Gebruiker:Ginovdbelspellekes/Kladblok: verschil tussen versies

geen bewerkingssamenvatting
{{Infobox etappe Ronde van Italië
Dit artikel beschrijft de '''startlijst van de 98e [[Ronde van Italië 2015|Ronde van Italië]]''' die op [[vrijdag]] [[9 mei]] [[2014]] van start zal gaan in de gemeente [[San Lorenzo al Mare]]. In totaal zullen er 22 ploegen meedoen aan de rittenkoers die op [[zondag]] [[1 juni]] [[2014]] zal eindigen in de stad [[Milaan (stad)|Milaan]]. Iedere ploeg moet negen wielrenners inschrijven voor de wedstrijd, daarom is het totaal aantal deelnemers 198.
| naam = 1e Etappe
| datum = 9 mei
| jaar = 2015
| van = {{IT-VLAG}} [[San Lorenzo al Mare]]
| naar = {{IT-VLAG}} [[San Remo]]
| lengte = 17,6
| type = [[ploegentijdrit]]
| afbeelding =
| e1 = {{AU-VLAG}} '''[[Orica-GreenEdge]]'''
| e1t = '''19'26"'''
| e2 = {{nowrap|{{RU-VLAG}} [[Tinkoff-Saxo]]}}
| e2t = +7"
| e3 = {{KZ-VLAG}} [[Astana Pro Team]]
| e3t = +13"
| e1n = [[Team LottoNL-Jumbo|LottoNL-Jumbo]]
| e1np = 13
| e1nt = +36"
| e1b = [[Etixx-Quick Step]]
| e1bp = 4
| e1bt = +19"
| k1 = {{AU-VLAG}} '''[[Simon Gerrans]]'''
| k1t = '''19'26"'''
| k2 = {{AU-VLAG}} [[Michael Matthews]]
| k2t = z.t.
| k3 = {{AU-VLAG}} [[Michael Hepburn]]
| k3t = z.t.
| k1n = [[Pieter Weening]]
| k1np = 4
| k1nt = z.t.
| k1b = [[Tom Boonen]]
| k1bp = 22
| k1bt = +19"
}}
De '''eerste etappe''' van de '''[[Ronde van Italië 2015]]''' werd op 9 mei verreden. De renners reden over de [[Ligurische kust]] een vlakke ploegentijdrit van [[San Lorenzo al Mare]] naar [[San Remo]]. De tijdrit was 17,6 km lang.
 
== OverzichtUitslag ==
{{Tabel ploegenklassement
=== {{ES-VLAG|26}} [[Movistar Team]] ===
| hoofding = '''[[San Lorenzo al Mare]] - [[San Remo]] (17,6 km, [[Ploegentijdrit|TTT]])'''
{| width=100%
| eenheid = Tijd
|-
| trui = Laurel wreath.svg
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
| kleur = #FFFFDD
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
| e1plg = {{AU-VLAG}} '''[[Orica-GreenEdge]]'''
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
| e1tijd = '''19'26"'''
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
| e2plg = {{RU-VLAG}} [[Tinkoff-Saxo]]
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
| e2tijd = +7"
|- bgcolor=#EEEEEE
| aligne3plg =center| '''1''' || {{ESKZ-VLAG}} [[Benat Intxausti]]Astana (wielerploeg)||Astana || ||Pro Team]]
| e3tijd = +13"
|- bgcolor=gainsboro
| aligne4plg =center| '''2''' || {{CRBE-VLAG}} [[AndreyEtixx-Quick AmadorStep]] || || ||
| e4tijd = +19"
|- bgcolor=#EEEEEE
| aligne5plg =center| '''3''' || {{ITES-VLAG}} [[ErosTeam CapecchiMovistar|Movistar Team]] || || ||
| e5tijd = +21"
|- bgcolor=gainsboro
| aligne6plg =center| '''4''' || {{ESCH-VLAG}} [[RubenIAM FernandezCycling]] || || ||
| e6tijd = +25"
|- bgcolor=#EEEEEE
| aligne7plg =center| '''5''' || {{ESUS-VLAG}} [[JesusBMC HerradaRacing Team]] || || ||
| e7tijd = +25"
|- bgcolor=gainsboro
| aligne8plg =center| '''6''' || {{ESFR-VLAG}} [[JonFDJ Izagirre(wielerploeg)|FDJ]] || || ||
| e8tijd = +26"
|- bgcolor=#EEEEEE
| aligne9plg =center| '''7''' || {{ESGB-VLAG}} [[JuanTeam Jose LobatoSky]] || || ||
| e9tijd = +27"
|- bgcolor=gainsboro
| aligne10plg =center| '''8''' || {{CORU-VLAG}} [[DayerTeam QuintanaKatusha]] || || ||
| e10tijd = +27"
|- bgcolor=#EEEEEE
| e1nedplg = [[Team LottoNL-Jumbo|LottoNL-Jumbo]]
| align=center| '''9''' || {{IT-VLAG}} [[Giovanni Visconti]] || || ||
| e1nedtijd = +36"
|}
| e1nedplts = 13
}}
 
