GVAV-Rapiditas: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
kGeen bewerkingssamenvatting |
-> 17/18 / aanpassingen |
||
Regel 15:
| sponsor =
| bijzonderheden =
| competitie = Zaterdag: [[Vijfde klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Vijfde klasse]] (
Zondag: [[Tweede klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Tweede klasse]] (
| trainer = Jacob Bosman
| pattern_la1 =
Regel 27:
| socks1 = FF0000
}}
'''GVAV-Rapiditas''' is een op 26 januari 1926 opgerichte [[
Het [[Nederlands amateurvoetbal|standaardvoetbalelftal]] in de zondagafdeling speelt in het seizoen 2017/18 in de [[Tweede klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Tweede klasse]] van het [[KNVB]]-district Noord, het standaardelftal in de zaterdagafdeling in de [[Vijfde klasse (Nederlands amateurvoetbal)|Vijfde klasse]].
== Geschiedenis ==
Regel 44 ⟶ 42:
GVAV-Rapiditas biedt sinds jaar en dag onderdak aan de vrouwenvoetbalvereniging [[DIVA '83]].
== Amateurvoetbal ==
GVAV-Rapiditas is de grootste voetbalvereniging van de stad Groningen. Het heeft drie A-teams, zes B-teams, een meisjes B-team, zeven C-teams, twee meisjes C-teams, zeven D-teams, een meisjes D-team, elf E-teams en elf F-teams. Verder heeft GVAV-Rapiditas twee [[vrouwenvoetbal]]teams, twee zaterdag seniorenteams en vijf zondagseniorenteams.
De [[vereniging (rechtspersoon)|vereniging]] speelde vroeger op het ''Oosterpark'', later op het ''Van Starkenborghcomplex'' en sinds 1999 op het sportpark ''[[Kardinge]]''.
=== Competitieresultaten
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:100%; border:1px solid #aaaaaa; padding:1px;"
|- valign="bottom"
| {{BalkVerticaal2|((41-5)/6)|5<br
| {{BalkVerticaal2|((61-4)/6)|4<br
| {{BalkVerticaal2|((61-4)/6)|4<br
| {{BalkVerticaal2|((61-5)/6)|5<br
| {{BalkVerticaal2|((81-7)/6)|7<br
| {{BalkVerticaal2|((81-11)/6)|11<br
| {{BalkVerticaal2|((61-5)/6)|5<br
| {{BalkVerticaal2|((61-9)/6)|9<br
| {{BalkVerticaal2|((61-20)/6)|-<br>5D|#E0FFFF}}
|- align=center style="font-size:80%;"
| 10||11||12||13||14||15||16||17||18
|}
Regel 116 ⟶ 86:
{{Clearboth}}
=== Competitieresultaten
<div style="overflow-x:auto;">
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:100%; border:1px solid #aaaaaa; padding:1px;"
|- valign="bottom"
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
Regel 166 ⟶ 136:
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((121-20)/6)|-<br>2K|#FFFF00}}
|- align=center style="font-size:80%;"
| 20||21||22||23||24||25||26||27||28||29||30||31||32||33||34||35||36||37||38||39||40||41||42||43||44||45||46||47||48||49||50||51||52||53||54||55||56||57||58||59||60||61||62||63||64||65||66||67||68||69||70||71||72||73||74||75||76||77||78||79||80||81||82||83||84||85||86||87||88||89||90||91||92||93||94||95||96||97||98||99||00||01||02||03||04||05||06||07||08||09||10||11||12||13||14||15||16||17||18
|}</div>
Regel 250 ⟶ 221:
==Betaald voetbal==
=== Competitieresultaten 1954–1971 ===
[[Bestand:Tonny van Leeuwen (1967).jpg|thumb|Tonny van Leeuwen en Martin Koeman(1967).]]
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:100%; border:1px solid #aaaaaa; padding:1px;"
|- valign="bottom"
| {{BalkVerticaal2|((41-4)/4)|4 C|#FF6080}}
| {{BalkVerticaal2|((61-9)/4)|9 B|#C0FF00}}
| {{BalkVerticaal2|((61-14)/4)|14|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-7)/4)|17|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((41-3)/4)|3 B|#FFC0A0}}
| {{BalkVerticaal2|((41-1)/4)|1 A|#FFC0A0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-6)/4)|6|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-13)/4)|13|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-8)/4)|8|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-8)/4)|8|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-14)/4)|14|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-6)/4)|6|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-9)/4)|9|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-6)/4)|6|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-11)/4)|11|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((61-7)/4)|17|#C0FFC0}}
| {{BalkVerticaal2|((41-2)/4)|2|#FFC0A0}}
|- align=center style="font-size:80%;"
| 55||56||57||58||59||60||61||62||63||64||65||66||67||68||69||70||71
|}
{{legendatabel}}
|{{legendatabel/cel|#C0FFC0|[[Eredivisie (mannenvoetbal)|Eredivisie]]}}
|{{legendatabel/cel|#C0FF00|Hoofdklasse <small>(profniveau)</small>}}
|-
|{{legendatabel/cel|#FFC0A0|[[Eerste divisie (voetbal Nederland)|Eerste divisie]]}}
|{{legendatabel/cel|#FF6080|Eerste klasse <small>(profniveau)</small>}}
|}
{{Clearboth}}
===Seizoensoverzichten===
{| class="wikitable collapsible collapsed" style="font-size:85%; text-align: center;" width=100%
Regel 496 ⟶ 501:
===Topscorers===
{| class="toccolours" width=100%
| valign=left valign=top width=25% |
1970/71: {{DK-VLAG|15}} [[Bjarne Jensen]] (15) <br>
| valign=left valign=top width=25% |
| valign=left valign=top width=25% |
| valign=left valign=top width=25% |
|}
===Trainers===
{| class="toccolours" width=100%
| valign=left valign=top width=25% |
| valign=left valign=top width=25% |
| valign=left valign=top width=25% |
| valign=left valign=top width=25% |
|}
== Bekende (ex-)spelers ==
<!--- S.V.P. ALLEEN BLAUW LINKEN. EVENTUEEL NIEUW ARTIKEL IS VAN HARTE WELKOM --->
{| class="toccolours" width=100%
| valign=left valign=top width=25% |
[[Said Bakkati]] <br>
| valign=left valign=top width=25% |
[[Anton Jongsma]] <br>
| valign=left valign=top width=25% |
[[Martin Koeman]] <br>
| valign=left valign=top width=25% |
|}
{{Navigatie voetbalclubs Groningen}}
Regel 542 ⟶ 537:
{{Navigatie amateurvoetbal Nederland zondag Noord}}
{{Coor title dms|53|14|32.08|N|6|36|14.52|E|scale:1563_region:NL}}
{{Appendix|2=
: [http://www.gvav.nl Voetbalvereniging GVAV-Rapiditas]
: [http://www.gvavgymnastiek.nl/ GVAV Rapiditas gymnastiek]
: [http://www.gvavtriathlon.nl/ GVAV Triathlon]
: [http://www.gvavstats.nl/ GVAV statistieken tot en met 1971]
}}
[[Categorie:Amateurvoetbalclub in Groningen (provincie)]]
|