Niels Albert CX: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Infobox veldrit | naam = Niels Albert CX | bijnaam = | afbeelding = | gemeente of stad = Boom, [...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 19:
== Erelijst mannen ==
{| class="wikitable" width="
! width="
! width="
! width="
! width="
|-
| 2015 || {{NL-VLAG}} [[Lars van der Haar]] || {{BE-VLAG}} [[Wout Van Aert]] || {{BE-VLAG}} [[Sven Nys]]
Regel 29:
==Erelijst vrouwen==
{| class="wikitable" width="
! width="
! width="
! width="
! width="
|-
| 2015 || {{BE-VLAG}} [[Ellen Van Loy]] || {{BE-VLAG}} [[Maud Kaptheijns]] || {{BE-VLAG}} [[Loes Sels]]
|