Songs for You, Truths for Me: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
nieuwe chart week Album Top 100 |
nieuwe chart week Album Top 100 |
||
Regel 147:
|<center>97
|<center>83
|<center>89
|-
|- bgcolor="#ebf5ff"
!align="center"|Week
!58||59||60||61||62||63||64||65||66||67||68||69||70||71||72||73||74||75||76||77||78||79||80||81||82||83||84||85||86||87
|-
!align="center" style="background-color: #ebf5ff;"|Nummer
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|}
|