Duitse kampioenschappen baanwielrennen

De Duitse kampioenschappen baanwielrennen zijn een reeks wedstrijden om te bepalen wie Duits kampioen wordt in de verschillende onderdelen van het baanwielrennen.

MannenBewerken

PloegkoersBewerken

Jaar      
2000 Andreas Beiklirch
Olaf Pollack
Erik Weispfennig
Stefan Steinweg
Robert Bartko
Andreas Kappes
2001 Mathias Kahl
Christian Lademann
Erik Weispfennig
Stefan Steinweg
Lars Teutenberg
Andreas Walzer
2002 Frank Kowatschitsch
Lars Teutenberg
Jan Ott
Daniel Palicki
Patrick Billian
Christoph Meschenmoser
2003 Andreas Müller
Guido Fulst
Christian Bach
Sebastian Siedler
Frank Kowatschitsch
Lars Teutenberg
2004 Gerd Dörich
Frank Kowatschitsch
Andreas Müller
Heinning Bommel
Christian Bach
Tony Martin
2005 Robert Bartko
Guido Fulst
Christian Lademann
Erik Weispfenning
Leif Lampater
Christian Grasmann
2006 Robert Bartko
Andreas Beikrich
Heinning Bommel
Andreas Müller
Robert Bengsch
Marcel Kalz
2007 Marcel Kalz
Robert Bengsch
Olaf Pollack
Roger Kluge
Erik Mohs
Christian Lademann
2008 Marcel Kalz
Robert Bengsch
Christian Grasmann
Leif Lampater
Fabian Schaar
Ralf Matzka
2009 Olaf Pollack
Roger Kluge
Marcel Kalz
Robert Bengsch
Robert Bartko
Leif Lampater
2010 Christian Grasmann
Leif Lampater
Heining Bommel
Franz Schiewer
Marcel Barth
Erik Mohs
2011 Marcel Kalz
Robert Bengsch
Marcel Barth
Erik Mohs
Ralf Mazka
Theo Reihnardt
2012 Marcel Kalz
Robert Bengsch
Christian Grasmann
Leif Lampater
Philipp Zwingenberger
Sebastian Wotschke
2013 Nico Heßlich
Leif Lampater
Marco Mathis
Christopher Muche
Marcel Barth
Erik Mohs
2014 Marcel Kalz
Leif Lampater
Maximilian Beyer
Nico Heßlich
Pascal Ackermann
Marco Mathis
2015 Christian Grasmann
Stefan Schäfer
Achim Burkart
Nico Heßlich
Marcel Kalz
Leif Lampater
2016 Nico Heßlich
Achim Burkart
Max Kanter
Marcel Franz
Marcel Kalz
Christian Grasmann
2017 Theo Reinhardt
Kersten Thiele
Marcel Kalz
Maximilian Beyer
Stefan Schäfer
Hans Pirius
2018 Richard Banusch
Christian Koch
Henning Bommel
Moritz Malcharek
Achim Burkart
Kersten Thiele
2019 Maximilian Beyer
Theo Reinhardt
Moritz Malcharek
Sebastian Schmiedel
Moritz Augenstein
Achim Burkart

PuntenkoersBewerken

Jaar      
1981 Dieter Giebken
1989 Werner Müller
1990 Hans-Joachim Pohl
1991 Andreas Walzer
1992 Guido Fulst
1993 Andreas Beikirch
1994 Erik Weispfennig
1995 Guido Fulst
1996 Andreas Beikirch
1997 niet gehouden
1998 Christian Lademann
1999 Andreas Kappes
2000 Andreas Kappes
2001 Andreas Müller
2002 Andreas Müller
2003 Marc Altmann
2004 Guido Fulst
2005 Andreas Kappes
2006 Sebastian Frey
2007 Roger Kluge
2008 Robert Bartko
2009 Olaf Pollack Roger Kluge Robert Bengsch
2010 Franz Schiewer Erik Mohs Christian Grasmann
2011 Rüdiger Selig Max Stahr Marcel Kalz
2012 Robert Bengsch Theo Reinhardt Franz Schiewer
2013 Marcel Kalz Maximilian Beyer Leif Lampater
2014 Leon Rohde Achim Burkart Nico Heßlich
2015 Marcel Kalz Nico Heßlich Sebastian Wotschke
2016 Roger Kluge Marco Mathis Christian Grasmann
2017 Henning Bommel Achim Burkart Maximilian Beyer
2018 Erik Schubert Richard Banusch Moritz Malcharek
2019 Theo Reinhardt Achim Burkart Martin Salmon

