Juliane Werding: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k Robot-geholpen redirect-oplossing: Essen (Duitsland) - Link(s) veranderd naar Essen (Noord-Rijnland-Westfalen) |
|||
Regel 47:
| 14 || 1992 || Sie weiß, was sie will ||
|-
| 15 ||
|-
| 16 ||
|-
| 17 ||
|-
| 18 ||
|-
| 19 || 1998 || Sie ||
|-
| - || 1999 || Der Weg 1972–1999 || verzamelalbum
Regel 59 ⟶ 61:
| - || 2000 || In Concert || DVD
|-
|
|-
|
|-
|
|-
| - || 2007 || Werding: Live || verzamelalbum
|-
|
|-
|}
|