Lijst van vicepresidenten van Zuid-Afrika: verschil tussen versies
Verwijderde inhoud Toegevoegde inhoud
k SNRbot: Sectiekop wijz |
|||
Regel 15:
! # !! Persoon !! periode !! partij !! opmerking
|-bgcolor=#DDEEFF
| 1. || [[
|-bgcolor=#CCFFCC
| - || [[Thabo Mbeki]] || [[10 mei]] [[1994]] - [[30 juni]] [[1996]] || [[African National Congress|ANC]] || <small>Tweede vice-president</small>
|