1KMBewerken

Jaar      
1993 Jens Glücklich Marcus Nagel Matthias Jurke
1994 Michael Scheurer Jens Glücklich Marcus Nagel
1995 Sören Yves Lausberg Jens Glücklich Jan Van Eijden
1996 Stefan Nimke Sören Yves Lausberg Jan Van Eijden
1997 Sören Yves Lausberg Stefan Nimke Jan Van Eijden
1998 Sören Yves Lausberg Stefan Nimke Michael Scheurer
1999 Stefan Nimke Carsetn Bergemann Andreas Schütze
2000 Stefan Nimke Carsten Bergemann Thilo Kitzmann
2001 Sören Yves Lausberg Stefan Nimke Carsten Bergemann
2002 Sören Yves Lausberg Stefan Nimke Carsten Bergemann
2003 Sören Yves Lausberg Carsten Bergemann Dominik Krones
2004 Carsten Bergemann Matco Jäger Michael Seidenbecher
2005 Carsten Bergemann Marco Jäger Sören Yves Lausberg
2006 Michael Seidenbecher Maximilian Levy Carsten Bergemann
2007 Michael Seidenbecher Carsten Bergemann Sebastian Döhrer
2008 Robert Förstemann Michael Seidenbacher Paul Kanzler
2009 Joachim Eilers Robert Förstemann Marc Schröder
2010 Stefan Nimke Eric Engler Sascha Hübner
2011 Stefan Nimke Joachim Eiler Eric Engler
2012 Eric Engler Robert Förstemann Sascha Hübner
2013 Maximilian Levy Lucas Liß Sascha Hübner
2014 Eric Engler Joachim Eilers Maximilian Levy
2015 Maximilian Dörnbach Maximilian Levy Eric Engler
2016 Joachim Eilers Eric Engler Marc Jurczyk
2017 Maximilian Dörnbach Marc Jurczyk Robert Förstemann
2018 Maximilian Dörnbach Joachim Eilers Marc Jurczyk
2019 Marc Jurczyk Felix Groß Maximilian Dörnbach

KeirinBewerken

Jaar      
2000 Jens Fiedler Jan Van Eijden Carsten Bergemann
2001 René Wolff Sören Yves Lausberg Eyk Pokorny
2002 Jens Fielder René Wolff Jan Van Eijden
2003 René Wolff Jens Fiedler Matthias John
2004 René Wolff Jan Van Eijden Dominik Harzheim
2005 Stefan Nimke Jan Van Eijden Michael Seidenbecher
2006 Stefan Nimke Carsten Bergemann Marc Jäger
2007 René Enders Sebastian Döhrer Sascha Hübner
2008 Maximilian Levy Matthias John René Enders
2009 Maximilian Levy René Enders Benjamin Wittmann
2010 Tobias Wächter René Enders Marc Schröder
2011 Maximilian Levy René Enders Stefan Bötticher
2012 Stefan Bötticher Eric Engler Tobias Wächter
2013 Maximilian Levy René Enders Robert Förstemann
2014 Stefan Bötticher Marc Schroder Robert Förstemann
2015 Maximilian Levy Maximilian Dörnbach Erik Balzer
2016 Maximilian Levy Jan May Marc Jurczyk
2017 Maximilian Levy Marc Jurczyk Maximilian Dörnbach
2018 Maximilian Levy Robert Förstemann Stefan Bötticher
2019 Marc Jurczyk Maximilian Dörnbach Eric Engler

