Hoofdmenu openen

Zweden op de Olympische Zomerspelen 1980

MedailleoverzichtBewerken

Sport Olympiër Onderdeel Medaille
Schermen Johan Harmenberg degen individueel (m)
 
Zwemmen Pär Arvidsson 100 m vlinderslag (m)
 
Bengt Baron 100 m rugslag (m)
 
Schietsport Lars-Göran Carlsson skeet
 
Zwemmen Per Holmertz 100 m vrije slag (m)
 
Carina Ljungdahl
Tina Gustafsson
Agneta Mortensson
Agneta Eriksson
Birgitta Jönsson
Helena Peterson
4x100 m vrije slag (v)
 
Moderne vijfkamp Svante Rasmuson
Lennart Pettersson
George Horvath
team
 
Schietsport Sven Johansson kleinkalibergeweer 50 m drie houdingen
 
Worstelen Benni Ljungbeck grieks-romeins, -57 kg
 
Lars-Erik Skiöld grieks-romeins, -68 kg
 
Zeilen Göran Marström
Jörgen Ragnarsson
tornado klasse
 
Zwemmen Per Johansson 100 m vrije slag (m)
 

Deelnemers en resultatenBewerken

(m) = mannen, (v) = vrouwen

AtletiekBewerken

  Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Discipline Resultaat Prestatie
Goran Högberg marathon (m) dnf niet gefinisht
Tommy Persson 30e 2:21.11
Kjell-Erik Ståhl 19e 2:17.44
Christer Gullstrand 400 m horden (m) halve finale serie 2: 50,95 (6e)
halve finale: niet gestart
Anders Carlsson 3000 m steeple chase (m) series serie 1: 9.01,8 (10e)
Alf Brandt 20 km snelwandelen (m) 13e 1:34.44,0
Bo Gustafsson dq gediskwalificeerd
50 km snelwandelen (m) dnf niet gefinisht
Bengt Simonsen 4e 3:57.08
Kazimir Zalar polsstokhoogspringen (m) 10e kwalificatiegroep B: 5,15m: o, 5,25m: o, 5,35m: o, 5,40m: xo (2e)
finale: 5,25m: o, 5,35m: o, 5,45m: xx-, 5,50m: x
Kenth Gardenkrans discuswerpen (m) 12e kwalificatie: 53,90m, 62,58m, - (6e)
finale: 60,24m, 58,40m, 60,12m
Linda Haglund 100 m (v) 4e serie 5: 11,37 (2e)
kwartfinale 3: 11,31 (3e)
halve finale 2: 11,36 (3e)
finale: 11,16
200 m (v) halve finale serie 3: 23,85 (3e)
kwartfinale 3: 22,90
halve finale 1: 23,11 (6e)
Ann-Louise Skoglund 400 m (v) series serie 1: 52,78 (6e)
Helena Pihl 100 m horden (v) halve finale serie 2: 13,46 (4e)
halve finale 1: 13,68 (8e)
Linda Haglund
Lena Möller
Ann-Louise Skoglund
Helena Pihl
4x100 m estafette (v) dnf niet gefinisht
Ann-Ewa Karlsson hoogspringen (v) kwalificatie kwalificatiegroep B: 1,70m: o, 1,75m: xo, 1,80m: o, 1,85m: xxx
Susanne Lorentzon kwalificatie kwalificatiegroep B: 1,70m: o, 1,75m: o, 1,80m: o, 1,85m: xo, 1,88m: xxx

BasketbalBewerken

  Zie Basketbal op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie

Peter Andersson
Jan Enjebo
Sten Feldreich
Peter Gunterberg
Joon-Olof Karlsson
Bernt Malion
Thomas Nordgren
Roland Rahm
Åke Skyttevall
Torbjörn Taxen
Gören Ungern
Leif Yttergren

mannen 10e Groepsfase:

77-92 verlies van   Italië
59-71 verlies van   Cuba
55-64 verlies van   Australië

Plaatsingsronde 7-12:
70-64 winst van   Senegal
61-83 verlies van   Tsjecho-Slowakije
119-63 winst van   India
70-67 winst van   Polen

