VV Succes: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
→Competitieresultaten 1934–2015: +aanvulling, Westfriesche VB nog verborgen |
→Competitieresultaten 1930–2015: kleur voor de WFVB |
||
Regel 30:
'''VV Succes''' is een [[Nederland]]se [[Nederlands amateurvoetbal|amateurvoetbalclub]] uit [[Hippolytushoef]], gemeente [[Hollands Kroon (gemeente)|Hollands Kroon]]. Het eerste elftal van de club speelt in de [[Vierde klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Vierde klasse]] zondag van het [[KNVB]] district West I (seizoen 2015/16).
== Competitieresultaten
<div style="overflow-x:auto;">
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:100%; border:1px solid #aaaaaa; padding:1px;"
|- valign="bottom"
<!-- Westfriesche Voetbalbond▼
| {{BalkVerticaal2|((61-4)/4)|4<br />H|#FF8000}}Hoofdklasse▼
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
▲| {{BalkVerticaal2|((61-2)/4)|2<br />1C|#FF8000}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
Regel 95 ⟶ 93:
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
Regel 108 ⟶ 106:
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
|- align=center style="font-size:80%;"
|
|}</div>
Regel 168 ⟶ 166:
|-bgcolor="#00FDAA"
| [[Noordhollandsche Voetbalbond|Tweede klasse NHVB]]
|}
|valign="top" |
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:80%;border:1px solid #AAAAAA;text-align:center;" width="125"
|-bgcolor="#E7FF85"
|}
|valign="top" |
|