Copa Federación de España 2009/10

sportseizoen van een voetbalcompetitie

De Copa Federación de España 2009/10 was de zeventiende editie van de Copa Federación de España, een knock-out competitie voor Spaanse voetbalclubs in de Segunda División B en de Tercera División.

De competitie begon op 1 augustus 2009 en eindigde met de finales op 24 maart en 7 april 2010. CD San Roque won het toernooi.

Regionale toernooienBewerken

AragónBewerken

KwartfinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Sariñena 0–5 Teruel 0–1 0–4
Ejea 2–0 La Muela 1–0 1–0
Utebo 2–4 Barbastro 0–2 2–2
Calatayud 2–5 Andorra 2–1 0–4

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Ejea 4–0 Andorra 1–0 3–0
Barbastro 0–1 Teruel 0–0 0–1

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Teruel 1–2 Ejea 1–1 0–1

AsturiasBewerken

KwalficatietoernooiBewerken

Groep ABewerken
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Club Marino de Luanco 4 4 0 0 14 4 +10 12
Candás 4 2 0 2 7 8 -1 6
Avilés 4 0 0 4 5 14 -9 0
Groep BBewerken
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Llanes 4 2 1 1 7 9 -2 7
Langreo 4 1 2 1 8 4 +4 5
Lealtad 4 0 3 1 5 7 -2 3
Groep CBewerken
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Caudal 4 2 2 0 12 2 +10 8
Universidad Oviedo 4 1 1 2 7 10 -3 4
Gijón Industrial 4 1 1 2 3 10 -7 4
Groep DBewerken
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Cudillero 4 3 0 1 7 4 +3 9
Tuilla 4 2 0 2 4 5 -1 6
Sporting B 4 1 0 3 3 5 -2 3

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Caudal 6–2 Cudillero 5–1 1–1
Club Marino de Luanco 5–3 Llanes 4–2 1–1

FinaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Club Marino de Luanco 3–2 Caudal

BalearesBewerken

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Mallorca B 3–0 Binissalem 1–0 2–0
Ferriolense 0–5 Atlético Baleares 0–1 0–4

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Atlético Baleares 2–1 Mallorca B 1–0 1–1

CanariasBewerken

Eerste RondeBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Los Llanos 2–3 Mensajero 1–1 1–2
Laguna 1–4 Tenerife B 1–3 0–1

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Mensajero 2–3 Tenerife B 1–1 1–2

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Fuerteventura 3–6 Tenerife B 3–3 0–3

CantabriaBewerken

KwartfinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Cayón 0–1 Castro 0–0 0–1
Ribamontán 3–6 Noja 3–1 0–5
Deva 2–2(a) Laredo 1–0 1–2
Siete Villas 0–3 Racing B 0–2 0–1

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Castro 3–1 Deva 1–1 2–0
Noja 2–0 Racing B 1–0 1–0

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Noja 6–5 Castro 2–1 4–4

Castilla-La ManchaBewerken

halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Almansa 5–3 Villarrobledo 4–1 1–2
Carranque 0–4 Tomelloso 0–1 0–3

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Tomelloso 3–3(a) Almansa 2–2 1–1

CatalunyaBewerken

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Lleida 6–1 Gavà 4–0 2–1

EuskadiBewerken

FinaleBewerken

Team Pld W D L GF GA GD Pts
Barakaldo 2 2 0 0 4 1 +3 6
Portugalete 2 1 0 1 2 3 -1 3
Leioa 2 0 0 2 2 4 -2 0

ExtremaduraBewerken

eerste rondeBewerken

Team 1 Res. Team 2
Navalmoral 2–1 Villanovense
Fuente de Cantos 1–3 Jerez
Coria 2–4 Cacereño
La Albuera 0–4 Imperio de Mérida
Torviscal 4–1 Don Benito

Tweede RondeBewerken

Team 1 Res. Team 2
Torviscal 0–4 Jerez
Montehermoso 1–4 Cacereño
Navalmoral 0–4 Imperio de Mérida

Halve finaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Cacereño 3–3(6–5 pen) Imperio de Mérida

FinaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Cacereño 0–0(3–4 pen) Jerez

GalizaBewerken

KwalificatierondeBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Ourense 1–3 Racing Ferrol 1–1 0–2

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Montañeros 0–1 Racing Ferrol 0–0 0–1

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Cerceda 2–2(5–4 p) Racing Ferrol 1–1 1–1