AchtervolgingBewerken

Jaar      
1947 Heinrich Schwarzer
1948 Heinrich Schwarzer
1949 Heinrich Schwarzer
1950 Heinrich Schwarzer
1952 Heinrich Schwarzer
1953 Ludwig Hörmann
1955 Edi Gieseler
1956 Edi Gieseler
1957 Klaus Bugdahl
1958 Hennes Junkermann
1959 Otto Altweck
1960 Rudi Altig
1961 Rudi Altig
1962 Sigi Renz
1963 Dieter Kemper
1964 Dieter Kemper
1965 Dieter Kemper
1966 Dieter Kemper
1968 Peter Glemser
1969 Albert Fritz
1975 Dietrich Thurau
1976 Dietrich Thurau
1989 Roland Günther
1990 Michael Glöckner
1991 Andreas Walzer
1992 Jens Lehmann
1993 Jens Lehmann Andreas Bach Jan Kuenhert
1994 Guido Fulst Jens Lehmann Andreas Bach
1995 Jens Lehmann Guido Fust Robert Bartko
1996 Heiko Szonn Jens Lehmann Christian Lademann
1997 Jens Lehmann Thomas Liese Christian Lademann
1998 Jens Lehmann Stefan Steinweg Robert Bartko
1999 Jens Lehmann Stefan Steinweg Daniel Becke
2000 Jens Lehmann Robert Bartko Guido Fulst
2001 Jens Lehmann Stefan Steinweg Andreas Walzer
2002 Guido Fulst Sebastian Siedler Jens Lehmann
2003 Daniel Becke Jens Lehmann Sebastian Siedler
2004 Jens Lehmann Christian Bach Christian Grasmann
2005 Robert Bartko Guido Fulst Robert Bengsch
2006 Robert Bartko Jens Lehmann Patrick Gretsch
2007 Robert Bartko Olaf Pollack Patrick Gretsch
2008 Robert Bartko Patrick Gretsch Daniel Becke
2009 Patrick Gretsch Robert Bartko Stefan Schäfer
2010 Tobis Erler Tobias Erler Sven Krauss
2011 Nikias Arndt Jakob Steigmiller Stefan Schäfer
2012 Roger Kluge Moritz Schaffner Michel Koch
2013 Stefan Schäfer Maximilian Beyer Lucas Liß
2014 Domenic Weinstein Moritz Schaffner Leif Lampater
2015 Domenic Weinstein Leon Rohde Leif Lampater
2016 Marco Mathis Roger Kluge Leon Rohde
2017 Domenic Weinstein Kersten Thiele Justin Wolf
2018 Domenic Weinstein Felix Groß Nils Schomber
2019 Felix Groß Theo Reinhardt Nils Schomber