== Klassementen ==
=== {{FR-VLAG|26}} [[AG2R La Mondiale]] ===
{{Tabel klassement wielerwedstrijd
{| width=100%
| hoofding='''Algemeen klassement'''
|-
| breedte=
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
| eenheid=Tijd
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
| trui =roze
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
| ploegen=
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
| e1 = {{AU-VLAG}} '''[[Simon Gerrans]]'''
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
| e1plg = '''{{AU-VLAG}} [[Orica-GreenEdge]]'''
|- bgcolor=#EEEEEE
| e1res = '''19'26"'''
| align=center| '''11''' || {{IT-VLAG}} [[Domenico Pozzovivo]] || || ||
| e2 = {{AU-VLAG}} [[Michael Matthews]]
|- bgcolor=gainsboro
| align=center|e2plg '''12''' ||= {{FRAU-VLAG}} [[Julien BérardOrica-GreenEdge]] || || ||
| e2res = z.t.
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center|e3 '''13''' || = {{COAU-VLAG}} [[CarlosMichael BetancurHepburn]] || || ||
| e3plg = {{AU-VLAG}} [[Orica-GreenEdge]]
|- bgcolor=gainsboro
| e3res = z.t.
| align=center| '''14''' || {{FR-VLAG}} [[Axel Domont]] || || ||
| e4 = {{NL-VLAG}} [[Pieter Weening]]
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center|e4plg '''15''' ||= {{FRAU-VLAG}} [[Hubert DupontOrica-GreenEdge]] || || ||
| e4res = z.t.
|- bgcolor=gainsboro
| align=center|e5 '''16''' || = {{DEAU-VLAG}} [[PatrickSimon GretschClarke]] || || ||
| e5plg = {{AU-VLAG}} [[Orica-GreenEdge]]
|- bgcolor=#EEEEEE
| e5res = z.t.
| align=center| '''17''' || {{CA-VLAG}} [[Hugo Houle]] || || ||
| e6 = {{CO-VLAG}} [[Esteban Chaves]]
|- bgcolor=gainsboro
| align=center|e6plg '''18''' ||= {{ITAU-VLAG}} [[Matteo MontagutiOrica-GreenEdge]] || || ||
| e6res = z.t.
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center|e7 '''19''' || = {{IT-VLAG}} [[RinaldoManuele NocentiniBoaro]] || || ||
| e7plg = {{nowrap|{{RU-VLAG}} [[Tinkoff-Saxo]]}}
|}
| e7res = +5"
 
