Davis Cup 2002: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k Linkfix ivm sjabloonnaamgeving / parameterfix |
k Minus verouderde code |
||
Regel 5:
== Wereldgroep ==
{{Wedstrijdschema laatste 16 zonder 3
| RD1 = '''1/8e finale''' <br />8-10 februari
| RD2 = '''kwartfinale''' <br />5-7 april
| RD3 = '''halve finale''' <br />20-22 september
| RD4 = '''finale'''
| RD1-header01=
| RD1-team01=
| RD1-score01=
| RD1-team02=
| RD1-score02=
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-score07= 3
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-score12= 3
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-header08=
| RD1-
| RD1-
| RD1-
| RD1-
|
|
|
|
|
|
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-
| RD2-score08= 2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
▲| RD3-team02= {{US}}
▲| RD3-score02= 2
▲| RD3-header02=
▲| RD3-team03= {{RU}}
▲| RD3-score03= 3
▲| RD3-team04= {{AR}}
▲| RD4-team01= {{FR}}
▲| RD4-team02= {{RU}}
| RD4-header02=
}}Eerst genoemd team speelt thuis.
== België ==
België speelt in de regionale groep 1.
{| class
! datum !! tegenstander !! uitslag !! locatie !! groep !! ronde !! winst/verlies
|- {{Tabel Davis Cup niveau 2}}
| 22-09-2002 || {{ZW}} || 4-1 || uit || WG QR || 1e ronde || w
|- {{Tabel Davis Cup niveau 2}}
| 07-04-2002 || {{GR}} || 5-0 || thuis || EA G1 || kwartfinale || w
|}
België won de eerste wedstrijd en was ook succesvol in de beslissingswedstrijd voor promotie naar de Wereldgroep. Hierdoor speelt het volgend jaar in de Wereldgroep.
== Nederland ==
Nederland speelt in de Wereldgroep (zie ook hierboven).
{| class
! datum !! tegenstander !! uitslag !! locatie !! groep !! ronde !! winst/verlies
|- {{Tabel Davis Cup niveau 1}}
| 22-09-2002 || {{FI}} || 4-1 || uit || WG QR || 1e ronde || w
|- {{Tabel Davis Cup niveau 1}}
| 10-02-2002 || {{FR}} || 2-3 || uit || WG || 1e ronde || v
|}
Nederland verloor in de eerste ronde van de latere finalist Frankrijk. Oranje won de beslissingswedstrijd om degratie te voorkomen, waardoor het zich handhaafde in de Wereldgroep.
== Nederlandse Antillen ==
▲Nederlandse Antillen speelt in de regionale groep 2.
▲{| class = "prettytable"
! datum !! tegenstander !! uitslag !! locatie !! groep !! ronde !! winst/verlies
|- {{Tabel Davis Cup niveau 3}}
| 07-04-2002 || {{GT}} || 3-2 || uit || AMN G2 PO || 1e ronde || w
|- {{Tabel Davis Cup niveau 3}}
| 10-02-2002 || {{PY}} || 0-5 || uit || AMN G2 || 1e ronde || v
|}
Regel 150 ⟶ 130:
{{kleurcodering Davis Cup}}
{{Navigatie Davis Cup}}
▲{{bron|[http://www.daviscup.com Officiële site Davis Cup]}}
[[Categorie:Tennis in 2002]]
|