Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2016 – 200 meter mannen: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
ongebruikte afkortingen weg |
|||
Regel 89:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 6 ||align=left| [[Alonso Edward]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 2 ||align=left| [[Daniel Talbot]] ||align=left| {{
|- style="background:#dfd;"
| 3 || 8 ||align=left| [[Likoúrgos-Stéfanos Tsákonas]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 7 ||align=left| [[Femi Ogunode]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 3 ||align=left| [[Jeremy Dodson]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 4 ||align=left| [[Jak Ali Harvey]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 5 ||align=left| [[Mosito Lehata]] ||align=left| {{
|- style=
| - || 1 ||align=left| [[Demetrius Pinder]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: +0,7 m/s
Regel 112:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 8 ||align=left| [[Bruno Hortelano]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 6 ||align=left| [[Yohan Blake]] ||align=left| {{
|- style="background:#dfd;"
| 3 || 4 ||align=left| [[Ameer Webb]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 3 ||align=left| [[Anaso Jobodwana]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 7 ||align=left| [[Robin Erewa]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 2 ||align=left| [[Emmanuel Dasor]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 5 ||align=left| [[Shavez Hart]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 1 ||align=left| [[Bernardo Baloyes]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: –0,2 m/s
Regel 135:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 5 ||align=left| [[Salem Eid Yaqoob]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 6 ||align=left| [[Ramil Guliyev]] ||align=left| {{
|- style="background:#dfd;"
| 3 || 2 ||align=left| [[Aaron Brown]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 3 ||align=left| [[Shōta Iizuka]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 8 ||align=left| [[Emmanuel Matadi]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 4 ||align=left| [[Sibusiso Matsenjwa]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 7 ||align=left| [[Levi Cadogan]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 1 ||align=left| [[Tega Odele]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: +0,3 m/s
Regel 158:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 3 ||align=left| [[José Carlos Herrera]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 8 ||align=left| [[Roberto Skyers]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 6 ||align=left| [[Jorge Vides]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 4 ||align=left| [[Tlotliso Leotlela]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 1 ||align=left| [[Eseosa Desalu]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 7 ||align=left| [[Teray Smith]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 2 ||align=left| [[Didier Kiki]] ||align=left| {{
|- style=
| - || 5 ||align=left| [[Miguel Francis]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: 0,0 m/s
Regel 181:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 4 ||align=left| [[Justin Gatlin]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 6 ||align=left| [[Matteo Galvan]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 5 ||align=left| [[Ramon Gittens]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 2 ||align=left| [[Serhiy Smelyk]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 7 ||align=left| [[Aleixo-Platini Menga]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 8 ||align=left| [[Kenji Fujimitsu]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 3 ||align=left| [[Yancarlos Martínez]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: –1,5 m/s
Regel 202:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 5 ||align=left| [[Nickel Ashmeade]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 2 ||align=left| [[Adam Gemili]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 8 ||align=left| [[Clarence Munyai]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 4 ||align=left| [[Burkheart Ellis Jr,]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 1 ||align=left| [[Alex Hartmann]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 7 ||align=left| [[Tatenda Tsumba]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 6 ||align=left| [[Rolando Palacios]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 3 ||align=left| [[Theo Piniau]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: +0,4 m/s
Regel 225:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 8 ||align=left| [[Nery Brenes]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 3 ||align=left| [[Churandy Martina]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 4 ||align=left| [[Brendon Rodney]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 6 ||align=left| [[Davide Manenti]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 7 ||align=left| [[Adama Jammeh]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 5 ||align=left| [[Harold Houston]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 1 ||align=left| [[Fabrice Dabla]] ||align=left| {{
|- style=
| - || 2 ||align=left| [[Mike Mokamba Nyang'au]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: +0,2 m/s
