Hoofdmenu openen

Vacansoleil Pro Cycling Team/2010

sportseizoen

Deze pagina geeft een overzicht van de wielerploeg Vacansoleil in 2010.

AlgemeenBewerken

Sponsor: Vacansoleil
Team manager: Daan Luijkx
Ploegleiders: Michel Cornelisse, Hilaire Van der Schueren
Fietsmerk: Batavus

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2009 Titel
Borut Božič 08-08-1980   Slovenië Vacansoleil
Matteo Carrara 25-03-1979   Italië Vacansoleil
Brice Feillu 26-07-1985   Frankrijk Agritubel
Romain Feillu 16-04-1984   Frankrijk Agritubel
Gorik Gardeyn 01-07-1977   België Silence-Lotto
Michał Gołaś 29-04-1984   Polen Aeronautica Militare-Amica Chips
Arnoud van Groen 11-12-1983   Nederland Vacansoleil
Johnny Hoogerland 13-05-1983   Nederland Vacansoleil
Sergej Lagoetin 14-01-1981   Oezbekistan Vacansoleil Nationaalkampioen wegwedstrijd
Joost van Leijen 20-07-1984   Nederland Van Vliet-EBH Elshof
Pim Ligthart 16-06-1988   Nederland AVC Aix-en-Provence vanaf 01-08, stagiair
Björn Leukemans 01-07-1977   België Vacansoleil
Marco Marcato 11-02-1984   Italië Vacansoleil
Wouter Mol 17-04-1982   Nederland Vacansoleil
Martin Mortensen 05-11-1984   Denemarken Vacansoleil
Jens Mouris 12-03-1980   Nederland Vacansoleil
Alberto Ongarato 24-07-1975   Italië LPR Brakes - Farnese Vini
Wout Poels 01-10-1987   Nederland Vacansoleil
Matthé Pronk 01-07-1974   Nederland Vacansoleil
Riccardo Riccò 01-09-1983   Italië Vanaf 01-09, terugkeer na schorsing
Stéphane Rossetto 06-04-1987   Frankrijk Cyclo Club de Nogent sur Oise
Rob Ruijgh 12-11-1986   Nederland PLL-Belisol
Timothy Stevens 26-03-1989   België
Bobbie Traksel 03-11-1981   Nederland Vacansoleil
Frederik Veuchelen 04-09-1978   België Vacansoleil
Lieuwe Westra 11-09-1982   Nederland Vacansoleil

Belangrijke overwinningenBewerken

Ster van Bessèges
1e etappe: Borut Božič
2e etappe: Borut Božič
Ronde van Qatar
Eindklassement: Wouter Mol
Kuurne-Brussel-Kuurne
Winnaar: Bobbie Traksel
Ronde van het Groene Hart
Winnaar: Jens Mouris
Ronde van Drenthe
Winnaar: Alberto Ongarato
Ronde van Luxemburg
Eindklassement: Matteo Carrara
Ronde van Burgos
4e etappe: Romain Feillu
Ronde van Polen
Bergklassement: Johnny Hoogerland
Tussensprintklassement: Johnny Hoogerland
Ronde van de Ain
2e etappe: Romain Feillu
4e etappe: Wout Poels
Druivenkoers Overijse
Winnaar: Björn Leukemans
Ronde van Groot-Brittannië
4e etappe: Wout Poels
7e etappe: Borut Božič
Bergklassement: Johnny Hoogerland
Ronde van het Münsterland
Winnaar: Joost van Leijen
Coppa Sabatini
Winnaar: Riccardo Riccò