Busstation ’t Oor: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Regel 4:
==Buslijnen==
Op Busstation ’t Oor stoppen de volgende lijnen:
=== Metrobussen ===
{| class="wikitable" style="font-size:85%;"
! colspan="2" | Lijn
! Route
! Via
! Opmerkingen
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|M1}}
| Havenmetro | [[Station Almere Centrum|Station Centrum]] - [[Almere Haven|Haven]]
| [[Stedenwijk (Almere)|Stedenwijk]], [[Busstation ’t Oor]], De Steiger, [[De Gouwen (Almere)|De Gouwen]], [[De Wierden (Almere)|De Wierden]], [[De Hoven (Almere)|De Hoven]], [[Haven Centrum (Almere)|Centrum]], [[De Werven (Almere)|De Werven]], [[De Meenten (Almere)|De Meenten]], [[De Grienden (Almere)|De Grienden]], [[De Marken (Almere)|De Marken]], De Steiger
|
=== R-net ===
{| class="wikitable" style="font-size:85%;"
! Lijn
! Route
! via
! Opmerking
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|322}}
| 160▼
| [[Almere]], [[Station Almere
| [[Almere Stad]] <small>([[Verzetswijk (Almere)|Verzetswijk]], [[Tussen de Vaarten]], Sallandsekant, [[Danswijk (Almere)|Danswijk]], Veluwsekant, [[Busstation ’t Oor]], Gooisekant)</small>, [[Almere Poort]] <small>(Hogekant, [[Europakwartier (Almere)|Europakwartier]], [[Topsportcentrum Almere|Topsportcentrum]], [[Station Almere Poort|Station Poort]])</small>, [[Muiden]] <small>(P+R, Maxisweg)</small>, [[Diemen]] <small>(Diemerknoop)</small>, [[Amsterdam-Oost]] <small>(Brinkstraat, Middenweg)</small>
| [[Busstation ’t Oor]] , [[De Kemphaan]], [[De Eemhof]]▼
|
| Rijdt zeven keer per dag in een bijna regelmatige 2 uur frequentie.▼
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|323}}
| [[
| [[Almere Stad]] <small>([[Verzetswijk (Almere)|Verzetswijk]], [[Tussen de Vaarten]], Sallandsekant, [[Danswijk (Almere)|Danswijk]], Veluwsekant, [[Busstation ’t Oor]], Gooisekant)</small>, [[Almere Poort]] <small>(Hogekant, [[Europakwartier (Almere)|Europakwartier]], [[Topsportcentrum Almere|Topsportcentrum]], [[Station Almere Poort|Station Poort]])</small>, [[Muiden]] <small>(P+R, Maxisweg)</small>, [[Diemen]] <small>(Diemerknoop, Provincialeweg)</small>, [[Amsterdam-Zuidoost]] <small>([[Verrijn Stuartweg (metrostation)|Eekholt]], [[Bijlmerplein]])</small>
| Niet in doordeweekse daluren.
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|324}}
| [[
| [[Almere Stad]] <small>([[Verzetswijk (Almere)|Verzetswijk]], [[Tussen de Vaarten]], Sallandsekant, [[Danswijk (Almere)|Danswijk]], Veluwsekant, [[Busstation ’t Oor]])</small>, [[Muiden]] <small>(P+R)</small>
▲|
| Rijdt alleen in de ochtend, en alleen richting Amsterdam.
