Sergio Ramos: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Statistieken |
Statistieken |
||
Regel 381:
|[[Paris Saint-Germain]]
|{{FR-VLAG}} [[Ligue 1]]
|
|0
|0
|0
|0
Regel 389 ⟶ 390:
|0
|0
|
|'''0'''
|'''0'''
|-
! colspan="3" |Club Totaal
!
!0
!0
!1
!0
!0
Regel 403 ⟶ 404:
!0
!0
!
▲!1
!0
!0
|-
! colspan="3" |TOTAAL
!
!74
!32
!
!7
!1
Regel 418:
!23
!8
!
!104
!41
|