PloegenachtervolgingBewerken

SprintBewerken

Jaar      
1895 August Lehr
1896 Willy Arend
1897 Willy Arend
1898 Franz Verheyen
1908 Richard Scheuermann
1909 Otto Meyer
1910 Walter Rütt
1914 Eugen Stabe
1919 Walter Rütt
1920 Walter Rütt
1921 Willy Arend
1922 Willy Lorenz
1923 Walter Rütt
1924 Willy Lorenz
1925 Willy Gottfried
1926 Willy Lorenz
1927 Alex Fricke
1928 Mathias Engel
1929 Mathias Engel
1930 Peter Steffes
1931 Peter Steffes
1932 Mathias Engel
1933 Albert Richter
1934 Albert Richter
1935 Albert Richter
1936 Albert Richter
1937 Albert Richter
1938 Albert Richter
1939 Albert Richter
1940 Jean Schorn
1941 Jean Schorn
1942 Toni Merkens
1946 Georg Voggenreiter
1947 Georg Voggenreiter
1948 Werner Bunzel
1949 Georg Voggenreiter
1950 Georg Voggenreiter
1951 Georg Voggenreiter
1952 Georg Voggenreiter
1953 Georg Voggenreiter
1954 Georg Voggenreiter
1955 Werner Potzernheim
1956 Werner Potzernheim
1957 Werner Potzernheim
1958 Werner Potzernheim
1959 Werner Potzernheim
1960 Werner Potzernheim
1961 Günther Ziegler
1962 Werner Potzernheim
1963 Werner Potzernheim
1964 Werner Potzernheim
1965 Werner Potzernheim
1966 Hans-Peter Kanters
1967 Hans-Peter Kanters
1969 Peter Glemser
1975 Udo Hempel
1976 Horst Schütz
1991 Jens Fiedler Bill Huck Eyk Pokorny
1992 Jens Fiedler Eyk Pokorny Emmanuel Raasch
1993 Jens Fiedler Eyk Pokorny Bill Huck
1994 Jens Fiedler Eyk Pokorny Michael Hübner
1995 Jens Fiedler Eyk Pokorny Michael Hübner
1996 Jens Fiedler Eyk Pokorny Michael Hübner
1997 Eyk Pokorny Jens Fiedler Jan Van Eijden
1998 Jens Fiedler Eyk Pokorny René Wolff
1999 Jens Fiedler Eyk Pokorny Jan Van Eijden
2000 Jan Van Eijden Jens Fiedler Eyk Pokorny
2001 Stefan Nimke Eyk Pokorny Matthias John
2002 Jens Fiedler Matthias John Carsten Bergemann
2003 René Wolff Jens Fielder Jan Van Eijden
2004 Jan Van Eijden Matthias John Carsten Bergemann
2005 Stefan Nimke Carsten Bergemann Marco Jäger
2006 Matthias John Stefan Nimke Michael Seidenbecher
2007 Matthias John Carsten Bergemann Robert Förstemann
2008 Robert Förstemann Matthias John Sebastian Döhrer
2009 Carsten Bergemann Sebastian Döhrer Stefan Nimke
2010 Tobias Wächter Maximilian Levy René Enders
2011 Stefan Bötticher René Enders Robert Förstemann
2012 Stefan Bötticher Max Niederlag Tobias Wächter
2013 Robert Förstemann Maximilian Levy René Enders
2014 Stefan Bötticher Robert Förstemann] Tobias Wächter
2015 Maximilian Levy Robert Förstemann René Enders
2016 Maximilian Levy Tobias Wächter Eric Engler
2017 Maximilian Levy René Enders Robert Förstemann
2018 Maximilian Dörnbach Stefan Bötticher Robert Förstemann
2019 Maximilian Dörnbach Marc Jurczyk Stefan Bötticher

PloegsprintBewerken

Jaar      
1999 Jens Fiedler
Jan Van Eijden
Eyk Pokorny
Carsten Bergemann
Stefan Nimke
Thomas Henke
René Wolff
Tim Zuhlke
Matthias John
2000 Jens Fiedler
Jan Van Eijden
Carsten Bergemann
Marco Jäger
André Schütze
Sven Peterschick
Thomas Henke
Stefan Nimke
Thilo Kitzmann
2001 Jens Fiedler
Sören Yves Lausberg
Eyk Pokorny
Matthias John
René Wolff
Stefan Nimke
2002 Jens Fiedler
Stefan Nimke
Carsten Bergemann
Steffen Rimbach
Matthias John
René Wolff
Marco Jäger
Robert Gerhardt
2003 Matthias John
René Wolff
Michael Seidenbecher
Jens Fielder
Carsten Bergemann
Jan Van Eijden
Sören Yves Lausberg
Daniel Giese
Robert Gerhardt
2004 Jens Fielder
Stefan Nimke
Carsten Bergemann
Matthias John
René Wolff
Michael Seidenbecher
Robert Förstemann
Sebastian Döhrer
Dominik Harzheim
2005 Marco Jäger
Daniel Giese
Sören Yves Lausberg
Jan Van Eijden
Stefan Nimke
Carsten Bergemann
Alexander Lasser
Robert Föstermann
Marco Jäger
2006 Benjamin Wittmann
Stefan Nimke
Carsten Bergemann
Matthias John
René Wolff
Michael Seidenbecher
Robert Förstemann
Sebastian Döhrer
René Enders
2007 Matthias John
René Enders
Michael Seidenbecher
Benjamin Wittmann
Robert Förstemann
Carsten Bergemann
Mathias Stumpf
Sebastian Döhrer
Michael Spiess
2008 Matthias John
René Enders
Michael Seidenbecher
Benjamin Wittmann
Robert Förstemann
Stefan Nimke
Maximilian Levy
Paul Kanzler
Rico Plohmann
2009 Robert Förstemann
Sascha Hübner
Carsten Bergemann
Stefan Nimke
Marc Schröder
Tobias Wächter
Mathias Stumpf
René Enders
Michael Seidenbecher
2010 Stefan Nimke
Marc Schröder
Tobias Wächter
Joachim Eilers
Robert Förstemann
Carsten Bergemann
Maximilian Levy
Erik Balzer
Eric Engler
2011 Maximilian Levy
Robert Förstemann
Carsten Bergemann
Stefan Nimke
Marc Schröder
Tobias Wächter
Erik Bazler
Eric Engler
Philipp Thiele
2012 Stefan Bötticher
Maximilian Levy
Max Niederlag
Stefan Nimke
Marc Schröder
Tobias Wächter
Robert Kanter
Eric Engler
Philipp Thiele

