Startpagina
Willekeurig
In de buurt
Aanmelden
Instellingen
Doneren
Over Wikipedia
Disclaimers
Zoeken
Timothy Castagne: verschil tussen versies
Taal
Volgen
Bewerken
Interactief door geschiedenis bladeren
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Verwijderde inhoud
Toegevoegde inhoud
Visueel
Wikitekst
Versie van 28 feb 2016 17:42
bewerken
2a02:1811:c501:2a00:d08:cfa:41af:707a
(
overleg
)
Geen bewerkingssamenvatting
← Oudere bewerking
Versie van 28 feb 2016 17:54
bewerken
ongedaan maken
Toth
(
overleg
|
bijdragen
)
uitgebreid bevestigde gebruikers
,
Uitgezonderden van IP-adresblokkades
,
Terugdraaiers
181.893
bewerkingen
→Statistieken
Nieuwere bewerking →
Regel 84:
|0
|'''13'''
|'''0'''
|-
|2016/17
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|'''0'''
|'''0'''
|-