Lijst van vicepresidenten van Zuid-Afrika: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k spelling |
|||
Regel 1:
{{Politiek in Zuid-Afrika}}
De '''[[
De huidige
[[
Het
De
==Lijst van
{| class="prettytable"
! # !! Persoon !! periode !! partij !! opmerking
|-bgcolor="#DDEEFF"
| 1. || [[Frederik Willem de Klerk]] || [[10 mei]] [[1994]] - [[16 juni]] [[1999]] || [[Nasionale Party|NP]] || <small>Eerste
|-bgcolor="#CCFFCC"
| - || [[Thabo Mbeki]] || [[10 mei]] [[1994]] - [[30 juni]] [[1996]] || [[African National Congress|ANC]] || <small>Tweede
|-bgcolor="#CCFFCC"
| 2. || [[Thabo Mbeki]] || [[30 juni]] [[1996]] - [[17 juni]] [[1999]] || ANC || <small>
|-bgcolor="#CCFFCC"
| 3. || [[Jacob Zuma]] || [[17 juni]] [[1999]] - [[14 juni]] [[2005]] || ANC ||
|-bgcolor="#CCFFCC"
| 4. || [[Phumzile Mlambo-Ngcuka]] || [[23 juni]] [[2005]] -[[25 september]] [[2008]]|| ANC ||
|-bgcolor="#CCFFCC"
| 5. || [[Baleka Mbete]] || sinds [[25 september]] [[2008]]|| ANC ||
|}
[[
▲[[Image:SthAfrica.ThaboMbeki.01.jpg|thumb|right|250px|De voormalige president van Zuid-Afrika [[Thabo Mbeki]] ([[African National Congress|ANC]]), was van [[1994]] tot [[1999]] vice-president van [[Zuid-Afrika]]]]
==Zie ook==
|