Regel 248:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 3 ||align=left| [[LaShawn Merritt]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 2 ||align=left| [[Christophe Lemaitre]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 4 ||align=left| [[Julian Reus]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 7 ||align=left| [[Reynier Mena]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 8 ||align=left| [[Karol Zalewski]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 6 ||align=left| [[Bruno de Barros]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 5 ||align=left| [[Ihor Bodrov]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 1 ||align=left| [[Carvin Nkanata]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: +0,4 m/s
Regel 271:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 5 ||align=left| [[Usain Bolt]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 8 ||align=left| [[Ejowvokoghene Oduduru]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 3 ||align=left| [[Solomon Bockarie]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 7 ||align=left| [[Kyle Greaux]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 4 ||align=left| [[Jonathan Borlée]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 2 ||align=left| [[Kei Takase]] ||align=left| {{
|- style=
| rowspan=2| 7 || 1 ||align=left| [[Ahmed Ali]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 ||align=left| [[Jaysuma Saidy Ndure]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: +0,6 m/s
Regel 294:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 5 ||align=left| [[Andre De Grasse]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 1 ||align=left| [[Nethaneel Mitchell-Blake]] ||align=left| {{
|- style="background:#dfd;"
| 3 || 7 ||align=left| [[Rondel Sorrillo]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 8 ||align=left| [[Hua Wilfried Koffi]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 6 ||align=left| [[Antoine Adams]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 3 ||align=left| [[Stanly del Carmen]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 2 ||align=left| [[Aldemir da Silva Júnior]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 4 ||align=left| [[Brandon Jones]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: +1,0 m/s
Regel 322:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 6 ||align=left| [[LaShawn Merritt]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 8 ||align=left| [[Christophe Lemaitre]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 7 ||align=left| [[Daniel Talbot]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 4 ||align=left| [[Nickel Ashmeade]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 1 ||align=left| [[Rondel Sorrillo]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 3 ||align=left| [[Nery Brenes]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 2 ||align=left| [[Aaron Brown]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 5 ||align=left| [[José Carlos Herrera]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: –0,4 m/s
Regel 345:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 4 ||align=left| [[Usain Bolt]] ||align=left| {{
|-style="background:#cfc;"
| 2 || 5 ||align=left| [[Andre De Grasse]] ||align=left| {{
|- style="background:#dfd;"
| 3 || 6 ||align=left| [[Adam Gemili]] ||align=left| {{
|- style="background:#dfd;"
| 4 || 8 ||align=left| [[Ramil Guliyev]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 2 ||align=left| [[Ameer Webb]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 3 ||align=left| [[Salem Eid Yaqoob]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 7 ||align=left| [[Ejowvokoghene Oduduru]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 1 ||align=left| [[Roberto Skyers]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: –0,3 m/s
Regel 368:
! Positie !! Baan !! Naam !! Nationaliteit !! Reactietijd !! Uitslag !! Opmerking
|- style="background:#cfc;"
| 1 || 5 ||align=left| [[Alonso Edward]] ||align=left| {{
|- style="background:#cfc;"
| 2 || 8 ||align=left| [[Churandy Martina]] ||align=left| {{
|- style=
| 3 || 2 ||align=left| [[Justin Gatlin]] ||align=left| {{
|- style=
| 4 || 4 ||align=left| [[Bruno Hortelano]] ||align=left| {{
|- style=
| 5 || 7 ||align=left| [[Nethaneel Mitchell-Blake]] ||align=left| {{
|- style=
| 6 || 6 ||align=left| [[Yohan Blake]] ||align=left| {{
|- style=
| 7 || 1 ||align=left| [[Likoúrgos-Stéfanos Tsákonas]] ||align=left| {{
|- style=
| 8 || 3 ||align=left| [[Matteo Galvan]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="3" style="text-align:left;"| Wind: –0,2 m/s
Regel 393:
|-ok
|- style="background:#FFD700;"
| {{goud}}|| 6 ||align=left| [[Usain Bolt]] ||align=left| {{
|- style="background:#C0C0C0;"
| {{zilver}}|| 4 ||align=left| [[Andre De Grasse]] ||align=left| {{
|- bgcolor="#FFDAB9"
| {{brons}}|| 7 ||align=left| [[Christophe Lemaitre]] ||align=left| {{
|-
| 4 || 2 ||align=left| [[Adam Gemili]] ||align=left| {{
|-
| 5 || 8 ||align=left| [[Churandy Martina]] ||align=left| {{
|-
| 6 || 5 ||align=left| [[LaShawn Merritt]] ||align=left| {{
|-
| 7 || 3 ||align=left| [[Alonso Edward]] ||align=left| {{
|-
| 8 || 1 ||align=left| [[Ramil Guliyev]] ||align=left| {{
|- class="sortbottom"
|colspan=4| || colspan="4" style="text-align:left;"| Wind: –0,5 m/s
|