VrouwenBewerken

500 meterBewerken

Jaar      
2000 Kathrin Freitag Katrin Meinke Daniela Clausnitzer
2001 Katrin Meinke Susan Panzer Daniela Clausnitzer
2002 Katrin Meinke Kathrin Freitag Daniela Clausnitzer
2003 Katrin Meinke Kathrin Freitag Daniela Clausnitzer
2004 Dana Glöss Daniela Clausnitzer Christin Muche
2005 Dana Glöss Miriam Welte Katrin Meinke
2006 Miriam Welte Jane Gerisch Verena Jooß
2007 Miriam Welte Dana Glöss Verena Jooß
2008 Miriam Welte Jane Gerisch Sabine Bretschneider
2009 Miriam Welte Sabine Bretschneider Dana Glöss
2010 Kristina Vogel Christin Muche Verena Jooß
2011 Miriam Welte Kristina Vogel Sabine Bretschneider
2012
2013 Miriam Welte Kristina Vogel Janine Bubner
2014 Miriam Welte Kristina Vogel Gudrun Stock
2015 Kristina Vogel Miriam Welte Gudrun Stock
2016 Miriam Welte Emma Hinze Lisa Klein
2017 Miriam Welte Pauline Grabosch Kristina Vogel
2018 Miriam Welte Emma Hinze Pauline Grabosch
2019 Emma Hinze Miriam Welte Lea Sophie Friedrich

KeirinBewerken

Jaar      
2003 Christin Muche Dana Glöss Kathrin Freitag
2004 Christin Muche Dana Glöss Daniela Clausnitzer
2005 Christin Muche Miriam Welte Dana Glöss
2006 Christin Muche Katrin Meinke Dana Glöss
2007 Christin Muche Dana Glöss Miriam Welte
2008 Christin Muche Jane Gerisch Sabine Bretschneider
2009 Miriam Welte Dana Glöss Charlene Delev
2010 Kristina Vogel Christin Muche Charlene Delev
2011 Miriam Welte Kristina Vogel Sabine Bretschneider
2012 Charlott Arndt Christina Konsulke Verena Jooß
2013 Kristina Vogel Miriam Welte Daniela Gass
2014 Kristina Vogel Miriam Welte Sabine Ossyra
2015 Miriam Welte Jo Ellen Look Gudrun Stock
2016 Emma Hinze Daniela Gass Jo Ellen Look
2017 Kristina Vogel Miriam Welte Pauline Grabosch
2018 Emma Hinze Miriam Welte Pauline Grabosch
2019 Lea Sophie Friedrich Emma Hinze Pauline Grabosch

