SV Den Hoorn: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Het korte verhaal in de KNVB beker beschreven en de erelijst een kleine make-over gegeven. Label: bewerking met nieuwe wikitekstmodus |
→Competitieresultaten 1971–2018: Tabel bijgewerkt. Label: bewerking met nieuwe wikitekstmodus |
||
Regel 131:
|}
== Competitieresultaten
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:100%; border:1px solid #aaaaaa; padding:1px;"
|- valign="bottom"
| {{BalkVerticaal2|((41-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((61-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((81-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((61-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((81-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((81-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((81-
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((121-9)/6)|9<br />1B|EEE8AA}}
| {{BalkVerticaal2|((121-14)/6)|--<br />1B|EEE8AA}}
| {{BalkVerticaal2|((121-14)/6)|-<br />1B|EEE8AA}}
|- align=center style="font-size:80%;"
| 70||71||72||73||74||75||76||77||78||79||80||81||82||83||84||85||86||87||88||89||90||91||92||93||94||95||96||97||98||99||00||01||02||03||04||05||06||07||08||09||10||11||12||13||14||15||16||17||18||19||20||21
|}
Regel 192 ⟶ 195:
|{{legendatabel/cel|#ffe4e1|[[Derde klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Derde klasse]]}}
|{{legendatabel/cel|#dda0dd|[[Vierde klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Vierde klasse]]}}
|{{legendatabel/cel|#70FFFF| [[Haagsche Voetbalbond|Hoofdklasse HVB]]}}
|}
{{Clearboth}}
|