Florent Serra: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
k Linkfix ivm sjabloonnaamgeving / parameterfix |
||
Regel 1:
{{Infobox tennisspeler
| naam = Florent Serra
| afbeelding =
| onderschrift =
| bijnaam =
Regel 40:
== Carrière ==
=== Jaarverslagen ===
==== 1999 - 2004
Serra werd proftennisser in 2000. In de periode 1999-2002 speelde hij voornamelijk futurestoernooien. In 2002 haalde hij zijn eerste challengerfinale, in [[Hilversum]]. In 2003 maakte hij zijn ATP-debuut op het [[ATP-toernooi van Adelaide]], waar hij in de eerste ronde verloor van [[Martin Verkerk]]. In 2004 maakte hij zijn grandslamdebuut op [[Roland Garros 2004|Roland Garros]]. Hij verloor er in de eerste ronde. Serra's eerste zege in een ATP-toernooi kwam er in juli 2004, toen hij in de eerste ronde van het [[ATP-toernooi van Umag]] de Tsjech [[Bohdan Ulihrach]] versloeg. Serra verloor in de volgende ronde van [[Filippo Volandri]].
Regel 62:
==Palmares==
{{Legenda tennistoernooi ATP}}
===Enkelspel===
{| class="wikitable" style="line-height: 1.0"
Regel 121 ⟶ 122:
=== Dubbelspel ===
{| class="wikitable" style="line-height: 1.0"
|-
! Nr. !! Datum !! Toernooi !! Ondergrond !! Partner !! Tegenstanders in finale !! Score !! Details
|- bgcolor="#efefef" align="center"
Regel 131 ⟶ 132:
| Gravel
| {{FR-VLAG}} [[Marc Gicquel]]
| {{CZ-VLAG}} [[Frantisek Cermak]]<br />{{CZ-VLAG}} [[Pavel Vizner]]
| 5-7, 7-5, 7-10
| [[ATP-toernooi van Gstaad 2007|Details]]
|}
==Prestatietabellen ==
Regel 146:
|-
|colspan="10" align = "center" | '''[[Grandslamtoernooi]]en'''
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[Australian Open]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[Roland Garros (tennistoernooi)|Roland Garros]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[Wimbledon (tennistoernooi)|Wimbledon]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[US Open (tennis)|US Open]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | '''Winst-verlies'''
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|colspan="13" align = "center" | '''[[ATP World Tour Finals]]'''
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP World Tour Finals]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|colspan="10" align = "center" | '''[[ATP World Tour Masters 1000|ATP Masters 1000]]'''
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Indian Wells|Indian Wells]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Miami|Miami]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Monte Carlo|Monte Carlo]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Rome|Rome]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Hamburg|Hamburg]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|style="color:#cccccc;" colspan="2" align = "center"| l.c.
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Madrid|Madrid]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Montréal/Toronto|Montréal/Toronto]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Cincinnati|Cincinnati]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Sjanghai|Shanghai]]
| colspan="6" style="color:#cccccc;" align="center"| geen toernooi
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;" | [[ATP-toernooi van Parijs|Parijs]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
| colspan="10" align = "center" | '''Statistieken'''
Regel 335:
|-
|style="background:#EFEFEF;" | '''Totaal winst-verlies'''
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|'''Eindejaarsranking'''
Regel 354:
|align="center"|'''65
|
|{{
|}
Regel 367:
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[Australian Open]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[Roland Garros (tennistoernooi)|Roland Garros]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[Wimbledon (tennistoernooi)|Wimbledon]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[US Open (tennis)|US Open]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
|style="background:#EFEFEF;"|'''Winst-verlies'''
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|-
|colspan="20" align = "center"|'''[[ATP World Tour Finals]]'''
|-
|style="background:#EFEFEF;"|[[ATP World Tour Finals]]
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|{{
|
|{{
|-
| colspan="20" align = "center" |'''Statistieken'''
|-
|style="background:#EFEFEF;"|'''Totaal aantal titels'''
|align="center"|0
Regel 447:
|align="center"|'''g.r.
|
|{{
|}
Regel 453:
== Externe links ==
{{
* {{Link ATP
* {{Link ITF
{{
<references /> }} {{DEFAULTSORT:Serra, Florent}}
|