Sjabloon:Tabelrij treinserie IC 3600
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
IC 3600 | IC (SNCF) | Paris-Austerlitz – Les Aubrais – Vierzon – Châteauroux – Argenton-sur-Creuse – La Souterraine – Limoges-Bénédictins – Brive-la-Gaillarde – Souillac – Cahors – Caussade – Montauban-Ville-Bourbon – Toulouse-Matabiau |