VV SRC: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
→Competitieresultaten 1952–2016 (zondag): einde seizoen |
→Competitieresultaten 1952–2017 (zondag): aanvulling |
||
Regel 80:
{{Clearboth}}
== Competitieresultaten
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:100%; border:1px solid #aaaaaa; padding:1px;"
|- valign="bottom"
| {{BalkVerticaal2|((41-
| {{BalkVerticaal2|((41-6)/6)|6<br />1C|#FF8000}}▼
| {{BalkVerticaal2|((41-8)/6)|8<br />1C|#FF8000}}▼
| {{BalkVerticaal2|((41-4)/6)|4<br />1C|#FF8000}}▼
| {{BalkVerticaal2|((41-6)/6)|6<br />1C|#FF8000}}▼
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((41-5)/6)|5<br />1C|#FF8000}}▼
| {{BalkVerticaal2|((41-9)/6)|9<br />1C|#FF8000}}▼
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((61-9)/6)|9<br />1C|#FF8000}}
| {{BalkVerticaal2||}}
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((101-5)/6)|5<br />
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((101-
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((
| {{BalkVerticaal2|((101-1)/6)|1<br />4A|#DDA0DD}}
| {{BalkVerticaal2|((121-14)/6)|14<br />3A|#FFE4E1}}
| {{BalkVerticaal2|((101-8)/6)|8<br />4A|#DDA0DD}}
|- align=center style="font-size:80%;"
| 48||49||50||51||52||53||54||55||56||57||58||59||60||61||62||63||64||65||66||67||68||69||70||71||72||73||74||75||76||77||78||79||80||81||82||83||84||85||86||87||88||89||90||91||92||93||94||95||96||97||98||99||00||01||02||03||04||05||06||07||08||09||10||11||12||13||14||15||16||17
|}
Regel 169 ⟶ 173:
|-bgcolor="#FF8000"
| [[Noordhollandsche Voetbalbond|Eerste klasse NHVB]]
|}
|valign="top" |
{| Cellpadding="0" CellSpacing="0" style="font-size:80%;border:1px solid #AAAAAA;text-align:center;" width="125"
|-bgcolor="#00FDAA"
| [[Noordhollandsche Voetbalbond|Tweede klasse NHVB]]
|}
|}
|