Kopje: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
Geen bewerkingssamenvatting |
sjablonen ja en nee |
||
Regel 48:
|-
| Schotel:
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
|-
| Vergeleken met standaard koffiekop:
|