Sjabloon:Tabelrij treinserie TER NA L16
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
L 16 | TER (SNCF) | Angoulême – Cognac – Saintes – [ Rochefort – La Rochelle – La Rochelle Porte Dauphine ] / [ Royan ] |
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
L 16 | TER (SNCF) | Angoulême – Cognac – Saintes – [ Rochefort – La Rochelle – La Rochelle Porte Dauphine ] / [ Royan ] |