==| e8 = {{ITCZ-VLAG|26}} [[AndroniRoman GiocattoliKreuziger]] ===
| e8plg = {{nowrap|{{RU-VLAG}} [[Tinkoff-Saxo]]}}
{| width=100%
| e8res = z.t.
|-
| e9 = {{AU-VLAG}} [[Michael Rogers]]
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
| e9plg = {{nowrap|{{RU-VLAG}} [[Tinkoff-Saxo]]}}
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
| e9res = z.t.
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
| e10 = {{ES-VLAG}} [[Alberto Contador]]
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
| e10plg = {{nowrap|{{RU-VLAG}} [[Tinkoff-Saxo]]}}
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
| e10res = z.t.
|- bgcolor=#EEEEEE
| e1bel = [[Tom Boonen]]
| align=center| '''21''' || {{IT-VLAG}} [[Franco Pellizotti]] || || ||
| e1bp = 22
|- bgcolor=gainsboro
| aligne1bplg =center| '''22''' {{nowrap|| {{ITBE-VLAG}} [[MarcoEtixx-Quick BandieraStep]] || || || }}
| e1bres = +19"
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''23''' || {{IT-VLAG}} [[Francesco Chicchi]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''24''' || {{IT-VLAG}} [[Tiziano Dall'Antonia]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''25''' || {{IT-VLAG}} [[Marco Frapporti]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''26''' || {{IT-VLAG}} [[Oscar Gatto]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''27''' || {{IT-VLAG}} [[Simone Stortoni]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''28''' || {{RO-VLAG}} [[Serghei Tvetcov]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''29''' || {{IT-VLAG}} [[Gianfranco Zilioli]] || || ||
|}
 
=== {{KZ-VLAG|26}} [[Astana (wielerploeg)|Astana]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''31''' || {{IT-VLAG}} [[Fabio Aru]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''32''' || {{IT-VLAG}} [[Dario Cataldo]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''33''' || {{EE-VLAG}} [[Tanel Kangert]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''34''' || {{ES-VLAG}} [[Mikel Landa]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''35''' || {{IT-VLAG}} [[Davide Malacarne]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''36''' || {{IT-VLAG}} [[Diego Rosa]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''37''' || {{ES-VLAG}} [[Luis León Sánchez]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''38''' || {{IT-VLAG}} [[Paolo Tiralongo]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''39''' || {{KZ-VLAG}} [[Andrej Zejts]] || || ||
|}
 
=== {{IT-VLAG|26}} [[Bardiani CSF]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''41''' || {{IT-VLAG}} [[Francesco Manuel Bongiorno]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''42''' || {{IT-VLAG}} [[Enrico Barbin]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''43''' || {{IT-VLAG}} [[Enrico Battaglin]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''44''' || {{IT-VLAG}} [[Nicola Boem]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''45''' || {{IT-VLAG}} [[Luca Chirico]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''46''' || {{IT-VLAG}} [[Sonny Colbrelli]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''47''' || {{IT-VLAG}} [[Stefano Pirazzi]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''48''' || {{IT-VLAG}} [[Nicola Ruffoni]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''49''' || {{IT-VLAG}} [[Edoardo Zardini]] || || ||
|}
 
=== {{US-VLAG|26}} [[BMC Racing Team]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''51''' || {{BE-VLAG}} [[Philippe Gilbert (wielrenner)|Philippe Gilbert]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''52''' || {{CO-VLAG}} [[Darwin Atapuma]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''53''' || {{US-VLAG}} [[Brent Bookwalter]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''54''' || {{DE-VLAG}} [[Marcus Burghardt]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''55''' || {{IT-VLAG}} [[Damiano Caruso]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''56''' || {{CH-VLAG}} [[Silvan Dillier]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''57''' || {{CH-VLAG}} [[Stefan Küng]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''58''' || {{BE-VLAG}} [[Klaas Lodewyck]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''59''' || {{DE-VLAG}} [[Rick Zabel]] || || ||
|}
 
