Sjabloon:Tabelrij treinserie TGV 8900
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
TGV 8900 | TGV (SNCF) | Paris-Montparnasse – Le Mans – Angers-Saint-Laud – Nantes – [ Saint-Nazaire – Le Croisic ] / [ La Roche-sur-Yon – Les Sables-d'Olonne ] |
Sjabloondocumentatie