Musicals in Ahoy': verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Dick Cohen deed wel mee en dode link verwijderd |
Herstel: Dick Cohen deed slechts in 2004 mee, wel dode link verwijderd |
||
Regel 275:
| [[Anita Meyer]] || ... || Isabel Berenos
|-
| [[
|-
| [[Chantal Janzen]] || ... || Jermaine Winter
Regel 289:
| [[Ivo Chundro]] || ... || Lisette Eising
|-
| [[
|-
| [[Hans Klok]] || ... || Mark Jong A Pin
|-
|
|-
| - || ... || Mieke de Louw
|