=== {{PL-VLAG|26}} [[CCC Sprandi Polkowice]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''61''' || {{PL-VLAG}} [[Maciej Paterski]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''62''' || {{SI-VLAG}} [[Grega Bole]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''63''' || {{PL-VLAG}} [[Jarosław Marycz]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''64''' || {{PL-VLAG}} [[Bartłomiej Matysiak]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''65''' || {{BG-VLAG}} [[Nikolaj Michajlov (wielrenner)|Nikolaj Michajlov]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''66''' || {{PL-VLAG}} [[Łukasz Owsian]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''67''' || {{PL-VLAG}} [[Marek Rutkiewicz]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''68''' || {{BY-VLAG}} [[Branislaw Samojlaw]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''69''' || {{PL-VLAG}} [[Sylwester Szmyd]] || || ||
|}
 
=== {{BE-VLAG|26}} [[Etixx-Quick-Step]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''71''' || {{CO-VLAG}} [[Rigoberto Urán]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''72''' || {{BE-VLAG}} [[Tom Boonen]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''73''' || {{FR-VLAG}} [[Maxime Bouet]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''74''' || {{IT-VLAG}} [[Gianluca Brambilla]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''75''' || {{ES-VLAG}} [[David de la Cruz]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''76''' || {{BE-VLAG}} [[Iljo Keisse]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''77''' || {{IT-VLAG}} [[Fabio Sabatini]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''78''' || {{BE-VLAG}} [[Pieter Serry]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''79''' || {{CZ-VLAG}} [[Petr Vakoč]] || || ||
|}
 
=== {{FR-VLAG|26}} [[FDJ.fr|FDJ]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''81''' || {{FR-VLAG}} [[Alexandre Geniez]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''82''' || {{FR-VLAG}} [[Arnaud Courteille]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''83''' || {{FR-VLAG}} [[Kenny Elissonde]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''84''' || {{BR-VLAG}} [[Murilo Fischer]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''85''' || {{FR-VLAG}} [[Johan Le Bon]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''86''' || {{FR-VLAG}} [[Francis Mourey]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''87''' || {{FR-VLAG}} [[Cédric Pineau]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''88''' ||{{FR-VLAG}} [[Anthony Roux]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''89''' || {{FI-VLAG}} [[Jussi Veikkanen]] || || ||
|}
 
=== {{CH-VLAG|26}} [[IAM Cycling]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''91''' || {{FR-VLAG}} [[Sylvain Chavanel]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''92''' || {{FR-VLAG}} [[Clément Chevrier]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''93''' || {{NL-VLAG}} [[Stef Clement]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''94''' || {{AU-VLAG}} [[Heinrich Haussler]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''95''' || {{DE-VLAG}} [[Roger Kluge]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''96''' || {{IT-VLAG}} [[Matteo Pelucchi]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''97''' || {{FR-VLAG}} [[Jérôme Pineau]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''98''' ||{{CH-VLAG}} [[Sébastien Reichenbach]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''99''' || {{LV-VLAG}} [[Aleksejs Saramotins]]|| || ||
|}
 
=== {{IT-VLAG|26}} [[Lampre-Merida]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''100''' || {{IT-VLAG}} [[Diego Ulissi]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''101''' || {{IT-VLAG}} [[Valerio Conti]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''102''' || {{IT-VLAG}} [[Roberto Ferrari (wielrenner)|Roberto Ferrari]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''103''' || {{ET-VLAG}} [[Tsgabu Grmay]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''104''' || {{IT-VLAG}} [[Sacha Modolo]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''105''' || {{IT-VLAG}} [[Manuele Mori]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''106''' || {{PL-VLAG}} [[Przemysław Niemiec]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''107''' || {{AR-VLAG}} [[Maximiliano Richeze]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''109''' || {{CN-VLAG}} [[Xu Gang]] || || ||
|}
 
=== {{BE-VLAG|26}} [[Lotto-Soudal]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''111''' || {{BE-VLAG}} [[Jurgen Van den Broeck]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''112''' || {{BE-VLAG}} [[Sander Armée]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''113''' || {{DK-VLAG}} [[Lars Bak]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''114''' || {{BE-VLAG}} [[Stig Broeckx]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''115''' || {{DE-VLAG}} [[André Greipel]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''116''' || {{AU-VLAG}} [[Adam Hansen]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''117''' || {{NZ-VLAG}} [[Greg Henderson]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''118''' || {{BE-VLAG}} [[Maxime Monfort]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''119''' || {{BE-VLAG}} [[Louis Vervaeke]] || || ||
|}
 
