Secrets & Lies: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 16:
}}
'''''Secrets & Lies''''' is een [[Verenigd Koninkrijk|Britse]] [[
==Verhaal==
{{leeswaarschuwing}}
Hortense is een jonge, zwarte vrouw, die als kind geadopteerd werd. Na de dood van haar pleegmoeder gaat ze op zoek naar haar biologische moeder, terwijl de rest van het gezin vecht over het huis. Tot haar verbazing is haar echte moeder blank. Al gauw komen er nog meer familiegeheimen aan het licht.
==Rolverdeling==
{{Tabel cast}}
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|{{SortNaam|Lee|Ross}}||Paul
|-
|{{SortNaam|Lesley|Manville}}||Maatschappelijk werkster
|-
|-
|-
|-
|-
|{{SortNaam|Clare|Perkins}}||Schoonzus van Hortense
|-
|}
== Prijzen ==
De film kreeg vijf [[Academy Awards|Oscarnominaties]]: voor Beste actrice, Beste actrice in een bijrol, Beste regie, Beste film en Beste scenario.
Regel 25 ⟶ 60:
De film won de [[Gouden Palm]] op het [[Festival van Cannes]], en ook de prijs voor de [[Beste Actrice (Filmfestival van Cannes)|Beste actrice]].
==
▲* [[Timothy Spall]] - Maurice Purley
▲* [[Phyllis Logan]] - Monica Purley
▲* [[Brenda Blethyn]] - Cynthia Rose Purley
▲* [[Claire Rushbrook]] - Roxanne Purley
▲* [[Marianne Jean-Baptiste]] - Hortense Cumberbatch
▲* [[Elizabeth Berrington]] - Jane
▲* [[Michele Austin]] - Dionne
▲* [[Ron Cook]] - Stuart
▲* [[Emma Amos]] - Meisje met litteken
▲* [[Brian Bovell]] - Broer van Hortense
▲* [[Trevor Laird]] - Broer van Hortense
▲* [[Elias Perkins McCook]] - Neef van Hortense
* {{Link IMDb titel|id=0117589}}
[[Categorie:Dramafilm]]
[[Categorie:Britse film]]
[[Categorie:Film uit 1996]]
|