La RiojaBewerken

kwalificatierondeBewerken

Team 1 Res. Team 2
Calahorra 1–0 River Ebro

Halve finaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Haro 2–1 Calahorra
Alfaro 0–2 Anguiano

FinaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Haro 0–0(5–4 pen) Anguiano

MadridBewerken

KwalificatietoernooiBewerken

Groep 1Bewerken
Team Pld W D L GF GA GD Pts
SS Reyes 3 2 1 0 5 1 +4 7
Galáctico Pegaso 3 2 0 1 6 3 +3 6
Real Madrid C 3 1 1 1 7 2 +5 4
Pinto 3 0 0 3 1 12 -11 0
Groep 2Bewerken
Team Pld W D L GF GA GD Pts
Móstoles 3 2 1 0 4 0 +4 7
Rayo Vallecano B 3 2 0 1 3 1 +2 6
Colmenar Viejo 3 0 2 1 0 2 -2 2
Rayo Majadahonda 3 0 1 2 0 4 -4 1

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
SS Reyes 4–4(a) Móstoles 2–1 2–3

Murcia tournamentBewerken

Kwart-finaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Cartagena 1–1(6–5 p) Mazarrón
Jumilla 1–0 Cieza
Edeco Fortuna 2–0 Plus Ultra
Pulpileño 3–0 Lumbreras

Halve finaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Edeco Fortuna 1–2 Jumilla
Pulpileño 3–0 Cartagena

FinaleBewerken

Team 1 Res. Team 2
Jumilla 2–1 Pulpileño

NavarraBewerken

FinaleBewerken

Team Pld W D L GF GA GD Pts
Oberena 2 2 0 0 2 0 +2 6
Egüés 2 1 0 1 3 2 +1 3
Zarramonza 2 0 0 2 1 4 -3 0

ValenciaBewerken

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Benidorm 4–2 Crevillente 1–1 3–1
Torrevieja 2–5 Torrellano 1–3 1–2

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Benidorm 5–5(u) Torrellano 4–3 1–2

Nationaal toernooiBewerken

KwalificatierondeBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Izarra 2–3 Oberena 0–0 2–3
Compostela 2–4 Cerceda 0–2 2–2
Ejea 1–7 Monzón 1–3 0–4

Zestiende finalesBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
San Roque 3–3(u) Jerez 1–1 2–2
Cerceda 2–3 Villaralbo 2–1 0–2
Almansa 4–4(u) Torrellano 2–1 2–3
Haro 1–6 Club Marino de Luanco 1–2 0–4
Atlético Baleares 0–4 Sporting Mahonés 0–3 0–1
Monzón 2–1 Noja 1–0 1–1
Barakaldo 2–1 Lemona 1–0 1–1
Lleida 2–4 Gramenet 0–2 2–2
Jumilla 1–3 Roquetas 1–1 0–2
Gimnástica Torrelavega 1–2 Logroñés 1–1 0–1
Oberena 1–8 Alavés 0–1 1–7
Caravaca 2–3 Lorca Deportiva 0–0 2–3
Tenerife B 1–2 SS Reyes 1–1 0–1
Alcalá 1–2 Leganés 0–0 1–2
Real Jaén 1–1(2–3 pen) Alcalá Guadaíra 1–0 0–1

Achtste finalesBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
San Roque 4–3 Roquetas 1–2 3–1
Barakaldo 2–1 Alavés 1–0 1–1
Club Marino de Luanco 4–3 Logroñés 2–1 2–2
Gramenet 2–1 Monzón 1–1 1–0
Almansa 3–3(5–3 p) Sporting Mahonés 2–1 1–2
Villaralbo 4–0 Toledo 2–0 2–0
Leganés 1–2 SS Reyes 1–1 0–1
Alcalá Guadaíra 1–5 Lorca Deportiva 1–1 0–4

KwartfinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Club Marino de Luanco 3–4 Barakaldo 3–2 0–2
Villaralbo 2–3 SS Reyes 2–1 0–2
San Roque 2–0 Almansa 2–0 0–0
Gramenet 2–3 Lorca Deportiva 2–2 0–1

Halve finaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
San Roque 2–2(4–2 p) Barakaldo 1–1 1–1
Lorca Deportiva 1–0 SS Reyes 0–0 1–0

FinaleBewerken

Team 1 Tot. Team 2 1e wedstr. 2e wedstr.
Lorca Deportiva 0–3 San Roque 0–1 0–2