BoksenBewerken

  Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Odd Bengtsson vedergewicht (tot 57 kg) 1/16F 1/16F: verloor van   CUB Adolfo Horta (0-5)
Kalervo Alanenpää lichtgewicht (tot 60 kg) 1/16F 1/16F: verloor van   TAN Omari Golaya (0-5)
Shadrach Odhiambo halfweltergewicht (tot 63.5 kg) 1/8F 1/16F: won van   POL Bogdan Gajda (4-1)
1/8F: verloor van   GBR Anthony Willis (0-5)
Leo Vainonen halfmiddengewicht (tot 71 kg) 1/8F 1/16F: won van   ROU Marcel Sîrba (3-2)
1/8F: verloor van   BRA Francisco Carlos Jesus (0-5)
Christer Corpi middengewicht (tot 75 kg) 1/8F 1/16F: won van   BEN Gbodolle Etienne Loco (diskwalificatie)
1/8F: verloor van   GDR Manfred Trauten (wedstrijd gestopt door scheidsrechter)
Anders Eklund zwaargewicht (boven 81 kg) KF KF: verloor van   HUN István Lévai (1-4)

BoogschietenBewerken

  Zie Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Göran Bjerendal Heren individueel 12e 2408 punten
Rolf Svensson 20e 2357 punten
Anna-Lisa Berglund Dames individueel 16e 2283 punten

GewichtheffenBewerken

  Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Johnny Helsing bantamgewicht (tot 56 kg) 14e trekken: 100.0 kg (17e)
stoten: 132.5 kg (13e)
totaal: 232.5 kg
Pertti Torikka 15e trekken: 100.0 kg (16e)
stoten: 130.0 kg (15e)
totaal: 230.0 kg
Bertil Sollevi middengewicht (tot 75 kg) 7e trekken: 137.5 kg (8e)
stoten: 172.5 kg (7e)
totaal: 310.0 kg
Stefan Jonsson lichtzwaargewicht (tot 82.5 kg) 10e trekken: 142.5 kg (14e)
stoten: 185.0 kg (9e)
totaal: 327.5 kg
Michael Persson zwaargewicht I (tot 100 kg) 9e trekken: 160.0 kg (10e)
stoten: 200.0 kg (8e)
totaal: 360.0 kg
Leif Nilsson zwaargewicht II (tot 110 kg) 4e trekken: 167.5 kg (5e)
stoten: 212.5 kg (4e)
totaal: 380.0 kg

JudoBewerken

  Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Wolfgang Biedron halflichtgewicht (tot 65 kg) 7e 1/16F: won van   SYR Redwan Elzaouiki (ippon)
1/8F: won van   BRA Luiz Yoshio Onmura (ippon)
KF: verloor van   MGL Tsendying Damdin (koka)
herkansing: verloor van   FRA Yves Delvingt (yuko)
Ronny Nilsson lichtgewicht (tot 71 kg) 1/8F 1/16F: won van   CYP Neophitos Aresti (ippon)
1/8F: verloor van   CUB Ricardo Tuero (ippon)
Michel Grant halfmiddengewicht (tot 78 kg) 1/16F 1/16F: verloor van   BRA Carlos Alberto Cunha (waza-ari)
Bertil Ström middengewicht (tot 86 kg) 5e 1/16F: verloor van   SUI Jürg Röthlisberger (yuko)
herkansing: won van   CMR Henri-Richard Lobe (waza-ari)
voor brons: verloor van   URS Aleksandr Yatskevich (ippon)

KanovarenBewerken

  Zie Kanovaren op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Anders Andersson K1 500 m (m) 6e serie 2: 1.46,46 (2e)
HF 1: 1.46,93 (3e)
finale: 1.46,32
K1 1000 m (m) 9e serie 3: 3.48,16 (2e)
HF 2: 3.52,80 (1e)
finale: 3.54,54
Jens Nordqvist
Thomas Ohlsson
K2 500 m (m) 9e serie 1: 1.38,13 (5e)
herkansing 2: 1.39,89 (3e)
halve finale 1: 1.37,42 (3e)
finale: 1.39,92
K2 1000 m (m) halve finale serie 1: 3.40,37 (7e)
herkansing 2: 3.32,43 (2e)
halve finale 3: 3.40,59 (5e)
Lars-Erik Moberg
Per Lundh
Torbjorn Thoresson
Berndt Andersson
K4 1000 m (m) 9e serie 1: 3.05,20 (3e)
finale: 3.20,74
Thomas Falk C1 500 m (m) halve finale serie 1: 1.59,07 (5e)
halve finale: 1.59,94 (4e)
C1 1000 m (m) 7e serie 2: 4.04,97 (3e)
finale: 4.20,66
Bernt Lindelöf
Erik Zeidlitz
C2 500 m (m) 8e serie 2: 1.46,97 (3e)
finale: 1.48,69
C2 1000 m (m) 9e serie 1: 3.44,91 (2e)
finale: 3.58,62
Agneta Andersson K1 500 m (v) 6e serie 2: 2.01,00 (4e)
halve finale: 2.04,39 (3e)
finale: 2.01,33
Agneta Andersson
Karin Olsson
K2 500 m (v) 5e serie 1: 1.49,96 (4e)
halve finale: 1.52,77 (2e)
finale: 1.49,27

