Copa Verde 2017

sportseizoen van een voetbalcompetitie

In 2017 werd de vierde editie van de Copa Verde gespeeld. De voetbalcompetitie werd gespeeld van 29 januari tot 16 mei. De winnaar plaatst zich voor de 1/8 finale van de Copa do Brasil 2018. De club Luverdense EC werd de winnaar.

De staat Goiás mocht geen clubs meer afleveren waardoor de staten Acre en Mato Grosso do Sul een extra deelnemer kregen. Voorheen werd enkel gekeken naar de kampioenen en soms vicekampioenen uit de staatscompetities, maar dit jaar werden er ook vier plaatsen toegekend aan clubs die hoog genoeg stonden op de ranking van de voetbalbond, ongeacht hun prestatie in het staatskampioenschap.

DeelnemersBewerken

Bon Teams Geplaatst als
  Acre
2 plaatsen
Atlético Acreano Campeonato Acreano 2016 kampioen
Galvez Campeonato Acreano 2016 derde plaats
  Amapá
1 plaats
Santos Campeonato Amapaense 2016 kampioen
  Amazonas
1+1 plaatsen
Fast Clube Campeonato Amazonense 2016 kampioen
Nacional Best geplaatst op CBF-ranking
  Federaal District
2 plaatsen
Luziânia Campeonato Brasiliense 2016 kampioen
Ceilândia Campeonato Brasiliense 2016 vicekampioen
  Espírito Santo
1 plaats
Rio Branco Copa Espírito Santo 2016 kampioen
  Mato Grosso
1+1 plaatsen
Luverdense Campeonato Mato-Grossense 2016 kampioen
Cuiabá Best geplaatst op CBF-ranking
  Mato Grosso do Sul
2 plaatsen
Sete de Setembro Campeonato Sul-Mato-Grossense 2016 kampioen
Operário Campeonato Sul-Mato-Grossense 2016 derde plaats
  Pará
1+2 plaatsen
Paysandu Campeonato Paraense 2016 kampioen
Remo Best geplaatst op CBF-ranking
Águia de Marabá Best geplaatst op CBF-ranking
  Rondônia
1 plaats
Rondoniense Campeonato Rondoniense 2016 kampioen tweede ronde
  Roraima
1 plaats
São Raimundo Campeonato Roraimense 2016 kampioen
  Tocantins
1 plaats
Tocantins de Miracema Campeonato Tocantinense 2016 vicekampioen

VoorrondeBewerken

De wedstrijden worden gespeeld op 29 januari en 19 februari.

Team #1 Tot. Team #2 1ste wed 2de wed
Galvez   2 - 1   Nacional 1 - 1 1 - 0
Sete de Setembro   1 - 4   Ceilândia 1 - 1 0 - 3

Knock-outfaseBewerken

1/8 finale 1/4 finale 1/2 finale Finale
   Galvez 0 0 0  
   Paysandu 0 2 2  
     Paysandu 2 1 3  
     Águia de Marabá 1 0 1  
   São Raimundo 1 0 1
   Águia de Marabá 0 3 3  
     Paysandu 1 3 4  
     Santos 1 1 2  
   Fast Clube 1 1 2  
   Santos 0 4 4  
     Santos 1 3 4
     Remo 2 0 2  
   Atlético Acreano 1 0 1
   Remo 1 4 5  
     Paysandu 1 1 2
     Luverdense 3 1 4
   Ceilândia 0 1 1  
   Luverdense 1 3 4  
     Luverdense 5 2 7
     Rio Branco 0 2 2  
   Tocantins de Miracema 0 2 2
   Rio Branco 2 5 7  
     Luverdense 2 3 5
     Rondoniense 1 1 2  
   Operário 1 0 1  
   Luziânia 1 1 2  
     Luziânia 3 2 5
     Rondoniense 3 2 5  
   Rondoniense 0 1 1
   Cuiabá 0 1 1  

Details finale


4 mei
Heen
Luverdense   3 – 1   Paysandu Arena Pantanal, Cuiabá
Toeschouwers: 1.859
Erik   11'
Marcos Aurélio   42'
Dalton   55'
  6' Daniel Sobralense
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Luverdense
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paysandu

16 mei
Terug
Paysandu   1 – 1   Luverdense Manguierão, Belém
Toeschouwers: 26.653
Leandro Carvalho   3'   78' (pen)Rafael Silva
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paysandu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Luverdense