Lukáš Dlouhý: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k robot: defaultsort |
k Linkfix ivm sjabloonnaamgeving / parameterfix |
||
Regel 1:
{{Infobox tennisspeler
| naam= Lukáš Dlouhý
| afbeelding=
| bijnaam=
| nationaliteit= {{CZ-VLAG}} [[Tsjechië|Tsjechische]]
| geboorteplaats= {{CZ-VLAG}} [[Písek (okres Písek)|Písek]], [[Tsjechië]]
| verblijfplaats= {{MC-VLAG}} [[Monte Carlo (Monaco)|Monte Carlo]], [[Monaco]]
| geboortedatum= [[9 april]] [[1983]]
| lengte= 1,85 m
| gewicht= 88 kg
| profdebuut= 2001
| met pensioen=
| slaghand= rechts (dubbele backhand)
| prijzengeld= [[Amerikaanse dollar|$]] 1.655.253
| ATP-id = D487
| Enkelrecord= 21 - 51
Regel 30:
| updated= 16 februari 2009
}}
'''Lukáš Dlouhý''' ([[Písek (okres Písek)|Písek]], [[9 april]] [[1983]]) is een [[tennis]]speler uit Tsjechië. Hij is voornamelijk actief in het herendubbeltennis.
== Prestatietabel ==
=== Prestatietabel grand slam, enkelspel ===
{| class
! Toernooi !! [[ATP-seizoen 2005|2005]] !! [[ATP-seizoen 2006|2006]] !! [[ATP-seizoen 2007|2007]] !! [[ATP-seizoen 2008|2008]]
|-
| {{AU-VLAG}} [[Australian Open]]
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{FR-VLAG}} [[Roland Garros (tennistoernooi)|Roland Garros]]
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{GB-VLAG}} [[Wimbledon (tennistoernooi)|Wimbledon]]
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{US-VLAG}} [[US Open (tennis)|US Open]]
| {{
| {{
| {{
| {{
|}
=== Prestatietabel grand slam, dubbelspel ===
{| class
! Toernooi !! [[ATP-seizoen 2005|2005]] !! [[ATP-seizoen 2006|2006]] !! [[ATP-seizoen 2007|2007]] !! [[ATP-seizoen 2008|2008]] !! [[ATP-seizoen 2009|2009]] !! [[ATP-seizoen 2010|2010]]
|-
| {{AU-VLAG}} [[Australian Open]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{FR-VLAG}} [[Roland Garros (tennistoernooi)|Roland Garros]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{GB-VLAG}} [[Wimbledon (tennistoernooi)|Wimbledon]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|-
| {{US-VLAG}} [[US Open (tennis)|US Open]]
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
| {{
|}
== Externe links ==
* {{Link ATP|id=D487}}
* {{Link ITF|geslacht=M|id=30019702}}
{{DEFAULTSORT:Dlouhy, Lukas}}
|