Moderne vijfkampBewerken

  Zie Moderne vijfkamp op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
George Horvath individueel 9e 5229 punten
1036 met paardrijden (springconcours; 64 strafpunten; 20e)
0870 met schermen (degen; 24-18; 11e)
1132 met schieten (snelvuurpistool, 200 schoten; 50+50+50+50; 1e)
1152 met zwemmen (300 m vrij; 3.35,320; 21e)
1039 met hardlopen (4000 m crosscountry; 14.02,10; 29e)
Lennart Pettersson 7e 5243 punten
1050 met paardrijden (springconcours; 50 strafpunten; 18e)
0922 met schermen (degen; 26-16; 9e)
1088 met schieten (snelvuurpistool, 200 schoten; 50+49+49+50; 6e)
1156 met zwemmen (300 m vrij; 3.34,998; 19e)
1027 met hardlopen (4000 m crosscountry; 14.06,10; 32e)
Svante Rasmuson 4e 5373 punten
0936 met paardrijden (springconcours; 164 strafpunten; 40e)
0922 met schermen (degen; 26-16; 10e)
1000 met schieten (snelvuurpistool, 200 schoten; 49+49+47+49; 17e)
1332 met zwemmen (300 m vrij; 3.12,813; 2e)
1183 met hardlopen (4000 m crosscountry; 13.14,80; 6e)
Svante Rasmuson
Lennart Pettersson
George Horvath
team
 
15845 punten
03022 met paardrijden (springconcours; 8e)
02714 met schermen (degen; 3e)
03220 met schieten (snelvuurpistool, 200 schoten; 1e)
03640 met zwemmen (300 m vrij; 1e)
03249 met hardlopen (4000 m crosscountry; 7e)

RoeienBewerken

  Zie Roeien op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Hans Svensson skiff (m) 5e serie 3: 7.57,33 (2e)
halve finale 2: 7.19,66 (3e)
finale: 7.19,38
Anders Larson
Anders Wilgotson
twee-zonder-stuurman (m) 6e serie 3: 7.44,16 (4e)
herkansing: 7.09,51 (2e)
halve finale 1: 6.54,12 (3e)
finale: 7.02,52
Kent Larsson
Pär Hurtig
Jan Nicklasson
Göran Johansson
vier-zonder-stuurman (m) 10e serie 2: 6.49,78 (5e)
herkansing 1: 6.29,33 (4e)
B-finale: 6.23,61 (4e)

SchermenBewerken

  Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Rolf Edling degen individueel (m) 4e 1e ronde:
won van   URS Aleksandr Abushakhmetov (5-3)
verloor van   FRA Philippe Boisse (3-5)
won van   BEL Thierry Soumagne (5-3)
won van   FIN Mikko Salminen (5-4)

2e ronde:
won van   ROU Ioan Popa (5-2)
won van   URS Boris Lukomski (5-2)
won van   POL Piotr Jablkowski (5-4)
won van   FRA Philippe Boisse (5-3)
won van   CUB Efigenio Favier (5-3)

3e ronde:
won van   FRA Philippe Boisse
won van   URS Aleksandr Abushakhmetov

finaleronde:
verloor van   SWE Johan Harmenberg (2-5)
won van   ROU Ioan Popa (5-3)
won van   FRA Philippe Riboud (5-0)
verloor van   HUN Ernó Kolczonay (1-5)
won van   URS Aleksandr Mozhaev (5-3)
Johan Harmenberg
 
