Station Auber: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k cor |
k cor |
||
Regel 38:
</gallery>
{{
|Volgende richting= [[Station Saint-Germain-en-Laye|Saint-Germain-en-Laye]] '''A1''' </BR> [[Station Cergy - Le Haut|Cergy - Le Haut]] '''A3'''</BR> [[Station Poissy|Poissy]] '''A5'''
|Volgend station= [[Station Charles de Gaulle - Étoile|Charles de Gaulle - Étoile]]
|
|Lijn='''[[RER A]]'''
|Vorig station= [[Station Châtelet - Les Halles|Châtelet - Les Halles]]
|