Venus (Shocking Blue): verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Spelfout gecorrigeerd Labels: Bewerking via mobiel Bewerking via mobiele app Bewerking via Android-app |
|||
Regel 159:
|-
! Positie
| - || - || - || - || - || 285 || 215 || 231 ||
|}
|