=== {{IT-VLAG|26}} [[Nippo-Vini Fantini]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''121''' || {{IT-VLAG}} [[Damiano Cunego]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''122''' || {{IT-VLAG}} [[Giacomo Berlato]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''123''' || {{IT-VLAG}} [[Alessandro Bisolti]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''124''' || {{IT-VLAG}} [[Daniele Colli]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''125''' || {{IT-VLAG}} [[Pierpaolo De Negri]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''126''' || {{IT-VLAG}} [[Iuri Filosi]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''127''' || {{JP-VLAG}} [[Manabu Ishibashi]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''128''' || {{IT-VLAG}} [[Alessandro Malaguti]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''129''' || {{IT-VLAG}} [[Riccardo Stacchiotti]] || || ||
|}
 
=== {{AU-VLAG|26}} [[Orica-GreenEdge]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''131''' || {{AU-VLAG}} [[Michael Matthews]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''132''' || {{NZ-VLAG}} [[Sam Bewley]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''133''' || {{CO-VLAG}} [[Esteban Chaves]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''134''' || {{AU-VLAG}} [[Simon Clarke]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''135''' || {{AU-VLAG}} [[Luke Durbridge]] || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''136''' || {{AU-VLAG}} [[Simon Gerrans]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''137''' || {{AU-VLAG}} [[Michael Hepburn]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''138''' || {{CA-VLAG}} [[Svein Tuft]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''139''' || {{NL-VLAG}} [[Pieter Weening]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
|}
 
=== {{IT-VLAG|26}} [[Southeast]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''141''' || {{IT-VLAG}} [[Manuel Belletti]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''142''' || {{BR-VLAG}} [[Rafael Andriato]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''143''' || {{PA-VLAG}} [[Ramon Carretero Marciags]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''144''' || {{IT-VLAG}} [[Giorgio Cecchinel]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''145''' || {{IT-VLAG}} [[Francesco Gavazzi]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''146''' || {{VE-VLAG}} [[Jonathan Monsalve]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''147''' || {{IT-VLAG}} [[Alessandro Petacchi]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''148''' || {{IT-VLAG}} [[Simone Ponzi]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''149''' || {{IT-VLAG}} [[Mirko Tedeschi (1989)|Mirko Tedeschi]] || || ||
|}
 
=== {{US-VLAG|26}} [[Team Cannondale-Garmin|Cannondale-Garmin]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''151''' || {{CA-VLAG}} [[Ryder Hesjedal]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''152''' || {{CO-VLAG}} [[Janier Acevedo]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''153''' || {{US-VLAG}} [[Nathan Brown]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''154''' || {{PT-VLAG}} [[André Cardoso]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''155''' || {{US-VLAG}} [[Tom Danielson]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''156''' || {{IT-VLAG}} [[Davide Formolo]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''157''' || {{IT-VLAG}} [[Alan Marangoni]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''158''' || {{NL-VLAG}} [[Tom-Jelte Slagter]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''159''' || {{IT-VLAG}} [[Davide Villella]] || || ||
|}
 
=== {{DE-VLAG|26}} [[Giant-Shimano (mannenwielerploeg)|Giant-Alpecin]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''161''' || {{SI-VLAG}} [[Luka Mezgec]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''162''' || {{DE-VLAG}} [[Nikias Arndt]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''163''' || {{BE-VLAG}} [[Bert De Backer]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''164''' || {{US-VLAG}} [[Caleb Fairly]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''165''' || {{DE-VLAG}} [[Simon Geschke]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''166''' || {{US-VLAG}} [[Chad Haga]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''167''' || {{CN-VLAG}} [[Ji Cheng]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''168''' || {{SE-VLAG}} [[Tobias Ludvigsson]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''169''' || {{NL-VLAG}} [[Tom Veelers]] || || ||
|}
 