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|326}}
| [[Almere]], [[Station Almere Centrum|Station Centrum]] - [[Blaricum]], Carpoolplaats
| [[Almere Stad]] <small>([[Stedenwijk (Almere)|Stedenwijk]], [[Busstation ’t Oor]], Veluwsekant)</small>, [[Almere Hout]] <small>([[De Kemphaan]], Stichtsekant)</small>
|
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|327}}
| [[
| [[Almere Haven]] <small>(De Steiger, [[De Gouwen (Almere)|De Gouwen]], [[De Wierden (Almere)|De Wierden]], [[De Hoven (Almere)|De Hoven]], [[Haven Centrum (Almere)|Centrum]], [[De Werven (Almere)|De Werven]], [[De Meenten (Almere)|De Meenten]], [[De Grienden (Almere)|De Grienden]], [[De Marken (Almere)|De Marken]], De Steiger)</small>, [[Almere Stad]] <small>([[Busstation ’t Oor]])</small>, [[Muiden]] <small>(P+R, Maxisweg)</small>, [[Diemen]] <small>(Diemerknoop)</small>, [[Amsterdam-Oost]] <small>(Brinkstraat, Middenweg)</small>
|
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|328}}
| [[Almere]], [[Almere Haven|Haven]] - [[Amsterdam]], [[Station Amsterdam Bijlmer Arena|Station Bijlmer Arena]]
| [[Almere Haven]] <small>([[De Gouwen (Almere)|De Gouwen]], [[De Wierden (Almere)|De Wierden]], [[De Hoven (Almere)|De Hoven]], [[Haven Centrum (Almere)|Centrum]], [[De Werven (Almere)|De Werven]], [[De Meenten (Almere)|De Meenten]], [[De Grienden (Almere)|De Grienden]], [[De Marken (Almere)|De Marken]], De Steiger)</small>, [[Almere Stad]] <small>([[Busstation ’t Oor]])</small>, [[Muiden]] <small>(P+R, Maxisweg)</small>, [[Diemen]] <small>(Diemerknoop, Provincialeweg)</small>, [[Amsterdam-Zuidoost]] <small>([[Verrijn Stuartweg (metrostation)|Eekholt]], [[Bijlmerplein]])</small>
|
|-
|}
=== flevoGo ===
De bussen van flevoGo worden gereden door [[OV Regio IJsselmond]], dit zijn de streekbussen van [[Flevoland]].
{| class="wikitable" style="font-size:85%;"
! Lijn
! Route
! Via
! Opmerkingen
|-
▲| 160
| [[Almere]], [[Station Almere Centrum|Station Centrum]] - [[Amersfoort]], [[Station Amersfoort Vathorst|Station Vathorst]]
▲| [[Busstation ’t Oor]] , [[De Kemphaan]], [[De Eemhof]]
▲| Rijdt zeven keer per dag in een
|}
=== nightGo ===
De nightGo zijn de nachtbussen van allGo en gaan vanuit [[Almere]] [[Station Almere Centrum|Centrum]], [[Station Almere Buiten|Buiten]] en [[Almere Haven|Haven]] via verschillende wijken van Almere naar het [[Leidseplein]] in [[Amsterdam]] en vice versa. De nachtbussen van ''nightGo'' rijden alleen op vrijdag- en zaterdagnacht en is een combinatie tussen de buslijnen van allGo en [[R-net]].
{| class="wikitable" style="font-size:85%;"
! Lijn
! Route
! Via
! Opmerkingen
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|N21}}
| [[Almere]], [[Station Almere
| [[Almere Buiten]] <small>([[Molenbuurt (Almere)|Molenbuurt]], [[Bouwmeesterbuurt (Almere)|Bouwmeesterbuurt]])</small>, [[Almere Stad]] <small>([[Waterwijk (Almere)|Waterwijk]], Markerkant, [[Staatsliedenwijk (Almere)|Staatsliedenwijk]], [[Station Almere Centrum|Station Centrum]], [[Filmwijk]], [[Flevoziekenhuis]], Veluwsekant, [[Busstation ’t Oor]])</small>, [[Muiden]] <small>(P+R)</small>, [[Amsterdam]] <small>(Brinklaan, Middenweg, [[Station Amsterdam Amstel|Amstelstation]])</small>
| Rijdt alleen op vrijdag- en zaterdagnacht.
|-
| {{Pictogram buslijn Almere|N23}}
| [[Almere]], [[Almere Haven|Haven]] - [[Amsterdam]], [[Leidseplein]]
| [[Almere Stad]] <small>([[Stedenwijk (Almere)|Stedenwijk]], [[Busstation ’t Oor]])</small>, [[Almere Haven]] <small>(De Steiger, [[De Gouwen (Almere)|De Gouwen]], [[De Wierden (Almere)|De Wierden]], [[De Hoven (Almere)|De Hoven]], [[Haven Centrum (Almere)|Centrum]], [[De Werven (Almere)|De Werven]], [[De Meenten (Almere)|De Meenten]], [[De Grienden (Almere)|De Grienden]], [[De Marken (Almere)|De Marken]], De Steiger)</small>,
| Rijdt alleen op vrijdag- en zaterdagnacht.
|}
|