Spoorlijn 89: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting Labels: Visuele tekstverwerker Bewerking via mobiel Bewerking via mobiele website |
|||
Regel 87:
! Dienstregeling
|-
| [[Intercity|IC]] L
| [[station Poperinge|Poperinge]] - [[station Kortrijk|Kortrijk]] - Brussel - [[station Dendermonde|Dendermonde]] - [[station Sint-Niklaas|Sint-Niklaas]]
| 1x/u
|-
| [[CityRail (Brussel)|CR]]
| [[station Zottegem|Zottegem]] - Brussel - [[station Aalst|Aalst]]
| 1x/u
|-
| [[stoptrein|L]]
| [[Station Kortrijk|Kortrijk]] - [[Station Zottegem|Zottegem]]
| 1x/u
|-
| [[piekuurtrein|P]]
Regel 105:
===Weekend===
{| class="wikitable"
! Treintype
Regel 111 ⟶ 110:
! Dienstregeling
|-
| [[Intercity|IC]] L
| [[station Poperinge|Poperinge]] - [[station Kortrijk|Kortrijk]] - Brussel - [[station Dendermonde|Dendermonde]] - [[station Lokeren|Lokeren]]
| 1x/u
|}
|