=== {{RU-VLAG|26}} [[Katjoesja (wielerploeg)|Katjoesja]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''171''' || {{IT-VLAG}} [[Luca Paolini]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''172''' || {{RU-VLAG}} [[Maksim Belkov]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''173''' || {{RU-VLAG}} [[Sergej Tsjernetski]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''174''' || {{RU-VLAG}} [[Sergei Lagoetin]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''175''' || {{RU-VLAG}} [[Aleksandr Porsev]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''176''' || {{RU-VLAG}} [[Jegor Silin]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''177''' || {{RU-VLAG}} [[Joeri Trofimov (wielrenner)|Joeri Trofimov]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''178''' || {{RU-VLAG}} [[Anton Vorobjov]]|| || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''179''' || {{RU-VLAG}} [[Ilnur Zakarin]] || || ||
|}
 
=== {{NL-VLAG|26}} [[Team LottoNL-Jumbo (wielerploeg)|LottoNL-Jumbo]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''181''' || {{NL-VLAG}} [[Steven Kruijswijk]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''182''' || {{NZ-VLAG}} [[George Bennett]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''183''' || {{NL-VLAG}} [[Rick Flens]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''184''' || {{NL-VLAG}} [[Moreno Hofland]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''185''' || {{NL-VLAG}} [[Martijn Keizer]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''186''' || {{DE-VLAG}} [[Paul Martens (wielrenner)|Paul Martens]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''187''' || {{NL-VLAG}} [[Maarten Tjallingii]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''188''' || {{NL-VLAG}} [[Nick van der Lijke]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''189''' || {{DE-VLAG}} [[Robert Wagner (wielrenner)|Robert Wagner]] || || ||
|}
 
=== {{GB-VLAG|26}} [[Sky ProCycling]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''191''' || {{AU-VLAG}} [[Richie Porte]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''192''' || {{CO-VLAG}} [[Sebastián Henao]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''193''' || {{BY-VLAG}} [[Vasil Kiryjenka]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''194''' || {{CZ-VLAG}} [[Leopold König (Tsjechisch wielrenner)|Leopold König]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''195''' || {{ES-VLAG}} [[David López García]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''196''' || {{ES-VLAG}} [[Mikel Nieve]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''197''' || {{IT-VLAG}} [[Salvatore Puccio]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''198''' || {{BY-VLAG}} [[Kanstаntsin Siwtsow]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''199''' || {{IT-VLAG}} [[Elia Viviani]] || || ||
|}
 
=== {{RU-VLAG|26}} [[Tinkoff-Saxo]] ===
{| width=100%
|-
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''201''' || {{ES-VLAG}} [[Alberto Contador]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''202''' || {{IT-VLAG}} [[Ivan Basso]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''203''' || {{ES-VLAG}} [[Jesús Hernández]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''204''' || {{DK-VLAG}} [[Christopher Juul-Jensen]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''205''' || {{CZ-VLAG}} [[Roman Kreuziger]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''206''' || {{PT-VLAG}} [[Sérgio Paulinho]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''207''' || {{AU-VLAG}} [[Michael Rogers]] || || ||
|- bgcolor=gainsboro
| align=center| '''208''' || {{RU-VLAG}} [[Ivan Rovny]] || || ||
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center| '''209''' || {{IT-VLAG}} [[Matteo Tosatto]] || || ||
|}
 
