Busstation ’t Oor: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 35:
| [[Almere Stad]] <small>([[Verzetswijk (Almere)|Verzetswijk]], [[Tussen de Vaarten]], Sallandsekant, [[Danswijk (Almere)|Danswijk]], Veluwsekant, [[Busstation ’t Oor]], Gooisekant)</small>, [[Almere Poort]] <small>(Hogekant, [[Europakwartier (Almere)|Europakwartier]], [[Topsportcentrum Almere|Topsportcentrum]], [[Station Almere Poort|Station Poort]])</small>, [[Muiden]] <small>(P+R, Maxisweg)</small>, [[Diemen]] <small>(Diemerknoop, Provincialeweg)</small>, [[Amsterdam-Zuidoost]] <small>([[Verrijn Stuartweg (metrostation)|Eekholt]], [[Bijlmerplein]])</small>
| Niet in doordeweekse daluren.
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|326}}
Regel 67 ⟶ 62:
|-
| 160
| [[Almere]], [[Station Almere Centrum|Station Centrum]] - [[
| [[Stedenwijk (Almere)|Stedenwijk]], [[Busstation ’t Oor]] , [[De Kemphaan (landgoed)|De Kemphaan]], [[De Eemhof]]
| Rijdt zeven keer per dag in een onregelmatige frequentie, 1x per 2 uur.
|