesp Station
| GVB
| Alleen maandag tot en met vrijdag overdag
|-
| [[Buslijn 66 (Amsterdam)|66]]
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Diemen - IJburg
| GVB
|
|-
| colspan="4" style="text-align:center; background-color:#FFFFFF;" | <font color="#FF0000">'''Streekbus'''
|-
| 120
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Station Holendrecht - Abcoude - Station Breukelen - Maarssen - [[Utrecht Centraal|Utrecht CS]]
| Syntus
|
|-
| 126
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Vinkeveen - Wilnis - Mijdrecht
| Syntus
| 's Nachts als N26
|-
| 171
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Amstelveen - Aalsmeer
| Connexxion
|
|-
| [[Buslijn 202 (Amsterdam-Blaricum)|202]]
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Muiden - Naarden P+R Gooimeer - Blaricum Tergooi
| Connexxion
| Spitsbus
|-
| 255
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Station Haarlem
| Connexxion
| spitsbus in beide richtingen
|-
| 271
| Gaasperplas -> ''Station Bijlmer ArenA'' -> Amstelveen -> Aalsmeer Bloemenveiling
| Connexxion
| één rit in vroege ochtend
|-
| 602
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Muiden - Naarden Bosch van Bredius
| Connexxion
| Schoolbus
|-
| colspan="
|-
| style="text-align:center; background-color:#9932CC;" | <font color="#FFFFF">'''300'''
|
| Connexxion
| 's Nachts als N30
|-
|
| ''Station Bijlmer ArenA'' -
| Keolis
|
|-
|
| Keolis
|
|-
| 328
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Muiden - [[Busstation ’t Oor|Almere 't Oor]] - Almere Haven
| Keolis
|
|-
| style="text-align:center; background-color:#9932CC;" | <font color="#FFFFF">'''356'''
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Amstelveen - [[Station Haarlem]]
| Connexxion
|
|-
|-
| 375
| Station Holendrecht - ''Station Bijlmer ArenA'' - Purmerend
| EBS
| Spitslijn, stopt niet op het busstation maar op de Hoogoorddreef
|-
| 376
| Station Holendrecht - ''Station Bijlmer ArenA'' - Purmerend (- De Rijp)
| EBS
| Rijdt niet in het weekend, stopt niet op het busstation maar op de Hoogoorddreef
|-
| 377
| Station Holendrecht - ''Station Bijlmer ArenA'' - Purmerend
| EBS
| Rijdt niet in het weekend, stopt niet op het busstation maar op de Hoogoorddreef
|-
| 378
| Station Holendrecht - ''Station Bijlmer ArenA'' - Monnickendam - Volendam - Edam
| EBS
| Spitslijn, stopt niet op het busstation maar op de Hoogoorddreef
|-
| 379
| Station Holendrecht - ''Station Bijlmer ArenA'' - Monnickendam - Edam - [[Station Hoorn]] - Hoorn
| EBS
| Spitslijn, stopt niet op het busstation maar op de Hoogoorddreef
|-
| colspan="4" style="text-align:center; background-color:#000000;" | <font color="#FFF000">'''Nachtbus'''
|-
| 755
| [[Station Amsterdam Centraal|Centraal Station]] - Amstelstation - ''Station Bijlmer ArenA'' - Holendrecht - Gein
| GVB
|
|-
| 757
| Centraal Station - Geinwijk - ''Station Bijlmer ArenA''
| GVB
|
|-
| N26
| Amsterdam Leidseplein -> Bijlmer ArenA -> Mijdrecht -> Wilnis -> Woerden
| Syntus
|
|-
| style="text-align:center; background-color:#9932CC;" | <font color="#FFFFF">'''N30'''
| ''Station Bijlmer ArenA'' - Amstelveen - Schiphol - Hoofddorp - Haarlem Station - Driehuis - IJmuiden
| Connexxion
| R-net
|-
|}
|