SprintBewerken

Jaar      
1999 Katrin Meinke Kathrin Freitag Solveig Rudick
2000 Kathrin Freitag Solveig Rudick Katrin Meinke
2001 Susan Panzer Katrin Meinke Christin Muche
2002 Susan Panzer Katrin Meinke Kathrin Freitag
2003 Katrin Meinke Christin Muche Kathrin Freitag
2004 Christin Muche Daniela Clausnitzer Miriam Welte
2005 Christin Muche Dana Glöss Katrin Meinke
2006 Dana Glöss Christin Muche Katrin Meinke
2007 Dana Glöss Christin Muche Miriam Welte
2008 Christin Muche Miriam Welte Jane Gerisch
2009 Dana Glöss Miriam Welte Sabine Bretschneider
2010 Kristina Vogel Christin Muche Sabine Bretschneider
2011 Kristina Vogel Miriam Welte Sabine Bretschneider
2012 Kristina Vogel Charlott Arndt Christina Konsulke
2013 Kristina Vogel Miriam Welte Daniela Gass
2014 Kristina Vogel Miriam Welte Sabine Ossyra
2015 Kristina Vogel Jo Ellen Look Sabine Ossyra
2016 Kristina Vogel Emma Hinze Daniela Gass
2017 Kristina Vogel Pauline Grabosch Miriam Welte
2018 Miriam Welte Emma Hinze Pauline Grabosch
2019 Lea Sophie Friedrich Emma Hinze Miriam Welte

AchtervolgingBewerken

Jaar      
1976 Marianne Stuwe Claudia Kaul Christa Freiberger
1977 Beate Habetz Uta Rathmann Marianne Stuwe
1978 Beate Habetz Uta Rathmann Claudia Kaul
1979 Beate Habetz Uta Rathmann Claudia Kaul
1980 Beate Habetz Claudia Kaul Gabi Habetz
1981 Beate Habetz Karoline Krag Claudia Kaul
1982 Sandra Kratz-Schumacher Ute Enzenauer Petra Weigenand
1983 Gabriele Altweck Claudia Kaul Claudia Lommatzsch
1984 Sandra Kratz-Schumacher Petra Koch-Stegherr Gabriele Altweck
1985 Ute Enzenauer Claudia Kaul Erika Böhm
1986 Ute Enzenauer Petra Koch-Stegherr Ines Varenkamp
1987 Gabriele Altweck Erika Böhm Lieselotte Seidl
1988 Sandra Kratz-Schumacher Jutta Niehaus Lieselotte Seidl
1989 Jutta Niehaus Petra Koch-Stegherr Lieselotte Seidl
1990 Petra Rossner Petra Geschößl Katrin Ranger
1991 Petra Rossner Gabriele Altweck Diana Dörffeldt
1992 Petra Rossner Jutta Niehaus Vera Hohlfeld
1993 Hanka Kupfernagel Katrin Ranger Ina-Yoko Teutenberg
1994 Hanka Kupfernagel Anke Wichmann Petra Rossner
1995 Hanka Kupfernagel Judith Arndt Anke Wichmann
1996 Judith Arndt Hanka Kupfernagel Anke Wichmann
1997 Judith Arndt Christina Becker Imke Schiersch
1998 Judith Arndt Anke Wichmann Christina Becker
1999 Judith Arndt Anke Wichmann Christina Becker
2000 Judith Arndt Anke Wichmann Maria Taubert
2001 Petra Rossner Anke Wichmann Christina Becker
2002 Christina Becker Anke Wichmann Charlotte Becker
2003 Christina Becker Verena Jooß Anke Wichmann
2004 Verena Jooß Christina Becker Stefanie Gronow
2005 Verena Jooß Larissa Kleinmann Christina Becker
2006 Larissa Kleinmann Madeleine Sandig Verena Jooß
2007 Verena Jooß Charlotte Becker Alexandra Sontheimer
2008 Charlotte Becker Verena Jooß Christina Becker
2009 Madeleine Sandig Verena Jooß Christina Becker
2010 Charlotte Becker Lisa Brennauer Madeleine Sandig
2011 Stephanie Gaumnitz Madeleine Sandig Lisa Brennauer
2012 Mieke Kröger Charlene Delev Lina-Kristin Schink
2013 Lisa Brennauer Lisa Fischer Sarah Scharbach
2014 Stephanie Gaumnitz Anna Knauer Tatjana Paller
2015 Mieke Kröger Charlotte Becker Stephanie Gaumnitz
2016 Lisa Klein Tatjana Paller Lisa Küllmer
2017 Gudrun Stock Tatjana Paller Franziska Brauße
2018 Lisa Brennauer Charlotte Becker Gudrun Stock
2019 Franziska Brauße Lisa Klein Mieke Kröger