1e ronde:
won van   HUN István Osztrics (5-3)
won van   TCH Jirí Douba (5-2)
verloor van   ROU Ioan Popa (2-5)
won van   CUB Heriberto Gonzalez (5-1)

2e ronde:
won van   AUS Gregory Benko (5-0)
won van   TCH Oldrich Kubišta (5-4)
verloor van   FRA Philippe Riboud (4-5)
verloor van   POL Andrzej Lis (4-5)
won van   HUN László Petho (5-4)

3e ronde:
won van   ITA Stefano Bellone
won van   HUN István Osztrics

finaleronde:
won van   ROU Ioan Popa (5-4)
won van   FRA Philippe Riboud (5-5)
won van   SWE Rolf Edling (5-2)
won van   HUN Ernó Kolczonay (5-5)
verloor van   URS Aleksandr Mozhaev (2-5)
Hans Jacobson 9e 1e ronde:
won van   KUW Kazem Hasan (5-1)
won van   LIB Hassan Hamze (5-1)
won van   URS Boris Lukomski (5-2)
won van   ITA Marco Falcone (5-2)
won van   AUS Gregory Benko (5-5)

2e ronde:
verloor van   HUN Ernó Kolczonay (4-5)
won van   GBR John Patrick Llewellyn (5-2)
won van   ITA Stefano Bellone (5-2)
won van   URS Aleksandr Mozhaev (5-3)
won van   ROU Anton Alexandru Pongracz (5-3)

3e ronde:
won van   HUN László Petho
verloor van   ROU Ioan Popa
verloor van   URS Aleksandr Mozhaev
Johan Harmenberg
Rolf Edling
Leif Högström
Göran Malkar
Hans Jacobson
degen team (m) 5e 1e ronde: won van   Groot-Brittannië (8-3)
2e ronde: verloor van   Polen (6-8)
3e ronde: won van   Hongarije (9-4)
om 5e plaats: won van   Tsjecho-Slowakije (9-2)
Kerstin Palm floret individueel (v) 29e 1e ronde:
verloor van   ROU Marcela Moldovan (2-5)
verloor van   CUB Margarita Rodriguez (1-5)
won van   GBR Ann Brannon (5-3)
verloor van   URS Valentina Sidorova (1-5)

SchietsportBewerken

  Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Sven Johansson kleinkalibergeweer 50 m drie houdingen
 
1165 punten
kleinkalibergeweer 50 m liggend 19e 594 punten
Stefan Thynell kleinkalibergeweer 50 m drie houdingen 15e 1150 punten
kleinkalibergeweer 50 m liggend 24e 593 punten
Staffan Oscarsson vrij pistool 50 m 23e 547 punten
Ragnar Skanåker 7e 563 punten
snelvuurpistool 25 m 32e 579 punten
Ove Gunnarsson 16e 590 punten
Lars Ivarsson lopend schijf 50 m 13e 567 punten
Lars-Göran Carlsson skeet
 
196 punten
Manne Johnson 38e 184 punten

SchoonspringenBewerken

  Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Annie Liljeberg 3 m plank (v) 21e kwalificatie: 365.25 punten
Susanne Vetteskog 3 m plank (v) 11e kwalificatie: 399.06 punten
10 m torenspringen (v) 11e kwalificatie: 315.30 punten

TurnenBewerken

  Zie Turnen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Lena Adomat individuele meerkamp (v) 30e 70.050 punten totaal

35.200 punten in voorronde
36.45 punten in verplichte oefeningen
09.30 op sprong
09.25 op brug ongelijk
09.20 op balk
08.70 op vloer
33.95 punten in vrije oefeningen
08.80 op sprong
08.70 op brug ongelijk
08.15 op balk
08.30 op vloer

34.85 punten in finale
08.90 op sprong
09.10 op brug ongelijk
08.20 op balk
08.65 op vloer

WaterpoloBewerken

  Zie Waterpolo op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie

Per Arne Andersson
Sören Carlsson
Peter Carlström
Arne Claesson
Tommy Danielson
Anders Flodqvist
Gunnar Johansson
Kenth Karlson
Hans Lundén
Lars Skåål
Christer Stenberg

mannen 11e Groepsfase:

3-7 verlies van   Spanje
4-4 gelijkspel tegen   Italië
1-12 verlies van   Sovjet-Unie

