Albert Cartier: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3:
== Spelerscarrière ==
{| class="wikitable"
! Periode || Club ||
*1977-1980 [[INF Vichy]]▼
|-
*1980-1987 [[AS Nancy]]▼
|-
|-
|-
| 1987-1995 || [[FC Metz]] ||
|}
== Trainersloopbaan ==
*07/1995-12/2000 [[FC Metz]] (assistent-trainer)▼
*12/2000-02/2002 [[FC Metz]] (hoofdtrainer)▼
{| class="wikitable"
*07/2002-02/2004 [[FC Gueugnon]]▼
! Periode || Club || Opmerkingen
*06/2004-06/2005 [[RAA Louviéroise]]▼
|-
*06/2005-01/2008 [[FC Brussels]]▼
*01/2008-06/2008 [[RAEC Mons]]▼
|-
*07/2008-06/2009 [[AFC Tubize]]▼
*09/2009-01/2010 [[Panthrakikos]]▼
|-
*09/2010-04/2011 [[KAS Eupen]]▼
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|}
|