Morse: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k Versie 55152642 van 94.168.112.102 (overleg) ongedaan gemaakt. Vandalisme. Label: Ongedaan maken |
|||
Regel 61:
| A || '''· —'''
|-
| B || '''—
|-
| C || '''— · — ·'''
Regel 154:
| ! || uitroepteken || '''— · — · — —'''
|-
| - || koppelteken || '''
|-
| / || breukstreep || '''— · · — ·'''
Regel 454:
|}
|}
== Zie ook ==
|