}}
=== {{US-VLAG|26}} [[Trek Factory Racing]] ===
{| width=100%
| valign=top width=50% |
|-
{{Tabel klassement wielerwedstrijd
! width=40 bgcolor=lightskyblue|rugnummer
| hoofding='''Jongerenklassement'''
! width=250 bgcolor=lightskyblue|renner
| breedte=
! width=240 bgcolor=lightskyblue|prestaties deze ronde
| eenheid=Tijd
! width=200 bgcolor=lightskyblue|opmerkingen
| trui =witte
! width=100 bgcolor=lightskyblue|eindklassering
| ploegen=
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center|e1 '''211''' || = {{ITAU-VLAG}} '''[[GiacomoMichael NizzoloMatthews]] || || || '''
| e1plg = {{AU-VLAG}} '''[[Orica-GreenEdge]]'''
|- bgcolor=gainsboro
| e1res = '''19'26"'''
| align=center| '''212''' || {{IT-VLAG}} [[Eugenio Alafaci]] || || ||
| e2 = {{AU-VLAG}} [[Michael Hepburn]]
|- bgcolor=#EEEEEE
| align=center|e2plg '''213''' ||= {{JPAU-VLAG}} [[Fumiyuki BeppuOrica-GreenEdge]] || || ||
| e2res = z.t.
|- bgcolor=gainsboro
| align=center|e3 '''214''' || = {{ITCO-VLAG}} [[MarcoEsteban ColedanChaves]] || || ||
| e3plg = {{nowrap|{{BE-VLAG}} [[Omega Pharma-Quick-Step]]}}
|- bgcolor=#EEEEEE
| e3res = z.t.
| align=center| '''215''' || {{IT-VLAG}} [[Fabio Felline]] || || ||
| e1bel = [[Stig Broeckx]]
|- bgcolor=gainsboro
| e1bp = 16
| align=center| '''216''' || {{PT-VLAG}} [[Fábio Silvestre]] || || ||
| e1bplg = {{BE-VLAG}} [[Lotto-Soudal]]
|- bgcolor=#EEEEEE
| e1bres = +29"
| align=center| '''217''' || {{NL-VLAG}} [[Boy van Poppel]] || || ||
| e1ned = [[Moreno Hofland]]
|- bgcolor=gainsboro
| e1np = 17
| align=center| '''218''' || {{BE-VLAG}} [[Kristof Vandewalle]] || || ||
| e1nplg = {{NL-VLAG}} [[Team LottoNL-Jumbo|LottoNL-Jumbo]]
|- bgcolor=#EEEEEE
| e1nres = +29"
| align=center| '''219''' || {{AU-VLAG}} [[Calvin Watson]] || || ||
|}
 
}}
== Deelnemers per land ==
{{Tabel ploegenklassement
{| class="wikitable"
| hoofding='''Ploegenklassement'''
! Deelnemers
| kleur= #FFFFDD
! Land
| trui = Jersey yellow number.svg
|-
| code=
| align=center | 62 || {{IT}}
| e1plg = {{AU-VLAG}} '''[[Orica-GreenEdge]]'''
|-
| e1tijd = '''19'26"'''
| align=center | 14 || {{FR}}
| e2plg = {{RU-VLAG}} [[Tinkoff-Saxo]]
|-
| e2tijd = +7"
| align=center | 12 || {{BE}}, {{ES}}
| e3plg = {{KZ-VLAG}} [[Astana (wielerploeg)|Astana Pro Team]]
|-
| e3tijd = +13"
| align=center | 11 || {{NL}}
| e1belplg = [[Etixx-Quick Step]]
|-
| e1nedtijd = +19"
| align=center | 10 || {{AU}}
| e1nedplts = 4
|-
| e1nedplg = [[Team LottoNL-Jumbo|LottoNL-Jumbo]]
| align=center | 9 || {{DE}}, {{RU}}
| e1nedtijd = +36"
|-
| e1nedplts = 13
| align=center | 7 || {{CO}}, {{PL}}
}}
|-
| align=center | 5 || {{US}}
|-
| align=center | 3 || {{BY}}, {{CA}}, {{CH}}, {{CZ}}, {{NZ}}, {{PT}}
|-
| align=center | 2 || {{BR}}, {{CN}}, {{DK}}, {{JP}}, {{SI}}
|-
| align=center | 1 || {{AR}}, {{BG}}, {{CR}}, {{EE}}, {{ET}}, {{FI}}, {{KZ}}, {{LV}}, {{PA}}, {{RO}}, {{SE}}, {{VE}}
|}
7.785

bewerkingen