In This Light and on This Evening: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
hitnotatie toegevoegd |
||
Regel 52:
| length5 = 5:52
}}
==Hitnotatie==
{| {{tablabonita}}
|- bgcolor="#ebf5ff"
!align="center" colspan="31"|''"This Light and On This Evening"'' in de Nederlandse [[Album Top 100]] - ''binnen: 17-10-2009''
|-
|- bgcolor="#ebf5ff"
!align="center"|Week
!01||02||03||04||05||06||07||08||09||10||11||12||13||14||15||16||17||18||19||20||21||22||23||24||25||26||27||28||29||30
|-
!align="center" style="background-color: #ebf5ff;"|Nummer
|<center>'''3'''
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|<center>
|}
[[Categorie:Muziekalbum uit 2009]]
|