Plaatsingsronde 7-12:
5-9 verlies van   Griekenland
3-8 verlies van   Italië
3-8 verlies van   Roemenië
4-9 verlies van   Australië
8-6 winst van   Bulgarije

WielersportBewerken

  Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Anders Adamson wegwedstrijd 44e 5:05.57,9
Mats Gustafsson dnf niet gefinisht
Peter Jonson 16e 4:57.33,9
Bernt Scheler 39e 5:05.47,9
Anders Adamson
Bengt Asplund
Mats Gustafsson
Hakan Karlsson
ploegentijdrit 12e 2:08.33,7

WorstelenBewerken

  Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Kent Andersson Grieks-Romeins, licht vlieggewicht (tot 48 kg) 2e ronde 1e ronde: verloor van   BUL Pavel Khristov (0-29)
2e ronde: verloor van   FIN Reijo Haaparanta (3-13)
Benni Ljungbeck Grieks-Romeins, bantamgewicht (tot 57 kg)   1e ronde: won van   CUB Leonel Perez (11-0)
2e ronde: won van   AUT Herbert Nigsch (12-0)
3e ronde: won van   BUL Georgi Donev (10-4)
4e ronde: bye
5e ronde: verloor van   URS Shamil Serikov (2-3)
Finale: onbeslist tegen   POL Józef Lipień (3-3)
Lars Malmkvist Grieks-Romeins, vedergewicht (tot 62 kg) 3e ronde 1e ronde: won van   ROU Ion Paun (4-2)
2e ronde: verloor van   POL Kazimierz Lipień (0-11)
3e ronde: onbeslist tegen   GRE Stilianos Migiakis (3-3)
Lars-Erik Skiöld Grieks-Romeins, lichtgewicht (tot 68 kg)   1e ronde: won van   AUT Reinhard Hartmann (13-0)
2e ronde: won van   IRQ Mohammed Mustafa Mahmoud (18-0)
3e ronde: bye
4e ronde: onbeslist tegen   BUL Ivan Atanasov (10-10)
5e ronde: won van   MGL Buyandelger Bold (9-0)
Finale:
verloor van   POL Andrzej Supron (3-5)
verloor van   ROU Stefan Rusu (1-5)
Lennart Lundell Grieks-Romeins, weltergewicht (tot 74 kg) 5e 1e ronde: won van   SYR Jamal Moughrabi (9-0)
2e ronde: onbeslist tegen   TCH Vitezslav Mácha (3-3)
3e ronde: won van   BEL Jacques van Lancker (9-2)
4e ronde: verloor van   URS Anatoli Bykov (4-10)
Leif Andersson Grieks-Romeins, middengewicht (tot 82 kg) 4e 1e ronde: won van   FIN Jarmo Övermark (8-5)
2e ronde: onbeslist tegen   ROU Ion Draica (3-3)
4e ronde: verloor van   BUL Pavel Pavlov (3-4)
Frank Andersson Grieks-Romeins, halfzwaargewicht (tot 90 kg) 4e 1e ronde: won van   GRE Georges Pozidis (16-13)
2e ronde: won van   POL Czeslaw Kwiecinski (19-0)
3e ronde: won van   AUT Franz Pitschmann (10-0)
4e ronde: verloor van   URS Igor Kanygin (5-7)
5e ronde: verloor van   ROU Petre Dicu (2-3)
Vrije stijl, zwaargewicht (tot 100 kg) 1e ronde 1e ronde: verloor van   ROU Vasile Puscasu (2-11)
Sören Claesson Vrije stijl, middengewicht (tot 82 kg) 2e ronde 1e ronde: verloor van   BUL Ismail Abilov (0-10)
2e ronde: verloor van   POL Henryk Mazur (5-11)

ZeilenBewerken

  Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Kent Carlson Finn klasse (m) 6e 63.7 punten (3.0, 18.0, 21.0, 8.0, 8.0, 5.7, 28.0)
Lars Bengtsson
Stefan Bengtsson
470 klasse (m) 8e 60.0 punten (13.0, 13.0, 8.0, 3.0, 17.0, 10.0, 13.0)
Peter Sundelin
Håkan Lindström
Star klasse (m) 4e 44.7 punten (11.7, 10.0, 10.0, 0.0, 10.0, 13.0, 3.0)
Göran Marström
Jörgen Ragnarsson
Tornado klasse (m)
 
