Wereldkampioenschappen schermen 1983: verschil tussen versies

→‎Resultaten: wat aanpassingen
k
(→‎Resultaten: wat aanpassingen)
== Resultaten ==
=== Mannen ===
{| {{Tabelkop Olympisch medailleoverzicht per discipline}}
{|class="wikitable" style="text-align:left;" style="width: 70em;"
|-
| Floret individueel || '''Dorina[[Alexander VaccaroniRomankov]]''' || {{ITURS}} || Carola[[Matthias CicconettiGey]] || {{ITFRG}} || Luan[[Marian JujieSypniewski]] || {{CNPOL}}
! Discipline
! Colspan=2 |{{goud}}
! Colspan=2 |{{zilver}}
! Colspan=2 |{{brons}}
|-
| FloretDegen individueel || '''Alexander[[Elmar RomankovBormann]]''' || {{SUFRG}} || Matthias[[Daniel GeyGiger]] || {{DE-1949SUI}} || Marian[[Angelo SypniewskiMazzoni]] || {{PLITA}}
|-
| DegenSabel individueel || '''Elmar[[Vassili BormannEtropolski]]''' || {{DE-1949BUL}} || Daniel[[Gianfranco GigerDalla Barba]] || {{CHITA}} || Angelo[[Christo MazzoniEtropolski]] || {{ITBUL}}
|- valign="top"
|-
| Floret ploegen || '''[[Harald Hein]]<br>[[Matthias Behr]]<br>[[Klaus Reichert]]<br>[[Frank Beck]]<br>[[Matthias Gey]]''' || {{FRG}} || [[Adrian Germanus]]<br>[[Klaus Kotzmann]]<br>[[Hartmuth Behrens]]<br>[[Jens Howe]] || {{DDR}} || [[Ignacio González]]<br>[[Pedro Hernández]]<br>[[Efigenio Favier]] || {{CUB}}
| Sabel individueel || '''Vassili Etropolski''' || {{BG}} || Gianfranco Dalla Barba || {{IT}} || Christo Etropolski || {{BG}}
|- valign="top"
|-
| Degen ploegen || '''[[Olivier Lenglet]]<br>[[Philippe Boisse]]<br>[[Michel Salesse]]<br>[[Jean-Michel Henry]]''' || {{FRA}} || [[Alexander Pusch]]<br>[[Elmar Borrmann]]<br>[[Rafael Nickel]]<br>[[Volker Fischer]] || {{FRG}} || [[Sandro Cuomo]]<br>[[Roberto Manzi]]<br>[[Stefano Bellone]]<br>[[Angelo Mazzoni]] || {{ITA}}
| Floret ploegen || Colspan='2'| {{DE-1949}} || Colspan='2'| {{DDDE}} || Colspan='2'| {{CU}}
|- valign="top"
|-
| Sabel ploegen || '''[[Andrey Alshan]]<br>[[Georgy Pogosov]]<br>[[Viktor Krovopuskov]]<br>[[Mikhail Burtsev]]<br>[[Khoussein Ismailov]]''' || {{URS}} || [[Imre Bujdosó]]<br>[[Imre Gedővári]]<br>[[György Nébald]]<br>[[György Varga]]<br>[[Imre Abay]] || {{HUN}} || [[Giovanni Scalzo]]<br>[[Michele Maffei]]<br>[[Ferdinando Meglio]]<br>[[Gianfranco Dalla Barba]]<br>[[Marco Marin]] || {{ITA}}
| Degen ploegen || Colspan='2'| {{FR}} || Colspan='2'| {{DE-1949}} || Colspan='2'| {{IT}}
|-
| Sabel ploegen || Colspan='2'| {{SU}} || Colspan='2'| {{HU}} || Colspan='2'| {{IT}}
|}
 
=== Vrouwen ===
{| {{Tabelkop Olympisch medailleoverzicht per discipline}}
{|class="wikitable" style="text-align:left;" style="width: 70em;"
|-
! Discipline
! Colspan=2 |{{goud}}
! Colspan=2 |{{zilver}}
! Colspan=2 |{{brons}}
|-
| Floret individueel || '''Dorina Vaccaroni''' || {{IT}} || Carola Cicconetti || {{IT}} || Luan Jujie || {{CN}}
|-
| Floret ploegenindividueel || Colspan='2''[[Dorina Vaccaroni]]''' || {{ITITA}} || Colspan='2'[[Carola Cicconetti]] || {{DE-1949ITA}} || Colspan='2'[[Luan Jujie]] || {{HUCHN}}
|- valign="top"
| Floret ploegen || '''[[Dorina Vaccaroni]]<br>[[Carola Cicconetti]]<br>[[Anna Rita Sparaciari]]<br>[[Clara Mochi]]''' || {{ITA}} || [[Cornelia Hanisch]]<br>[[Ingrid Losert]]<br>[[Sabine Bischoff]]<br>[[Ute Kircheiss-Wessel|Ute Wessel]]<br>[[Christiane Weber]] || {{FRG}} || [[Edit Kovács]]<br>[[Zsuzsanna Jánosi-Németh|Zsuzsanna Jánosi]]<br>[[Katalin Győrffy]]<br>[[Gertrúd Stefanek]] || {{HUN}}
|}