SV DTS: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k →Competitieresultaten 1930–2015: comp nr 1939/40 |
→Competitieresultaten 1930–2015: +aanvulling |
||
Regel 28:
'''SV DTS''' (''Sportvereniging Door Training Sterk'') is een [[Nederland]]se [[Nederlands amateurvoetbal|amateurvoetbalclub]] uit [[Oudkarspel]], [[Noord-Holland]]. Het eerste elftal van de club speelt in de [[Vierde klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Vierde klasse]] zondag district West I (seizoen 2015/16).
== Competitieresultaten
<div style="overflow-x:auto;">
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:100%; border:1px solid #aaaaaa; padding:1px;"
|- valign="bottom"
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((61-
| {{BalkVerticaal2|((61-5)/4)|5<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-7)/4)|7<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-8)/4)|8<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-6)/4)|6<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-8)/4)|8<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-5)/4)|5<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-8)/4)|8<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-5)/4)|5<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-6)/4)|6<br />G|#A9A9A9}}▼
| {{BalkVerticaal2|((61-1)/4)|1<br />4A|#DDA0DD}}▼
| {{BalkVerticaal2|((81-6)/4)|6<br />3A|#FFE4E1}}▼
| {{BalkVerticaal2|((81-8)/4)|8<br />3B|#FFE4E1}}▼
| {{BalkVerticaal2|((81-2)/4)|2<br />3B|#FFE4E1}}▼
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((81-1)/4)|1<br />1A|#FF8000}}
| {{BalkVerticaal2|((121-3)/4)|3<br />4A|#DDA0DD}}
| {{BalkVerticaal2|((121-7)/4)|7<br />4A|#DDA0DD}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|(( | {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
|- align=center style="font-size:80%;"
| 26||27||28||29||30||31||32||33||34||35||36||37||38||39||40||41||42||43||44||45||46||47||48||49||50||51||52||53||54||55||56||57||58||59||60||61||62||63||64||65||66||67||68||69||70||71||72||73||74||75||76||77||78||79||80||81||82||83||84||85||86||87||88||89||90||91||92||93||94||95||96||97||98||99||00||01||02||03||04||05||06||07||08||09||10||11||12||13||14||15||16
|}</div>
Regel 144 ⟶ 148:
|-bgcolor="#E0FFFF"
| [[Vijfde klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Vijfde klasse]]
|}
|valign="top" |
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:80%;border:1px solid #AAAAAA;text-align:center;" width="125"
|-bgcolor="#FF8000"
| [[Noordhollandsche Voetbalbond|Eerste klasse NHVB]]
|}
|valign="top" |
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:80%;border:1px solid #AAAAAA;text-align:center;" width="125"
|-bgcolor="#00FDAA"
| [[Noordhollandsche Voetbalbond|Tweede klasse NHVB]]
|}
|valign="top" |
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:80%;border:1px solid #AAAAAA;text-align:center;" width="125"
|-bgcolor="#FF39B4"
| <font color="#000000">[[Noordhollandsche Voetbalbond|Derde klasse NHVB]]</font>
|}
|valign="top" |
|