33.7 punten (0.0, 8.0, 13.0, 3.0, 11.7, 3.0, 8.0)
Jan Andersson
Göran Andersson
Bertil Larsson
Soling klasse (m) 8e 75.7 punten (11.7, 15.0, 15.0, 13.0, 14.0, 14.0, 8.0)

ZwemmenBewerken

  Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 1980 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër Onderdeel Resultaat Prestatie
Per Holmertz 100 m vrije slag (m)
 
serie 4: 52,01 (1e)
halve finale 2: 51,19 (2e)
finale: 50,91
Per Johansson
 
serie 3: 52,11 (1e)
halve finale 1: 51,42 (1e)
finale: 51,29
Per Wikström halve finale serie 1: 52,29 (2e)
halve finale 1: 52,15 (4e)
200 m vrije slag (m) series serie 1: 1.53,59 (2e)
Per-Ola Quist series serie 2: 1.55,38 (3e)
Thomas Lejdström 7e serie 4: 1.53,04 (3e)
finale: 1.52,94
400 m vrije slag (m) series serie 4: 4.01,89 (3e)
400 m wisselslag (m) series serie 4: 4.33,05 (3e)
Bengt Baron 100 m rugslag (m)
 
serie 5: 58,46 (4e)
halve finale 2: 57,51 (1e)
finale: 56,53
200 m rugslag (m) series serie 4: 2.07,13 (4e)
Michaël Söderlund 100 m rugslag (m) halve finale serie 3: 57,75 (1e)
halve finale 2: 58,20 (4e)
200 m rugslag (m) 6e serie 3: 2.04,67 (2e)
finale: 2.04,10
Peter Berggren 100 m schoolslag (m) series serie 1: 1.05,43 (1e)
200 m schoolslag (m) 7e serie 3: 2.22,09 (3e)
finale: 2.21,39
Glen Christiansen series serie 1: 2.26,00
Pär Arvidsson 100 m vlinderslag (m)
 
serie 5: 55,18 (1e)
halve finale 2: 55,05 (2e)
finale: 54,92
200 m vlinderslag (m) 7e serie 3: 2.03,14 (2e)
finale: 2.02,61
Ove Nylén series serie 2: 2.04,64 (4e)
Gary Andersson 400 m wisselslag (m) series serie 2: 4.41,32 (6e)
Michael Söderlund
Pelle Wikström
Per-Alvar Magnusson
Thomas Lejdström
Anders Rutqvist
Per-Ola Quist
4x200 m vrije slag (m) 4e serie 2: 7.34,34 (4e)
finale: 7.30,10
Michaël Söderlund
Peter Berggren
Per-Alvar Magnusson
Per Holmertz
4x100 m wisselslag (m) dq serie 1: gediskwalificeerd
Agneta Eriksson 100 m vrije slag (v) 8e serie 3: 57,67 (3e)
finale: 57,90
Carina Ljungdahl series serie 3: 58,05
Tina Gustafsson 200 m vrije slag (v) series serie 4: 2.05,84 (5e)
Annika Uvehall 100 m rugslag (v) series serie 1: 1.06,33 (5e)
Eva-Marie Håkansson 100 m schoolslag (v) 5e serie 2: 1.12,26 (1e)
finale: 1.11,72
200 m schoolslag (v) series serie 3: 2.35,64 (3e)
Ann-Sofi Roos series serie 4: 2.35,99 (3e)
400 m wisselslag (v) series serie 3: 4.57,13 (4e)
Armi Airaksinen 100 m vlinderslag (v) series serie 3: 1.04,40 (5e)
200 m vlinderslag (v) series serie 3: 2.19,39 (5e)
Agneta Mårtensson 100 m vlinderslag (v) 6e serie 1: 1.02,79 (1e)
finale: 1.02,61
200 m vlinderslag (v) 7e serie 2: 2.16,41 (2e)
finale: 2.15,22
Carina Ljungdahl
Tina Gustafsson
Agneta Mårtensson
Agneta Eriksson
Birgitta Jönsson
Helena Peterson
4x100 m vrije slag (v)   serie 1: 3.52,22 (2e)
finale: 3.48,93
Annika Uvehall
Eva-Marie Håkansson
Agneta Mårtensson
Tina Gustafsson
4x100 m wisselslag (v) 4e serie 2: 4.19,94 (3e)
finale: 4.16,91